2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Canım benim dogum komtrol hapı bitmedi daha yine adet oldum biraz geç başladım bi kaç günde unuttum içmeyi nolacak şimdi doktor ara vermeden içeceksin diyordu devam mı edicem şimdi
Benimde aynisi oldu.icmeyi atladim regl oldum.ben biraktim.regl bitince sil bastan basladim.

Canım benim dogum komtrol hapı bitmedi daha yine adet oldum biraz geç başladım bi kaç günde unuttum içmeyi nolacak şimdi doktor ara vermeden içeceksin diyordu devam mı edicem şimdi
Doğum kontrol hapının markası ne canım emziren annelere uygun dimi? Hiç adet olmadan önce mi başlamıştın?

Bide 3 aylık bi iğne varmış korunma yöntemi olarak. progesteron içerdiği için süte zararı veya azaltması yokmuş. Emziren annelerin tercihiymiş genelde. Duyan deneyen oldu mu?

Evet evet hamileyken burada konuşurduk ya Mart anneleri KV şikayetleri falan diye 😅 çoğu kişi de burada sorun yaşadı. Kimsenin kendi annesi gibi olmuyor. Tatile gittiğimizde annem hala süt olsun diye komposto çıkarttım tezgahta içmeyi unutma, kimyon demledin dimi, sen acikmissindir şunu ye hemen dedi durdu. Şu muameleyi goremiyorsun insan üzülüyor da yapcak bir şey yok yani biz de kv olcaz bize ders olsun böyle şeyler
Helal olsun annene🥰 kesinlikle canım ama insanın kendi annesi gerçekten bambaska😍

Doğum kontrol hapının markası ne canım emziren annelere uygun dimi? Hiç adet olmadan önce mi başlamıştın?

Bide 3 aylık bi iğne varmış korunma yöntemi olarak. progesteron içerdiği için süte zararı veya azaltması yokmuş. Emziren annelerin tercihiymiş genelde. Duyan deneyen oldu mu?
3 aylık iğneler hormonları bozuyor diyorlar ya onermiyorlar ne kadar doğru bilmiyorum cogu yaptirmayin falan yazmış

Maalesef oldu ya göbeğim harita gibi olmuş son 1 haftada oldu birde biliyor musun 33 hafta boyunca yoktu :KK43:

YhAaaa.s.s.s 😂😂

Ama bir keratin bakım daha ister demi

İnternette okudum da sezaryenin tamamen iyileşmesi 1 yılı buluyor yazıyordu bir makalede
Doğuran anneler olarak artık mayo giycez sanırım bikinilere elveda 🤣🤣

Benimde aynisi oldu.icmeyi atladim regl oldum.ben biraktim.regl bitince sil bastan basladim.
Seninkide mi aynı canım doktor bana hiç ara vermeden içeceksin dedi adetkende yani o yüzden nasıl olacak bilmiyorum olmazsa eczaneden yenisini alıp sormak mı lazım

Emziren anneler için verdi canım doktor zlynda ismi hiç bırakmıcan dedi adet olsanda kafam karıştı daha yarısını içtim ben

Çok sevindim canım bende önce şikayet ermiştim ama bio dan 2 gündür veriyorum bi sakin kakasını da çok rahat yapıyor hatta iki defa yapıyor bugün gecede 6 saat ilk defa uyanmadan uyudu maşallah cesursavasci cesursavasci canım kalça çıkıgı için devlete gittim gidip gelmemiz yarım saaf sürdü hemen çektiler iyikide özele 2000 tl vermemişim boş yere
Bence büyüdükleri için de düzenleri oturuyor. Normalde gece 3 gibi kakasını yapardı dün gece yapmadı sabah ikindi ama gaz çıkartıp kaka yapamadi. Normalde uyumazdi şimdi uyuyor. Yavaş yavaş bagirsaklar da düzene giriyor sanırım. Ben yine damlayı kullanmaya devam edicem

