Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Benimki de bayılır hediyeye. Bir de özel günler değil hep yani. Pantolonun tut iç çamaşırına kadar. Yahu 2.5 yıllık evliyim kayinpederime camqsir alıyorum çok değişik geliyor bana bu sistem 🤣 kp tarafı da çok muhafazakardir hacı zaten. Biz eşimle yilnasi kutlamaya gitmek isteriz onu arar okumaya çağırır merkezin fethini. Ben de kadın okumasına gidecekmişim. Yani çok saygı duyuyorum onlara ama fakat lakin ben buyum ve kimseye yalan vaadde bulunmadım neticede. Eşimle 10 sene sevgili olup evlendik. Millet soruyor evlilik nasıl. Diyorum en iyisi benim kocamdir. Bilip aldım. Ama şimdiki aklım olsa 35 e kadar evlenmedim vallahi 🤣
Ay kesinlikle toplamda 9 sene tanışmışlık 4 sene sevgililik var tanıdığıma emin olarak evlendim ama şimdiki aklım olsa hep diyorum 35e kadar evlenmezdim 😂

Bana da 3’ün 1’ini takarlar herhalde 🤣🤣🤣daha benden istemesinler de
hahahhahH ben de aynısını düşünüyorum😂😂 annem babam iki çeyrek takicakmiş eşime diyorum siznklet ne takicak oda onlaırn durumu ii değil siznklerde para var diyo aa ne alaka dedm tek oğullari öyle şry mi olur durum yokmuş sıkıyolar parayı tutuyolar demiyoda valla açarim ağzmi artık bişi gelmezse

Bende hiç konuşmuyorum doktorlar konuşun diyor ama ne bileyim saçma ve komik geliyor bana 😂 eşim sürekli konuşuyor ve artık kızım onun sesini duyunca öyle kıpırdıyor ki… şimdiden baba kız aşkı 🫶🏼 inşallah kıskanmam eşim 4 gözle kızını bekliyor çookk hayali var 😂🙏🏽
Gagshs eşim konuşunca normal geliyo ama ben konuşmaya çalışınca cringe geliyo😂😂 sanki kendimle konuşuyo gibi.. içimizde ya belki ondandır😂

hahahhahH ben de aynısını düşünüyorum😂😂 annem babam iki çeyrek takicakmiş eşime diyorum siznklet ne takicak oda onlaırn durumu ii değil siznklerde para var diyo aa ne alaka dedm tek oğullari öyle şry mi olur durum yokmuş sıkıyolar parayı tutuyolar demiyoda valla açarim ağzmi artık bişi gelmezse
Benim annem babam abim erkek kardeşim var hepsi birer tane çeyrek almışlar şimdiden onu da birleştirip kolye yaptırmışlar onu takacaklar ki benim annemin babamın hiç durumu yok kv de sözde bana bitane bilezik yapacaktı düğünde söz verdi bitane daha yapmak isterdim ama doğumda yapcam diye şimdide bana geçen diyor ki sana Ajda bilezik yapacağım bende sözün Ajda değildi ama dedim oğluna da isimli bileklik yazdıracağız dedi ben de iyi öyle olsun bakalım dedim ama imkanın yoksa yaptırma dedim yok yok biz onun parasını ayırdık dedi şimdi de geçen akşam tatile gitmeden kaç aylardır markete gidemiyoruz üstümüze bir şey alamıyoruz yuhhh dedim yaa sizden iyi gezen mi var harcayan mı var eve gelirken eşimde dedi bilerek yaptı sen borcunuz falan varsa yapmayın demişsin ya onu yapıyor dedi hele bi yapmasın onun burnundan getiririm bu sefer dedim düğünde de bana oyun etti bizim bu taraflarda en az 10 bilezik takarlar bende imkanınız neyse onu yapın dedim kuyumcuya varınca demesin mi orda 20 gramdan 3 tane alacağız diye şok geçirdim imkanınız neyse derken de insanı salak enayi yerine bari koymayın dedim akrabalar laf etmesin diye 15 gramdan 4 tane yaptırdık o zaman söz vermişti birini de doğum da yapcam diye

9 ay çocuğu taşıyacağım hiç bi şekilde arama sorma gelip gitme yok yardımından çok zararı var bi zahmet doğuncada gelmesin bilmişlik hiç taslamasın ay çok sinir oluyorum şu tip kayınvalidelere Allahtan eşim onlara benzememiş susturmayı iyi biliyor Allah sanır versin bize lohusa zamanı 🙈
Ben bir kere dedim hamile kaldım bir kere arayıp sormadınız diye sen beni cuma günleri arıyor musun hayırlı cumalar diye dedi bana aynı şey mi dedim aynı şey dedi ben de bugün ev taşıdım tek başıma doğuma gelme diyeceğim aynı şey mi diyecek o bana bende ona aynı şey diycem zaten bana en başından dedi ki ben lohusa tribi çekemem diye

İnstagram da gezerken şu yoruma koptum kızlar Eylül annelerinden falan daha eğlenceli doğum hikayeleri 😀😀

