Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Benim bel ve sırt ağrılarım hep var ama dün öyle bir tekme attı ki popomda hissetim ağrıyı resmen senin dönmüş mü doğum pozisyonuna bebek
Bel ve sırt ağrısı ile başladı sonra kaburgalarım ağrıdı ilave olarak kasık ağrısıyla devam ediyorum ben de canım :)

Ya bu birazcık bende de var desem😂
Garip şeylere karşı aşırı duygusal tepkiler veriyorum ama hala tüm çocuklar güzel, sevimli falan gelmiyor bana. Hatta baya çocukları yüzümü ekşiterek izlediğimi eşim birkaç kez yakaladı😂
İnşallah dediğin gibi olur yoksa halim nanay😂
Bu histen dolayı kendimi kötü hissettiğimde aşırı saçma ama şöyle düşündüm başkasının çocuğunu sevmek zorunda değilsin ki başkasının kocasını sevip beğenmiyosun ama kendininkini seviyorsun aynı şekilde kendin olanı sevrsin😂

Kızlar elelenin elektrikli ana kucağı var onlardan alan var mı memnun kalan yada başka markanın ihtiyaç mı sizce
Almayı düşünüyodum ilk bebeğimde ama yatmayabiliyorlar ki babybjörn almıştım yatmadı sağolsun. Bu defa elektriklilerden kiralayacağım çünkü max 3 ay kullanıcak oturma egzersizlerine başladığımız 3 4 ay arası artık yatacağını sanmıyorum. 3 aylık kiralamayı düşünüyorum 👍🏻

Bel ve sırt ağrısı ile başladı sonra kaburgalarım ağrıdı ilave olarak kasık ağrısıyla devam ediyorum ben de canım :)
Benim bebek sağ kaburgalarımın resmen altında kafası ayaklarını açıp kapattığında yada hafif poposunu oynattığında bile tuvalet sorunum var benim uzun yatıyor zaten benim oğlan babası gılıklı 🤣🤣🤣babasının da yatışını hiç beğenmem oğlu da aynı kendi gibi olacak bizim en büyük sorunumuz şu an tuvalet bugün işe uykusuz geldim resmen gece 5 kere kalktım 😅

Almayı düşünüyodum ilk bebeğimde ama yatmayabiliyorlar ki babybjörn almıştım yatmadı sağolsun. Bu defa elektriklilerden kiralayacağım çünkü max 3 ay kullanıcak oturma egzersizlerine başladığımız 3 4 ay arası artık yatacağını sanmıyorum. 3 aylık kiralamayı düşünüyorum 👍🏻
Aaa ne güzel kiralanıyor mu onlar 😀aslında iki kuzenimin ikisinde de var ve 2. Çocukları birisi de demiyor ki al üç ay kullan sonra verirsin geri falan eşim de alalım istiyorsan bizde 2. Ye kullanırız falan diyor ben salak kullanmadığım eşyalarımı falan hemen birilerine veririm ama çocuk malzemelerini tecrübe ettim kimseye vermem artık

Benim bel ve sırt ağrılarım hep var ama dün öyle bir tekme attı ki popomda hissetim ağrıyı resmen senin dönmüş mü doğum pozisyonuna bebek
Vlla canm benim kız zaten öyle şiddetli tekmeler atmıyor şükür bazen hareket etsin diye ben göbeğimi falan sallıyorum 😁
Dönmüş mü onu bilmiyorum canm benm bebekte karın çevresinde gerilik var 1 hafta diye doktor onu takip ediyor bu sıra
Ama bgn kontrol var soraym bakaym hangi pozisyon da

Kızlar selam bende 31.haftadayım bel ve rahim ağrılarm başladı korkuyorum yaa bebeciklerimz zamanında gelsin inşallah 🤲🤲
bende de bu korku var dün akşam akıntım oldu ayy yoksa sumu fln diye ödüm kopuyor allahım zamanında gelmesini nasip etsin gününde doğsun sağlıklı olsunlar gerisi kolay kedersiz doğ annem diyorum allahımm dertsiz kedersiz doğumlar nasip etsin hepimizee

