Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
ben de purest in tonigi ve serumlarını düzenli kullanıyordum. tekrsr kullanmaya başlayacagım galiba. bebek de büyüdü bir şey olmaz inşallah. güneş kremini hep kullanıyorum ama leke oluşmuş yine de ben gibi benden daha silik cok moralim bozuldu. umarım gecer

Yani doğunca en azındna gözümüzün önünde olacaklar çok haklısın ha

Ben kullandım valla bırakmadım hiç.Onlara kalana kadar o kadar zararlı şey var ki bilmeden yapılan kendimize de iyi bakalım ki moralimiz olsun.dolguyu botoksu bıraktım ama ondan korktum yoksa nerdeyse yaptıracaktım onları da direkt zararı yok diye

Ya gece başkasının bakması nasıl olur bilmiyorum ben şimdi ilk tecrübem olacak böylr konuşuyorum ama. Gece 80 kişide olsa o anne uyanıp çocuk emzirecek her türlü anne uyanacak ya kaç kişinin uyanık olduğu önemli değil bence tamamen benim fikrim bu.

Ya ben rutini hiç bozmadım maske krem serum nasıl kullanıyorsam devam ettim doktor bana kullanmada demedi ama cildimde kahve lekeler var sanki maske takmışım gibi . Herkes hamilelik lekesi doğumdan sonra geçe diyor . Aşırı beyaz tenliyim dudak kenarı alnım elmacık kemiklerinin oralar kahve kahve leke. Yani kullansan da kullanmasanda olacaksa oluyor leke . İnşallah doğumdan sonra geçer lekelerimiz

Yani yiyenlerinden bir tanesi sütünü sağmış gece bunlar vermiş bebeğe falan böyle tuhaf teklifleri var ama benim ne kadar kafası kırık bi insan olduğumu bilmiyorlar lohusalıkta iki katına çıkıyormuş herşey eden falan kovarsam şaşırmamçünkü lohusa arkadaşlarımı gördüm en sakini bile delirmişti

ayy ben de beyaz tenliyim. o yüzden daha cok rahatsız etti o görüntü beni. keşke ben de devam etseydim. inşallah gecer

iyi ki bırakmamışsın haklısın vallaben de kendime bakınca dünyanın en güzeli gibi hissedip mutlu oluyodum. ama boyle düzenim bozulunca moralim de bozuluyor. hemen geri dönüyorum rutinlere

Kızlar şeker yükleme testi değil de aranızda tokluk kan şekeri baktıran var mı? Benim 79 geldi de şaşırdım. Referans aralığında gösteriyor ama düşük geldi bana. Yediklerime dikkat ettiğim için olabilir mi? Rutin ne yiyorsam onu yiyip gittim ekstra şekerli bir şey almadım ondan sanırım

M muallime47 öncelikle maşallah önce sağlıkla içinizde büyüsün sonra rabbim sağlıkla kucağıniza almayı da nasip etsin inşallah Istanbul da mı yaşıyorsunuz? Hangi doktora gittiniz?
Evet İstanbulda. Teşekkür ederim herkesin evladıyla inşallah. Çalıştığım okuldaki öğretmen arkadaşlarım gitmişler biz de öylelikle tavsiye üzerine Esencan Hastanesi - Doç Dr. Salim Sezer'e gittik.

Yemek yedikten ne kadar süre sonra bakıldı canım?

Irmak nasılsın canım kaç haftalık oldun
Hareketlerini hissetmeye başladin mi seni merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…