Eklentiler

• IMG_3063.jpeg
    IMG_3063.jpeg
    96,6 KB · Görüntüleme: 28
Benim annem babam abim erkek kardeşim var hepsi birer tane çeyrek almışlar şimdiden onu da birleştirip kolye yaptırmışlar onu takacaklar ki benim annemin babamın hiç durumu yok kv de sözde bana bitane bilezik yapacaktı düğünde söz verdi bitane daha yapmak isterdim ama doğumda yapcam diye şimdide bana geçen diyor ki sana Ajda bilezik yapacağım bende sözün Ajda değildi ama dedim oğluna da isimli bileklik yazdıracağız dedi ben de iyi öyle olsun bakalım dedim ama imkanın yoksa yaptırma dedim yok yok biz onun parasını ayırdık dedi şimdi de geçen akşam tatile gitmeden kaç aylardır markete gidemiyoruz üstümüze bir şey alamıyoruz yuhhh dedim yaa sizden iyi gezen mi var harcayan mı var eve gelirken eşimde dedi bilerek yaptı sen borcunuz falan varsa yapmayın demişsin ya onu yapıyor dedi hele bi yapmasın onun burnundan getiririm bu sefer dedim düğünde de bana oyun etti bizim bu taraflarda en az 10 bilezik takarlar bende imkanınız neyse onu yapın dedim kuyumcuya varınca demesin mi orda 20 gramdan 3 tane alacağız diye şok geçirdim imkanınız neyse derken de insanı salak enayi yerine bari koymayın dedim akrabalar laf etmesin diye 15 gramdan 4 tane yaptırdık o zaman söz vermişti birini de doğum da yapcam diye
Yuh Bunlsrın hepsi böyle demek ki iyi olmamak lazım bn cok aradiklari zmn merb Merhaba onun dışında samimi olmamak lazım bnu anladim kanul etmeseydın keşke o zmn yaptirsaydın cart cart bilezikleri durumunuz yoksa falan dmeemek lazın gerçekten iyi olmamali kv kp tarafına bn bnu anladim bu böyle gelmiş böyle gider iyi vardir nadir binde bir ama bilmiyorum yani bnmde erkek abimler var iki tane onlarında durmu var yok onlarda çeyrek takicak annem çeyrek babam çeyrek bu kdr kişi enayi mi dilmi açarim bnde yani eşek değiller ya söylemeden yapsnlar anneme diyorum acba çitlatsam mı şimdiden ayip olr diyı annm belki yapacaklar dur bakalım diyo

Haklısın kuzum renkli olduğu için dedim ama sonra bebek için zararı olabilir dedim
Aynen küçük beye bende özel deterjan aldım 🥰
Evet evet canm hepimiz almışszdr zaten özel deterjanlardan😃😃

Hahaha ay bende hep devre dışıyım. Kızımla şuraya gideriz bunu yaparız diyorum eee ben 😂 diyorum hemen bi oğlan yapmam lazım kendime 😂
Ahaha kızz valla şuan için başka çocuk hayalim yok benim 😀sana bol şans:)

Kızlar meme ucu kremi aldınız mı? lansinoh diye bir marka var, çok övüyorlar. Önceden almak gerekiyor mu ? yara falan olunca mı alınıyor ?ucuz da bir krem değil hiç gerek olmazsa boşa almayayım diye de düşündüm. Gümüş kapakta aldım.

Kızlar meme ucu kremi aldınız mı? lansinoh diye bir marka var, çok övüyorlar. Önceden almak gerekiyor mu ? yara falan olunca mı alınıyor ?ucuz da bir krem değil hiç gerek olmazsa boşa almayayım diye de düşündüm. Gümüş kapakta aldım.
Eczacım tahmini doğumdan 2 ay önce göğüs uçlarına bakım yapmak gerektiğini söyledi olası bi yara için. Lansinohu herkes öneriyo bende aldım başlicam sürmeye ama lansinohun kremi yarayı önlemek içinmiş yara olmadan kullanılması gerekiyomuş yara olduktan sonra işe yaramıyomuş. Valla benim göğüslerim çok hassas ben şimdiden başlicam bakım yapmaya kantaron yağıda iyi geliyormuş birde zeytinyağı ara ara bunlarıda sürücem yara olmasından çok korkuyorum ya mastit korkulu rüyam valla

Eczacım tahmini doğumdan 2 ay önce göğüs uçlarına bakım yapmak gerektiğini söyledi olası bi yara için. Lansinohu herkes öneriyo bende aldım başlicam sürmeye ama lansinohun kremi yarayı önlemek içinmiş yara olmadan kullanılması gerekiyomuş yara olduktan sonra işe yaramıyomuş. Valla benim göğüslerim çok hassas ben şimdiden başlicam bakım yapmaya kantaron yağıda iyi geliyormuş birde zeytinyağı ara ara bunlarıda sürücem yara olmasından çok korkuyorum ya mastit korkulu rüyam valla
Ben de almiştim lansinosh göğüs ucu kremi ne zmn sürmeye başlammaliymiş 10 gr dalan aldm bn küçük bişi aldm ne kdr sürmeli acaba

Canım kuzenim doğum yaptığında onun doğum doktoru gümüş kapak kullanma dedi açıklama yapmıştı ama hiç hatırlamıyorum. Ben Lansinph aldım krem ve biberonu ebe ve çocuk hemşiresi arkadaşlarım önerdi. Meme ucu kremini doğumdan önce (tahmini) göğüs ucunu çokta uyarmadan sürmeyi tavsiye ediyorlar.

Hanımlar biliyorsunuz benim 3 yaş bir oğlum daha var şuanki dışında. Oğlum ne zaman ağlasa bir damla falan süt geliyordu göğsümden bir süredir. Az önce durduk yere göğsüm akmaya başladı 4-5 damla rahat aktı dokunsam yine gelecek belliydi de kasık ağrıları kasılmalar kemik ağrıları bel ağrıları yetmiyordu bir de göğüs akması başladı erkenden 🤦

X