Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Bende bazen düşünüyorum tutsam mı diye sonra aman kendin yaparım diyorum benim herkes var ama herkes kendi evinde işinde valla kimse gelrnez zaten temizliğe ben yapcam yani

Tamam teşekkür ederim bir de öyle deneyeyim

Yok ben rahat oturaman öyle canım

Ohh senin bitmiş oluyor tertemiz eve gircen doğuma hazır miss güle güle otur canım

sakın sakın girişme o büyük işlere Allah esirgesin bişe mişe olur boşver kadın çağır ya da kardeş kuzen falan çağır camlar için sakın sen yapma
Yok kız gelcek kimse herkes kendi evini temizliyor doğuma geldilerse o yeter iş başa düştü eşine sildiririm artık

Ohh senin bitmiş oluyor tertemiz eve gircen doğuma hazır miss güle güle otur canım
Aynen öyle olacak canım. Ama iki kişi çokta kirlenmiyor ev senin evde çocuklar da olunca ister istemez temizlik şart biz sabah 7’de çıkıyoruz akşam 6’da giriyoruz eve bi mutfak bi oturma odası ilk defa bu yaz çok sıcak olunca salonumuzu kullandık

31+5ten selam kızçeler.
Pazartesi gidip çalışamaz raporu alıp birde ilk nstye gireceğim.
Bebişin oda bitmek üzere ama çamaşırlar arasında resmen daraldım
Kendi aldığım her şeyi yıkadım ütüledim kaldırdım. Ama dışardan gelen kıyafetler var
Size akıl danışayım dedim . Ben bunları kurutmaya atsam düşük ısı hassas kurutma falan ne olur.
Bi kaç taneden miniğin odasından fotoğraf atıyorum. Hepimiz sağlıkla kucağa alalım inşallah

Eklentiler

• IMG_1265.jpeg
    70 KB · Görüntüleme: 86
  • IMG_1266.jpeg
    75,2 KB · Görüntüleme: 86
Benimde kızımın ismi Güneş olacak görünce içim bir hoş oldu, adıyla büyüsün inşallah sağlıkla gelsin. Odası ve kapı süsü çok güzelmiş ben hala kapı süsü yaptırmadım ve odası da yok evimde boş odam olmadığı için yapamadım.

Adları gibi parlasınlar inşallah kapı süsünü trendyoldan söyledim erkek kıyafetliymiş farketmedim odalarıda yapılır nasılsa bizle olacak minişler ben kaynanamlar alalım dedi diye aldım yoksa töbe girişmem

Güle güle büyütün içinde canım bebeğinizi
Kızlar kapı süsü, hediyelik vs yaptıran ya da planlayan varsa beğendikleri sayfaları linkleri atabilir mi? Fikir olur hepimize

Ben son haftalarda belki birini tutarım cam için falan camlarım çok zor ulaşılmıyor çünkü ama gerisini kendim yapıyorum hep hareket oluyo spor oluyo

Çok dağılmadan toparlayınca iyi oluyo da evde başka çocuk olunca ne mümkün
Canım senin ikinci gebeliğindi sanırım. Hastane çantası için sence neler es geçilmemeli. Ben haftasonu hazırlayacağım nasipse. Yardımcı olur musun? Sen neler koymuştun?

Kapı süsüne ne kadar ödediniz sorması ayıp. Ben bir kaç beğendiğim şeyi sordum 859-900 dendi. Çok değil mi? Normal mi

Kapı süsüne ne kadar ödediniz sorması ayıp. Ben bir kaç beğendiğim şeyi sordum 859-900 dendi. Çok değil mi? Normal mi
Valla 375 tl ye yaptırdım. Evet çok daha güzelleri ledli süslü olanları var ama çok uçuk rakamlar. Bebeğimizin başka ihtiyacını görürüz yoksa hiç bişeyin sonu yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…