Benim bebek sağ kaburgalarımın resmen altında kafası ayaklarını açıp kapattığında yada hafif poposunu oynattığında bile tuvalet sorunum var benim uzun yatıyor zaten benim oğlan babası gılıklı 🤣🤣🤣babasının da yatışını hiç beğenmem oğlu da aynı kendi gibi olacak bizim en büyük sorunumuz şu an tuvalet bugün işe uykusuz geldim resmen gece 5 kere kalktım 😅
bende gece tuvaletteyim sürekli :KK70: hahahahha Allah yardımcımız olsun canım

bende de bu korku var dün akşam akıntım oldu ayy yoksa sumu fln diye ödüm kopuyor allahım zamanında gelmesini nasip etsin gününde doğsun sağlıklı olsunlar gerisi kolay kedersiz doğ annem diyorum allahımm dertsiz kedersiz doğumlar nasip etsin hepimizee
Ayy amin amin yavrucum yaaa
Sen kaçınca haftadasın

Vlla canm benim kız zaten öyle şiddetli tekmeler atmıyor şükür bazen hareket etsin diye ben göbeğimi falan sallıyorum 😁
Dönmüş mü onu bilmiyorum canm benm bebekte karın çevresinde gerilik var 1 hafta diye doktor onu takip ediyor bu sıra
Ama bgn kontrol var soraym bakaym hangi pozisyon da
Sor bakalım canım inşallah haftasına gelmiştir baby 🥰benimki sağlam vurmuyor doktor tam anlamı ile dönemediği için dedi doktor sağlam vurmuyor ama benimki poposu sağlam doğsun ıssırıcam o popoyu 😀😀😀

Ya kesinlikle mağazada görmek gerekiyor. Ben ahşap anne yanı bir şey beğenmiştim 24 aya kadar diyordu ama gidip gördüğümde imkanı yok çocuk 24 ay yatamaz o beşikte dedim😂 Eşime de çok güvenli gelmeyince otomatik olarak eledik😬
Bir de ahşap bir şey istiyorum ben kademeli olsun en azından 3-4 yaşına kadar kullanalım. Çünkü evimiz küçük yer yok. Bakalım umarım bulurum aradığımı🙏🏻
Ben meltem woody aldım canım çok hoşuma gitti benim evde küçük ama sığıyor ve baya uzun ömürlü kullanabilirsin
Ben indirimden almıştım arada e bebekte indirime giriyor n11 in e bebek sayfasından aldım

Kızlar elelenin elektrikli ana kucağı var onlardan alan var mı memnun kalan yada başka markanın ihtiyaç mı sizce
Yavrum bebekler ilk doğduklarında ve emzirdikten sonra düz yatmamaliymis reflü olabiliyormus bebeklerde o yuzd n genelde reflü yatağı alınıyor ama bu ana kucağında ona benziyor bende gorumcemin varmış onu aldım model eski ama iş görür
Bence uygun bişey bulup alabilirsin hem iş falan yaparken bebiş gözünün önünde olur zaten ilk 6 ay anca kullanabilirmissin

Aaa ne güzel kiralanıyor mu onlar 😀aslında iki kuzenimin ikisinde de var ve 2. Çocukları birisi de demiyor ki al üç ay kullan sonra verirsin geri falan eşim de alalım istiyorsan bizde 2. Ye kullanırız falan diyor ben salak kullanmadığım eşyalarımı falan hemen birilerine veririm ama çocuk malzemelerini tecrübe ettim kimseye vermem artık
Evet evet kiralayabiliyosun şükür 😃 hem kullansa bile bi süre sonra işi biticek evde yer kaplayacak o bile yeterli bence kiralamak için 😁 verme verme bebek eşyası her geçen gün pahalılaşıyor ben çok şükür vermemişim delilik anında peşpeşe hamile kaldım çünkü

biz de 29+2 olduk teyzeleri. şükür her şey yolunda. gebelik şekeri çıkmadı ama suyum sınıra yakınmış dikkat et dedi doktor.
1350 gr kilomuz. başı doğum pozisyonunda dedi. 32. hafta gel çalışır kağıdı verelim dedi. bende son zamana kadar çalışmak istiyorum. sırt ağrısı dışında pek bi sıkıntım yok. yeniden kan ve idrar istedi sağlık ocağı bi ara gidip onları vericem.

Allah yardımcımız olsun inşallah bu süreci sağ salim en kolay şekilde tamamlayalım hepimiz :)

X