2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Ben uyandım sabahtır bebekle uğraşıyordum ama üstümde bi usanmışlık var bi bıkkınlık evimi geç yatağımı bile toplamadım. İçimden gelmiyor bişey yapmak. hala pijamalarımlayım saç baş dağınık. Açım ama bisey yemek istemiyorum. Su içmiyorum. Sıradan sıkıntılar birikmiş de hepsi şuan beni boğuyor gibi hissediyorum . Tükenmiş bitmiş gibi hissediyorum

Yorgunluklar başladı bende aynı durumdayım evi toplanıyorum yemek yapsam yarabbi şükür modundayiz
Seni çok iyi anlıyorum canim şöyle bebeklerden 1 günde olsa uzaklaşmak iyi gelecek ama imkansız.. senin öyle bi şansın varsa değerlendir annen falan yakinindaysa iyi gelir

Bigaia yi günün hangi saatinde veriyorsun,ben akşam saatlerinde veriyorum 5 damla,bı fayda göremedim daha..
Acaba yanlış saatte mi veriyorum diye düşündüm..
Ben sabah 10 11 gibi mamasına katıyorum canım agzına damlatınca kusuyor doktor mamasına katabilirsin demişti

Yaa bizimki marwskni gömüyor hep o korkutuyor beni kucağıma alıyorum mesela yüzünü boynuma gömüyor zar zor nefes aliyor yüzüstü yatırıyorum yatağa gömüyor kendini öyle uyumaya calisiyor
Nefes alamazsa kendi çevirir kafasını kız gündüz uyudugunda dene başında bekle bakim napacak ben sürekli yüz üstü yatırdıgım için kasları çok güçlendi maşallah

Kızlar aranızda bebeği uykuya dalmadan tükürüğünü yutamayıp sıçrayanı var mı endişelenmeli miyim

Kızlar benim bebişim 47 günlük 3gündür kakasını yapmıyor böyle bi durum yasiyaniniz oldu mu doktora götürmem gerekiyormu ilk anneligim pek bi bilgim yok

Seninkide mi aynı canım doktor bana hiç ara vermeden içeceksin dedi adetkende yani o yüzden nasıl olacak bilmiyorum olmazsa eczaneden yenisini alıp sormak mı lazım
Canim benimkide ayni.bu ilacta 2 renk var ya..o son 7 tane regl iken icilen..ama atlayinca ben sil bastan basladim.karismasin doye.

Kızlar benim bebişim 47 günlük 3gündür kakasını yapmıyor böyle bi durum yasiyaniniz oldu mu doktora götürmem gerekiyormu ilk anneligim pek bi bilgim yok
Canım zeytinyagı ver biraz eger mama yiyorsa mamasına damlat yapar canım

Yok kiz o biraz kayinvalide ve insna olmak ile alakali.benim kv yanimda kaldi dogumdan 1 hafta.cok tatli kadindir.ben cok rahat ettim.keske daha kalabilseydi.memur benim kv. ise kalkinca ger sabah beni arayip ilac saatimi hatirlatiyordu bana

Canim benimkide ayni.bu ilacta 2 renk var ya..o son 7 tane regl iken icilen..ama atlayinca ben sil bastan basladim.karismasin doye.
Evet renkli olanlar adetken içiliyor o zaman bende adetim bitince başlayim tekrar sen öyle mi yapacaksın yoksa bugün adet oldum renkli olanı içim mi ara vermemek için

Canim mama vermiyorum sadece anne sütü alıyor ilk kez başıma geliyor normal mi
Normal canım benimki kabız olmuştu daha bir aylık degildi hemen zeytinyagı verdim yaptı kakasını doktor bir iki damla ver demişti

Kızlar aranızda bebeği uykuya dalmadan tükürüğünü yutamayıp sıçrayanı var mı endişelenmeli miyim
Canım salgıları çogaldı fazla tükürük üretiyorlar bazen genzine bile kaçabilir ama sürekli mi yutamıyor burnu tıkalı olmasın

Evet renkli olanlar adetken içiliyor o zaman bende adetim bitince başlayim tekrar sen öyle mi yapacaksın yoksa bugün adet oldum renkli olanı içim mi ara vermemek için
Renkli olani icebilirsin canim. renkliler etkisiz....hormon yerine demir var onlarin icinde.28 gunluk olanlar regl basladigi ilk gun icilmeye baslaniyor.gun takip etmek icin dilersen icedebilirsin.ben takip icin yeniden basladim yeni ilac alip

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…