3 aylık iğneler hormonları bozuyor diyorlar ya onermiyorlar ne kadar doğru bilmiyorum cogu yaptirmayin falan yazmış
Sitelerde de en çok onu güvenilir kılmışlar 🤔 ama bıraktıktan sonra 9 aya kadar gebelik gerçekleşmeme durumunu düşürsek, doğum kontrol hapları hormonlar açısından daha masum görünüyor
Emziren anneler için verdi canım doktor zlynda ismi hiç bırakmıcan dedi adet olsanda kafam karıştı daha yarısını içtim ben
Bende bu hafta gidemem de haftaya bi kontrole gidip başlayım diyorum ya aklımda bulunsun bu
Kız gülümse sen sandık kokusunu mu izliyordun bir denk geldi izledim de pskğlojğm bozuldu 😂😂😂 gulumsebebek gulumsebebek
Benim dizi kültürüm yok canım ben anca kurtlar vadisi yada Müge anlı izlerim 🤣🤣 dizilere annemde yada eşim seviyorsa yarım yamalak mecburiyetten bakarım sandık kokusunu da annemde izledim ilk bi kaç bölümünü ay gerçekten akıl alır gibi değil karnıma ağrı girdi oturduğum yerde stres yaptım çocuğa 🤣🤣🤣 bide bahar dizisi güzel ona da yarım yamalak baktım annemde önceki bölümlerinden ilerlete ilerlete oda hoşuma gitti ama her hafta yeni bölüm beklemek benlik değil 😂😂

Eskiden Yasmin kullanıyordum. Bir gün içmeyi unutursan ertesi gün 2 tane içiyordun. Sen yine prospektusune bak bence canım, adet arası verilmiyor mu içtiğin ilaçta? Her gün içiliyor mu? Yasmini ben regl dönemi icmeyip sonra devam ediyordum diye hatırlıyorum

Canım onun tek çözümü yüz üstü yatırmak ben dün sırt üstü yatsın dedim yok uyumadı bir türlü çeviriverdim 😂😂😂
Yaa bizimki marwskni gömüyor hep o korkutuyor beni😅 kucağıma alıyorum mesela yüzünü boynuma gömüyor zar zor nefes aliyor😅 yüzüstü yatırıyorum yatağa gömüyor kendini öyle uyumaya calisiyor 😅

Evet evet hamileyken burada konuşurduk ya Mart anneleri KV şikayetleri falan diye 😅 çoğu kişi de burada sorun yaşadı. Kimsenin kendi annesi gibi olmuyor. Tatile gittiğimizde annem hala süt olsun diye komposto çıkarttım tezgahta içmeyi unutma, kimyon demledin dimi, sen acikmissindir şunu ye hemen dedi durdu. Şu muameleyi goremiyorsun insan üzülüyor da yapcak bir şey yok yani biz de kv olcaz bize ders olsun böyle şeyler
cesursavasci cesursavasci Yaaa kızlar dün bebiş hiç uyumadı bende çok uykusuzum bugünde aşı olacak hiç durmaz diye eşim kvdemi aradı gelsin bana yardımcı olsun diye. Şuan bebek kucağımda pış pış dolanıyoruz kvdem yan koltukta uyuyor bu kadar söyliym size. Sözde bana yardıma geldi. Çocuğu bırakıp su içemedim doğru dürüst.

cesursavasci cesursavasci Yaaa kızlar dün bebiş hiç uyumadı bende çok uykusuzum bugünde aşı olacak hiç durmaz diye eşim kvdemi aradı gelsin bana yardımcı olsun diye. Şuan bebek kucağımda pış pış dolanıyoruz kvdem yan koltukta uyuyor bu kadar söyliym size. Sözde bana yardıma geldi. Çocuğu bırakıp su içemedim doğru dürüst.
Bebiş kucağında arka planda da KV'nin koltukta uyuyor görüntüsünü çek ve eşine yolla 'ne de güzel yardım ediyor annen sağolsun 😊' yaz 🤣

Kvdeden hiçbir şey beklemeyin üstüne siz hizmet etmek zorunda bile kaliyorsunuz😑

X