Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
bu haftalarda hareketlere çok odaklanmayın diyorlar ama ister istemez insan telaş ediyor dünden beri hareket yok sabah da yok sabahtan beri oğlanla konuşuyorum hareket etmezsen seni hastaneye götüreceğim diye dinlemiyor beni hiç nerlerde geziyor bilmiyorum

bu bana da oldu dr bi daha olursa yatırırım hastaneye dedi.20 gün rapor verdi dinlendim bi daha olmadı ama çalışmakta çok zorlanıyorum artık.Doğum iznimi daha 1 buçuk ay var.sende durumlar nasıl

Doktor banada tokluk bakalm dedi ama bana guzelce karnını doyur ve tatlı ye dedi yani bi nevi o şekerli suyun yerini doldursun 159 çıktı

Doktor banada tokluk bakalm dedi ama bana guzelce karnını doyur ve tatlı ye dedi yani bi nevi o şekerli suyun yerini doldursun 159 çıktı
Ben normalde ne yiyorsam öyle yiyip gittim ekstra bir şey ye demedi doktorum çünkü ne yiyorsan onu ye dedi. Referans aralığı 70-120 benim79 çıktı. Ben ekmek reçel bal meyve suyu falan tüketmediğim için kahvaltı yapıp süt içip gittim böyle çıktı normal o zaman.

bu bana da oldu dr bi daha olursa yatırırım hastaneye dedi.20 gün rapor verdi dinlendim bi daha olmadı ama çalışmakta çok zorlanıyorum artık.Doğum iznimi daha 1 buçuk ay var.sende durumlar nasıl
Ahhh iş deme bana canım valla bugün sinir krizi geçirdim iş yerinde belim sırtım ağrıyor bıktım bi an önce izin gelse iyi olacak dayanamıyorum artık insanlara tahammülüm yok ve sabahtan beri bir kere bile hareket etmedi bu streste bende olsa bende hareket etmem herhalde doktor bana rapor bereyim dedi ama ben onu Eylül de kullancam

senin nezaman başlıyor izin.Normal rapor alacak mısın.ben ağustosu çıkaramıcam galiba

senin nezaman başlıyor izin.Normal rapor alacak mısın.ben ağustosu çıkaramıcam galiba
Ekim 1 32. Hafta itibari ile başlıyor o zamana kadar devam edicem mecburen iş yerinden asla bırakmıyorlar toplam 16 hafta rapor veriyorlarmış sgk dan öyle bilgi almışlar doğum parasını alayım zaten bu işe dönmeyeceğim geri ağustosta rapor alsan bile doğum parası alabiliyor musun

Benimde risk değerlerim normal Papa-a 0.79ml düzeltilmiş mom 0.39 çıktı durumunuz nedir korkulacak birşey mi

Doğum parası ne kadar oluyor ben 37 ye kadar çalışmayı düşünüyorum 16 hafta madem doğumdan sor a bebeğin yanında daha çok kalayım diyorum

Doğum parası ne kadar oluyor ben 37 ye kadar çalışmayı düşünüyorum 16 hafta madem doğumdan sor a bebeğin yanında daha çok kalayım diyorum
Canım şu an da aldığımız maaşın sgk ile birlikte yatan 3/2 si yatıyormuş ortalama aylık olarak toplam 4 ay alınıyormuş anladığım kadarıyla

Canım şu an da aldığımız maaşın sgk ile birlikte yatan 3/2 si yatıyormuş ortalama aylık olarak toplam 4 ay alınıyormuş anladığım kadarıyla
Memurlar için de geçerli acaba çalıştığım yerde de kimse bilmiyor doğumdan sonraki 4 ay mı bu Doğumdan sonra mı başvuruluyor

Sevgili erkek anası arkadaşlarım bacılarım hastane cıkış setlerini hangi marka aldınız ya hiç söyle sade ama şık kaliteli güzel bir seye denk gelemedim nette. İstanbulda havuzlu hana gitmiştik annemle kızlarım için yine gidicem bakmaya ama nete de bir bakayım dedim bir sey bulamadım. Ben mi fazla seciciyim ne anlamadım

Benimde risk değerlerim normal Papa-a 0.79ml düzeltilmiş mom 0.39 çıktı durumunuz nedir korkulacak birşey mi
Merhaba, değerin düşük gelmesi sebebiyle doktorumuz fetal dna önerdi, yaptırdık. Genetik olarak sağlıklı bir bebek olduğunu öğrendik. Şu an da 24+4teyim. Gayet sağlıklı ilerliyor her şey.

Tabi tabi normal

Hanımlar bayadır yoktum depresyon dönemimden geçiyorum stresle ve anlık duygu patlamalarıyla uğraşıyorum sanki çok sakinmişim gibi geçen hafta 24. Haftada şeker yüklemesine gittim bebeğim 23 küsür çıktı yapmadılar yarın için bir daha çağırdılar 24 dolmalı ve geçmeliymiş. Çok stresliyim. Ayrıca karpal tünel sendromu yaşadığımı öğrendim ellerim uyuşuyor şişiyor parmaklarım tutmuyor kendimi bile kaldıramıyorum ayaklarım da şişti çok zorlanıyorum. Neyse ki en azından oğlum çok hareket ediyor da hareketini takmıyorum ama bu sefer de kalça kemiklerime yada kaburgama vuruyor canım acıyor

Günaydın canım inan bende bulamadım burada Denizlide birkaç bebek mağazasına girdim sanki şehzade doğuran Hürrem gibi hissettim kendimi o kadar şatavatlı ki … instagramda gördüm birkaç sayfa güzel ama güvenemedim açıkçası öyle bekliyorum bende bulursan sende yaz

Günaydın canım hamilelik çok kolaydı demi ..harikaydı .. ay o hisler .. nasıl pamuk gibi oluyorsun … içinde can taşıyorsun .. tarifsiz duygular.. hah bunların diyenlere kürekle vurmak istiyorum ağız ortalarına . Kimse ağrıdan sızıdan işte senin başına gelen olaylardan bahsetmedi hep toz pembe az kaldı az hepimiz tuhaf tuhaf durumlar yaşıyoruz ben kabızlıkla baş edemiyorum artık napsam olmuyor . Kimisi ağrıdan sızıdan duramıyor bak sende uyuşma varmış .. sonu güzel olacak be ben öyle düşünüyorum . Sonuna odaklanalım arkadaşım şurada ne kaldı yolu çoktannnnn yarıladık

valla bende o kadar çok aradım ki en sonunda bunu aldım . Sade güzel diye yavrum

Canım aynı şeyi bende yapmak istiyorum umarım kolay olur bizim için de sonuna kadar çalışırız.32. Haftada doktordan rapor alıp vermemiz lazım ama sanırım çalışabilir raporu.o 5 hafta böyle olunca doğumdan sonraya ekleniyor galiba.birde o analık halinde geçici iş göremezlik parası diye geçiyor iş yeri sgk ya bildirince sanırım parası yatıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…