Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Alalhım çok güzeller kız iyi ki attın bunu benim yengem böyle işleme yapabiliyor ona sorayım becerebilirse ona yaptırayım 5 bin ona vereceğime yengeme verim hem istediğim olsun hem daha az Ödemiş olurum.

Alalhım çok güzeller kız iyi ki attın bunu benim yengem böyle işleme yapabiliyor ona sorayım becerebilirse ona yaptırayım 5 bin ona vereceğime yengeme verim hem istediğim olsun hem daha az Ödemiş olurum.
Canım instagram sayfası var florije baby olması lazım ordan modellere bak çok tatlı şeyler var yastık işlemeleri falan da var fikir olur. Çok daha uyguna geliyormuş evde yapınca ama yapmayı bilen lazım işte.

Sırtım göçtü resmen öldürüyor beni bel yastığım da var ama bana mısın demiyor. evde sorun yok yamuk ters oturmadıkça ama masa başında sandalye beni mahvetti gerçekten.
Canım bel yastığı hamile yastığı ne varsa aldım ama dediğin gibi bana mısın demiyor. Evdeyim çalışmıyorum şuan, seninki daha zor. Fizik tedaviye randevu alcam belki bı çözüm buluruz. Allah yardımcımız olsun

ay çok güzelmiş ama çok paahaalı

Kızlar devletteki doktor ultrasona gönderdi bı saat önce falan girdim bana 1 hafta geriden geliyor bebek dedi şuan 24+1 ama 23 gördü doktor
Ayrıntılı ultrasonda falan ya da normal kontrollerinde hep haftası normaldi bu doktor böyle dedi
Gelişimi falan iyi dedi anlamadım ben ya

bende aynı durumdayım inan ki aklıma bir sürü şey geliyor

Balım cihazdan kaynaklı olabilir

Göremedim attığını arkadasn ama 5 bin çok yaa hemencik büyüyecekler sanki ne kadar giyecekler ☺☺☺

Ha gördüm gördüm ☺☺
Valla balım sen bilirsin ama bence çok pahalı

Bende aynısını yaşadım geçen hafta 24 haftada gittim 23 haftalık çıktı ama sağlıklı olduğunu söyledi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…