Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Canım bio oil’i duştan sonra kurulanmadan karın, bel ve kalça çevrene sür, suyla birlikte nemi iyice hapseder. O kısımları kurulama zaten 1 dakika içinde kendi emilip kuruyor. Çok daha etkili olduğunu göreceksin. Bebekten sonra da izlerin derinleşmemesi için devam.
Bel için aynı durum bende de var ama ağırlık merkezi kalkarken bir anda değişiyor ya ondan olduğunu düşünüyorum, sonra geçiyor

dönmüş dedi yavrum . dönmeseydi nasıl olacaktı diye sordum 35-36. haftanda dönmesi için belli başlı egzersizler verecektim dedi. nst ye 35. haftada bağlıcaz dedi
Ay kuzum döndüğünü hissettin mi acaba? Benim de 3 4 gündür sağ kaburgamın altında tekmeler çok şiddetlendi acaba döndü mü ki yoksa bu vuran şeyler bu kadar sert yumruk olabilir mi diye düşünüyorum

bununla ilgili instada bi post görmüştüm kalkarken elinizle karnınızı alttan destekleyin sağ sol taraftaki bağlar zorlandığı için oluyor diyordu deneyin isterseniz benim kalkarken vs değilde bir anda bi giriyor bıçak saplanır gibi birde iki gündür regl dönemimdeki gibi gibi bel ağrısı başladı o biraz korkuttu daha 29+4üz :/

Normal dedi valla magnezyuma devam dedi herşey yolunda görünüyor baş aşağı dönmüş normal doğum yolu açıldı
Canım ilk bebeğin normal doğum muydu? Bebişinin döndüğünü hissettin mi acaba? Ben kaburga alt kısmımda hem kafa gibi bişey hissediyorum hem de sert tekmeler hissediyorum döndü mü dönmedi mi anlayamadım

Canım geçmiş olsun ama canınızı sıkmayın. Yasal haklarınız var sonuçta bir arkadaşım bu sebeple mahkemelik oldu 2 yılı geçti hala çözümlenmedi evinde oturuyor bunun için canını hiç sıkma

Canım biliyorsun aynı durumdan bende muzdaribim ev bulamadım taşınmaktan vazgeçtik ev sahibi 4 olan kiraya 12 dedi sonra yok sattım dedi yeni ev sahibi ile görüşelim dedik tapuyu devretmedim daha dedi çıkın 1 aya kadar dedi bende 7 aylık hamileyim çıkmam dedim mahkemeye vermekle tehdit etti bizi net 5 yıl sürer dedi görümcem doğum raporunu sunarız mahkemeye diye şimdi de eşime mahkemeyle uğraşmayalım orta yolu bulalım demiş eşim de sessizdir benim dün ortası da yolu da 8 vereyim gönüllü dedim bugün sözde dönecek kendisine de söyledim hiç kimse 6 aydan önce çıkın demeyle çıkamaz canım istediğini desin elinden bişey gelmez

o hafta iki hem çok hareketliydi yavrum hem de kaburgalarımı acıtıyordu hatta dayanamadım parol içtim üç gün sonra doktora gittiğimde baş aşağıda dedi. doktor kontrolün ne zamannn

Yavrum bizimki avukat ve tahattutname var elinde işleme koyacam 1 ayınız var dedi canımı sikmiyorum hayırlısı buymuş diyorum ama zoruma giden hamile olduğumu biliyorum doğuma az kaldığını biliyor bunu yapiyor

Kuzum bizim ki avukat demiştim sana tahattutname var elinde oturmadan önce her kiracisina imzalatiyot onu işleme koydugunda bişey yapamıyoruz bı avukata sorduk o sıkıntı yani ev sahibi sağolsun hiç anlayisli değil
Bı şekilde tasincam artık o kadar laftan sonrada eşim zaten oturmaz bu evde

Valla belki cihazdan canm bilmiyorum ama coraspirin baslamştm birde muZ ceviz yumurta fln yemezdm onları yedim şükür kilo almış bebecik

Yaa çok şükür canım çok sevindim ama sağlıkları yerinde olsun da önemli değil dönmese de canım yeter ki onlar iyi olsun biz iyi olalım sağlıkla kucaklaşalım inşallah
Amin amin canmm öyle tabiii döner inşallah yaa

Normal dedi valla magnezyuma devam dedi herşey yolunda görünüyor baş aşağı dönmüş normal doğum yolu açıldı
Oyy maşallah maşallah canm cok sevindim sağlikla gelsinler inşallah

Çıkaramaz canm rahat ol stres yapıp üzme kendini... Ben bu kadar ödeyebilirm işinize gelirse deyin Isterse versin mahkemeye
2 yıldan önce sonuclanmz oda

Hmm avukat ise kendine göre bir yol bulur o
Çok fenalar yaa
İnsanda az Allah korkusu olur

Elelede park beşik alan arkadaşlar, 70-110 anne yani almayı düşünüyorum ama videolarda vs boyutu küçük görünüyor. Sanki o boyutlarda değil gibi. Mağazalardaki beşikler boyut olarak daha büyük gözüküyor. Bu konudaki tecrübelerine ihtiyacım var.

Terbiyesiz yaa hayrını görmesin inşallah taahhütnamenin içeriğine iyice bakın sizde haklarınıza

Taşınmak ayrı masraf yeni yer bulmak ayrı dert bilmiyorum ya gidişatımız iyi değil de yapacak bir şey yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…