Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Cnm ben öyle nakışlı süslü şeyleri sevmediğim için, isim falan da yazmayacak güzel organik bir set alayım dedim ekrunun bir tık koyusu naturel renklerde.zaten toprak tonları vs seviyorum çoğu şeyini de öyle aldım maviden gına geldi.çiğ beyaz da olsun istemedim şöyle bir organik takım aldım

Eklentiler

• 14DE09AF-24BB-40C1-A281-BF966D4DA4FB.png
    227,3 KB · Görüntüleme: 74
Evet canm çalışabilir raporu almamız lazım umarım çalışabiliriz 16 hafta çok az benim kızım 41 de doğdu oğlumda öyle doğsa yanında kalacak zamanım olmaz o yüzden zorlayabildiğim kadar zorlayacağım çalışmaya çalışacağım
Yaa netten baktım bende ama pek bir şey anlamadım bakalım biraz daha geçsin araştırıp net öğreneceğim

Ben karpal tünelden korkuyorum. Annemde çıktı 3 yıl önce iki elinden de amelliyat oldu elleri tutmuyor yaşı daha genç sayılır 47 ya geçmezse ya kalırsa korkusu var bir de 3 yaşında oğlum var onu taşıyamıyorum tencere bile tutamıyorum geceleri uyuyamıyorum ağrımdan 5-10 dk içinde koluma kadar uyuşuyorum en azından kendime yetebilseydim yalnız anneyim ben yardım edenim yok eşim gececi sabah öğlen uyuyor akşam derse girip işe gidiyor

Ya valla inan ki parası da önemli diil 2 ceşit güzel bir sey bulayım alıcam ama göremedim. bir dışarlara bakıcaz artık. cok sıcak diye cıkmak istemiyorum az serinlikler gelsin diye bekliyorum

Evet bu organik takımlar da aklımda ama naturel renklere emin olamadım bebeği iyice sarı gösterir mi babasına benzer de esmer olursa diye

Fotograf cekmek için falan sunu begendim söyle isimli bir sey yaptırmak istiyorum ama bunun dışında 2 set de hastanede giyer diye daha sade şık birseyler almam lazım

Eklentiler

• a6301973-1c4b-4ce7-b946-3b5719496fa9.jpeg
    73,3 KB · Görüntüleme: 66
Oyy canm benim az kaldı hadi sabredelim benim de uykudan kalknca ellerim uyuşmuş oluyor şükür ki snra geçiyor
Aksam üstü de ayaklarım şişiyor ağrı yapiyor, yani hepimiz yaşiyoruz bişeyler şeker yüklemesinde şekerim de sınırda çıktı karbonhidratı azalt dedi doktorum ah ah herkesin derdi başka işte
İnşallah sende cıkmaz şeker

Çıksa da sınırda çıkar ilk oğlumdaki gibi diyetle çözerim muhtemelen

Oyy 37 ye kadar dayanabilcen mi kızz
Ben iş yeri ile anlaştm 4 ay ücretli 6 ay ücretsiz kullanacağm
Hiç bilmiyorum inş yaa çoğu hamile çalıştı 37 ye kadar bakılm İşim şuan çok zor da değil 1 gün evdeyim 1 işte 8-19 şeklinde ya aslında ücretsiz izin benim de aklımda var bende 16 haftaya ek 2 ay rapor alacağım alabilirsem ekstra 2 ay daha süper okur olmazsa iş başı tekrar baktım olmuyor ücretsiz izin

Oyy 37 ye kadar dayanabilcen mi kızz
Ben iş yeri ile anlaştm 4 ay ücretli 6 ay ücretsiz kullanacağm
Ben de dayanamıycam asla 32. Hafta da çalışamaz raporu alacaksın dedi iş yeri muhasebecisi ama patron dayanabildiğin kadar idare et bizi diyor ama asla onlar beni idare etmedi hala da etmiyor bazen saatlerce bu masa başında oturmak zorunda kalıyorum yemek bile yiyemiyorum hepsi aaa sen yemek yesene iki canlısın diyorlar hemen 4 ay paramı alcam sonra da biraz rapor alabilirsem alıp vercem geri dönmeyeceğim bu işe belim ve sırtım öyle çok ağrıyor ki psikolojim yerle bir oldu

Benim kuzenim de memur o aldı 3 ay aldı rapor ama nasıl aldı bilmiyorum

Tamam canım bana da söyler misin Bilgi aldığında bende sağdan soldan duyumla biliyorum.bende söylerim sana ..Birde ben işe geri döneceğim o yüzden de ihtiyacım var açıkçası sonuna kadar gitmeye.ama sağlığımız umarım el verir çok kilo almazsak iyi gideriz gibi de ben şimdiden 8 kilo aldım 23.haftamda

Bende sağ elimde kaldı biraz hissizlik canm geçmezse diye korktum bak şimdi.hamilelikten sonra geçer diyorlar çoğu yerde ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…