Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Bende ücretsiz uzatma yapmazlar kolaylık sağlarız saatlerde dedi de.benim sürekli oturarak masa başı olduğundan bende zorlanmıyorum işin açığı.arabayla alıp bırakıyorlar o yüzden gittiği yere kadar gidicem umarım 37 ye kadar giderim

Maden suyu da iyi geliyor aklında olsun

Ayy bende çok kilo aldım senin gibi 8 kilo 25. Hafta ama gebelik şekerim çıktı suan diyete girdim ve hemen fark etti zaten ben çok çabuk zayıflayan biriyim korkuyorum zayıflarımda bebek gelişmez diye kızımda da diyet yapıyordum şekerden dolayı ve hep geriden gelmişti 2800 civarı doğdu sonra 2,5 kadar düşmüştü
Aynen ben 1 ay daha geçsin net öğrenmeye çalışıp yazarım sana canm

Aynen inş canm bu devirde ücretsiz izne çıkmak da kolay değil 1 maaş kiraya gidiyor neredeyse zaten tel kişiyle de olmuyor o yüzden dayandığımız yere kadar dayanacağız

Fotograf cekmek için falan sunu begendim söyle isimli bir sey yaptırmak istiyorum ama bunun dışında 2 set de hastanede giyer diye daha sade şık birseyler almam lazım
güzel yavrum ben müslin iismli baktım birde ama kararsıızım bakalımm

dr şuan normal rapor veriyor.erken doğum riski vs. yazıyor.Bunun 16 hafta ile alakası yok
geçenlerde bende kasılma olunca heyet raporu verdi 20 gün. tekrar kasılma olursa hastaneye yatırırım dedi şükür olmadı ama artık zorlanıyorum.benim doğum izni de 17 eylül.Sanırım duramıcam okadar belki bi 20 gün daha alırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…