2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Allah kavuştursun cnm, annen hamileliğinin başından beri senınle çok alıştınız.
O da çok ağlamıştır eminim, bıdaha ne zaman gelebılecek?
O da torununu çok özleyecek🥹
Amin canım.Evet ya onlar gidince ilk geldiği gün gözümün önüne geldi🥹o zaman ne olucak nasıl olucak diye çok korkuyorduk..çok şükür bu günümüze boşuna gelmiş olmadı🤲kuzum biletler çok pahalı bir tek babam çalışıyor kıyamıyorum sorunca nasılsın diye hep iyiyim diyorum..bu gün sabah aradılar sanki aylardı görmüyorlar torunlarını..taşının diyorum erkek cocuklarıda yok bakalım

Oksapar neden vermişki sana?doğduktan sonra 1 hafta oksapar kullandım bu kadar
Dün baya kötüydüm, ciğerlerimde az da olsa sönme var, kanda da pıhtılaşma çıktı, o yüzden verdi, 10 günlük bi kullanım, onun dışında da bir sürü ilaç, amoklavin de var, emzirirken nasıl olacak bilmiyorum

Dün baya kötüydüm, ciğerlerimde az da olsa sönme var, kanda da pıhtılaşma çıktı, o yüzden verdi, 10 günlük bi kullanım, onun dışında da bir sürü ilaç, amoklavin de var, emzirirken nasıl olacak bilmiyorum
Gecmiş olsun o zaman doktorun bir bildiği var canım

Bu gün sabah oğluşumu çoook zor olsa bile dişarıya çıkartdım artık eve dönünce başladı ağlamaya nasıl ağlıyordu kızardı resmen şimdide iş yapamıyorum salla diyor durdurunca ağlıyor ben ne yapıcam🥴

sen bize anlat nasıl aldırdın esas :) ne yiyorsun içiyorsun :) maşallah ne güzel almış 🧿🧿🧿 rutininiz ne mama veriyor musun
Canım ilk 10 gün mama takviyesi yaptım sonra mastit oldum aşırı süt gelmeye başladı benden o dengeye girsin diye doktor sürekli emzir dedi sürekli emzirdim gündüzleri yine sık emiyor en fazla 2 saat duruyor geceleri 3 saat uyuyor artık uyandırmıyorum acaba sarılık diye mi bilmiyorum uyandırmasam 4 5 saat uyur belki ama güzel besleniyor iki memeyi de emiyor bitene kadar

Bu gün sabah oğluşumu çoook zor olsa bile dişarıya çıkartdım artık eve dönünce başladı ağlamaya nasıl ağlıyordu kızardı resmen şimdide iş yapamıyorum salla diyor durdurunca ağlıyor ben ne yapıcam🥴
Sling veya kanguru ile çıkabilirsin dışarı kuzum. Ben daha hiç bebek arabası ile çıkmadım valla korkuyorum durmazsa diye

holleye başladım ben canım kafeinsiz kahve iç bir dene sende bebek huzurlu olursa sen de bu kadar yorulmazsın emzirmeye devam ama kavga gürültü biberon olarak da philips avent naturel response da kullanıyorum aynı zamanda meme reddi olmasın diye ama ona dün başladım

Medela calma biberon al canım anne memesi ile aynı

Canım ilk 10 gün mama takviyesi yaptım sonra mastit oldum aşırı süt gelmeye başladı benden o dengeye girsin diye doktor sürekli emzir dedi sürekli emzirdim gündüzleri yine sık emiyor en fazla 2 saat duruyor geceleri 3 saat uyuyor artık uyandırmıyorum acaba sarılık diye mi bilmiyorum uyandırmasam 4 5 saat uyur belki ama güzel besleniyor iki memeyi de emiyor bitene kadar
Canım ya benimki de geceleri çok uyuyor dün gece uyuyakalmışız ikimiz de 5 saat uyuduk aç kaldı yavrum:KK43: o kadar kötü hissettim ki kendimi bir öğün atladık resmen ama senin dediğin gibi gündüzleri besleniyor maşallah kilo alımı da iyiye benziyor

Sling veya kanguru ile çıkabilirsin dışarı kuzum. Ben daha hiç bebek arabası ile çıkmadım valla korkuyorum durmazsa diye
Almadım ben hiç onlardan sezeryandan sonra bel ağrım oluyor çok ayakta kalınca ve ya ağır kaldırınca hem dikiş yerlerimde hala zorluyor malesef..bebek arabasıyla rahat ediyorum aslında termos mama her şey alıyorum çıkarken sadece eve dönerken ağladı parkta ağlasaydı zaten mamayı vericektim

Birde kızlar ben oğluşumun tırnaklarıni zor tutuyordum izin vermiyordu bu gün şarkı açtım öyle aldım hiç kıpırdamadı😅

Canım ya benimki de geceleri çok uyuyor dün gece uyuyakalmışız ikimiz de 5 saat uyuduk aç kaldı yavrum:KK43: o kadar kötü hissettim ki kendimi bir öğün atladık resmen ama senin dediğin gibi gündüzleri besleniyor maşallah kilo alımı da iyiye benziyor
Kötü hissetme olur bizde insanız onunda uyumaya ihtiyacı varmış geceleri sık sık emmek istediği oldu arada çok ama çok zordu resmen o emerken ben uyudum 😃
Birde kızlar ben oğluşumun tırnaklarıni zor tutuyordum izin vermiyordu bu gün şarkı açtım öyle aldım hiç kıpırdamadı😅
Ay hala tırnaklarına çare bulamadım kestim ama düz kestim o da ucuyla yine kendini çiziyor zaten minicik nasıl keseyim bilemedim

X