Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Bende hemen hemen aldım herseyi. Çok az şey kaldı. Yıkama ve çanta 35 de herseyi hazır ederim diye düşünüyorum.

Bana da kullanışlı geldi gittik gördük mağazada hem aklımdaki özellikler var hemde şık duruyor
34 35 de herşeyiyle bitsin istiyorum bende son haftaları yatarak geçirmek istiyorum

Hanımlar 30.haftamdayım bebeğin tekmeleri kasıkta. Gün içinde bolca yalancı kasılmam oluyo sürekli eğilip doğrulmakta cabası akşam olunca bel kasık kalça ağrılarım oluyo benim gibi olan var mı? 15 aylık bebeğim var onun peşine koşmaktan baya sancılı geçiriyorum bu gebeliği

Canım benim de sürekli kasılmam oluyor günde 2 kez progestan kullanmama rağmen hemde. 29 haftalıgım bende. Sırt ağrısı sürekli var ve hiç geçmiyor.

Selam kızlar bugün perinatolojide kontrolüm vardı plasenta hala aşağıda maalesef yukarı çıkmamış. 2 hafta sonra tekrar kontrole gideceğim. Risk devam ediyor dedi doktor ama benim içim rahat kolaylıkla doğum yapacağım inşallah. Duruma göre genelde 34-36 gibi alırız dedi doktor. Ben de beklersek 38 gibi olmaz mı diye sordum ama bebek ve plesenta büyüdükçe kanama riski daha da artıyor dedi. Plasentanın önde olması mecburi sezaryen ve aşırı kanama riski doğuruyormuş. Kendi kan grubundan insanların yakınında bulundur dedi. Şu an 32+1 haftam. Bu arada doğum iznine ayrıldım bugün raporumu da aldım muhasebeye ilettim.

Herkese iyi akşamlar kızlar bende 30+3 deyim çarşamba randevum var miniğim kaç kilo oldu acaba bende hareketleri kaşığımda hissediyorum çoğunlukla yavrularımızı sağlıkla kucağımıza almak nasip olsun güzel günler diliyorum hepinize

Canm doktor en iyisini bilir senin ve bebeğin için en doğru zamanda sağlıkla al kucağına maşallah büyümüş az kalmış

Bana da kullanışlı geldi gittik gördük mağazada hem aklımdaki özellikler var hemde şık duruyor
34 35 de herşeyiyle bitsin istiyorum bende son haftaları yatarak geçirmek istiyorum
Ay hadi İnşallah canım nette bazen indirime giriyor n11 de falan ebebek mağazasında
Biter biter Allah'ın izniyle sonrada doğum heyecanı başlar

Canm selam bende 31.haftadaym o tarz ağrılar var doktora sordum bgn normal dedi
Dinlenince geçiyorsa sorun yok şiddettli devam ederse haberleşelim dedi
Allah kolaylk versn canm bebişle sana daha zor tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…