Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Herkese selam kızlar🌸 inşallah herkesin gebeliği güzel geçiyordur🌸
Biz bugün 29+6 olduk🥹
Zaman ne kadar hızlı geçti. Bir bakmışım ki oğlum kucağımda diyorum hep kendime🥹🌸
Allah hepimizi sağ salim evlatlarımıza kavuşmayı nasip etsin.
Hazırlıklarınız ne durumda? Hastane çantanızı ne zaman hazırlamayı düşünüyorsunuz 😍
Ben hazırlıkları %90 tamamladım şükür🥹🤍
Kıyafetleri ne zaman yıkayıp dolabına yerleştirmeliyim bilemiuorum ama sanırım 34-35 ideal gibi. 😁🤍

Biz bugün 29+6 olduk🥹
Zaman ne kadar hızlı geçti. Bir bakmışım ki oğlum kucağımda diyorum hep kendime🥹🌸
Hazırlıklarınız ne durumda? Hastane çantanızı ne zaman hazırlamayı düşünüyorsunuz 😍
Kıyafetleri ne zaman yıkayıp dolabına yerleştirmeliyim bilemiuorum ama sanırım 34-35 ideal gibi. 😁🤍
Bende hemen hemen aldım herseyi. Çok az şey kaldı. Yıkama ve çanta 35 de herseyi hazır ederim diye düşünüyorum.

Biz bugün 29+6 olduk🥹
ayy şu son zamanlar çabuk geçsin lütfen hem iş hem evde çocuk birde hamilelik artık zorluyor bende 30+1 oldum yavaştan başladım kıyafetlere ablamın kızlarından kalan bir sürü kıyafet var onları ayıklıcaz bebek arabası beşik ln depoda çıkartıcam bir yıkayıp hazırlamak kalıyor çantamı sanırım onuda birka. hafataya yaparım son dakikalara kalmak istemiyorum aklımdan çıksın en azından

kızlar isimsiz kahraman kızım için gökçe demiştim 3 yaşındaki oğlumun sınıfında var gökçe ve kız çok mızmız ağlıyor uyumlu biri değil fln oğlum asla gökçe istemiyorr hyrr diyooo napıcaz bilmiyorum yeni isim alin , alina bunlar nasıl sizce

kızlar isimsiz kahraman kızım için gökçe demiştim 3 yaşındaki oğlumun sınıfında var gökçe ve kız çok mızmız ağlıyor uyumlu biri değil fln oğlum asla gökçe istemiyorr hyrr diyooo napıcaz bilmiyorum yeni isim alin , alina bunlar nasıl sizce
Alin daha güzel bence balım ve helen de güzel isimler

kız eşimin adı da ali :) bide onu düşünüyorum karışıklık olur diye allahım çıkmazdayım aman ne zor bee erkek isim zor diyordum kız daha zor oldu
Bende hala oğluma isim bulamadım :KK43:(
Yaa ne güzel işte uyumlu da olur karışmaz da herkes yine bir yorum yapar

Bende babybjörn var eltim verdi ama elektrikli de alsam mı diyorum joie serina iyi diye duydum aslında ikinci el almak da mantıklı kiralama genelde aylık 1000 falan üç ay kiralasak ikinci el fiyatına yakın bir şey tutuyor 🫣
Babybjörn de iyiymiş canım bu eleleninki de güzel fiyatı da uygun. Canım 2750 tl dediğin gibi kiralama fiyatına gelmiş oluyor

Bende hala oğluma isim bulamadım :KK43:(
Yaa ne güzel işte uyumlu da olur karışmaz da herkes yine bir yorum yapar
Ben de bulamadım eşim bu ara Aras ismine taktı kafayı bende kurandan bitane daha olsun dedim mi hemen babasının ismini atıyor ortaya 🤣🤣🤣bende onu koymayacağım diye herhalde Aras ı kabul edeceğim

ayy şu son zamanlar çabuk geçsin lütfen hem iş hem evde çocuk birde hamilelik artık zorluyor bende 30+1 oldum yavaştan başladım kıyafetlere ablamın kızlarından kalan bir sürü kıyafet var onları ayıklıcaz bebek arabası beşik ln depoda çıkartıcam bir yıkayıp hazırlamak kalıyor çantamı sanırım onuda birka. hafataya yaparım son dakikalara kalmak istemiyorum aklımdan çıksın en azından
Allah yardımcınız olsun. Hamilelik, çocuk ev ve işi bir arada idare ediyorsunuz maşallah 🥹🧿
Bende hastane çantamı erkenden hazır etmek istiyorum ne olur ne olmaz. Ailemle aynı şehirde yaşamıyorum elimin altında hazır bulunsun en azından 🌸
30 lara geldik çok şükür. Gerisi de hızlıca gelir 🥰

Ben meltem woody aldım canım çok hoşuma gitti benim evde küçük ama sığıyor ve baya uzun ömürlü kullanabilirsin
Ben indirimden almıştım arada e bebekte indirime giriyor n11 in e bebek sayfasından aldım
Bende bunu beğeniyorum bu hafta bizde beşik be kıyafet alışverişini bitircez Allah izin verirse perşembe 32 oluyorum çünkü ve ağırlaşmaya başladım

Ben de bulamadım eşim bu ara Aras ismine taktı kafayı bende kurandan bitane daha olsun dedim mi hemen babasının ismini atıyor ortaya 🤣🤣🤣bende onu koymayacağım diye herhalde Aras ı kabul edeceğim
Babasının ismi ne ben pek takılmıyorum güzelse olabilir Aras da güzel Uraz da ama benim de içine sinen yok

Bende bunu beğeniyorum bu hafta bizde beşik be kıyafet alışverişini bitircez Allah izin verirse perşembe 32 oluyorum çünkü ve ağırlaşmaya başladım
Çok tatlis tavsiye ederim kuzum ve baya kullanışlı geldi bana
Ben erken aldım indirime girmişti öyle buldum
İnşallah sende tamamlarım benim çok az bı eksiğim kaldı ya bende 34 de falan kıyafet yikamalarina falan başlayacak insallah

X