Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
o bende de var ya. gece kaç kez uyanırım çiş diye :) gün içinde de sürekli lavaboya gidiyorum. azıcık yap geri gel :)

Canım güle güle kullanın çok güzelmiş bu da
Ama ben Türkiyede değilim çok zorluyor zaten bu beni. Her şeyi sıfırdan kendim araştırıp bulmam gerekiyor. O da bazen yorucu oluyor o kadar çok şey var ki

Bunun da fiyatı makul ya 2750 falan kuzum ama bende dediğin gibi birinde olsa da verse bende bir kaç ay kullanıp geri versem mantığındayım ama kimse vermiyor

İyi ki vermemişsin gerçekten canım olsun kardeş kardeş büyür giderler artık

Teşekkür ederim inşallah sende tez zamanda güzel istediğin şekilde bir beşik bulursun canım içine sinen

Bunun da fiyatı makul ya 2750 falan kuzum ama bende dediğin gibi birinde olsa da verse bende bir kaç ay kullanıp geri versem mantığındayım ama kimse vermiyor
Vermez yavrum vermez insanlar bı değişik Allah'tan bizim yegenlerin yaşları buyukte oylelikle bende alabiliyorum onların kalan şeylerini yoksa bende alacaktım
Aynen fiyatı iyiymiş ya aslında kiralanabilir demiş ya bı arkadaş kirala olmazsa ya ya da al Allah izin verirse 2. Bebeğine kullanırsın

Ben ilçe de oturuyorum canım bizim buralarda olmaz öyle kiralama büyük ihtimalle o arkadaş bğyğk şehirde oturuyor

Merhaba kızlar 29+5 haftalık olduk uc gundur alt vajina kemiklerim iç bacagım ın kasları cok agrıyor yururken bıle zorlanıyorum magnezyum VS kullanıyorum düzenli dinlenmeye calısıyorum ama malum ıkı cocuk daha var pek mumkun olmuyor
Bebeğimin hareketleri iyi takip ediyorum gecen ay idrar testi yaptırmıstım saglık ocagı rutin kontrolum de lökosit cıkmıstı doktorum kaşıntın yoksa şimdilik ilaç yazmayalım dedi
Acaba ondan mı oldu dıyorum yoksa normal mi bu agrı bebegın agırlıgından mı bılemedım diger gebelıklerımde olmamıstı
26haftalıkken rahım agzı uzunluguda 29cm di sizde durum nedir

Valla canm bende 31 haftalk hamişim regli agrısı yaşıyorım ara ara vajinam da ağrı oluyor nedendir bilemedim
Belki de normal bu ağrılatmz bilmiyorum inan ki

Kızlar elelenin elektrikli ana kucağı var onlardan alan var mı memnun kalan yada başka markanın ihtiyaç mı sizce
Bende babybjörn var eltim verdi ama elektrikli de alsam mı diyorum joie serina iyi diye duydum aslında ikinci el almak da mantıklı kiralama genelde aylık 1000 falan üç ay kiralasak ikinci el fiyatına yakın bir şey tutuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…