Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Hiç bilmiyorum inş yaa çoğu hamile çalıştı 37 ye kadar bakılm İşim şuan çok zor da değil 1 gün evdeyim 1 işte 8-19 şeklinde ya aslında ücretsiz izin benim de aklımda var bende 16 haftaya ek 2 ay rapor alacağım alabilirsem ekstra 2 ay daha süper okur olmazsa iş başı tekrar baktım olmuyor ücretsiz izin
Bende ücretsiz uzatma yapmazlar kolaylık sağlarız saatlerde dedi de.benim sürekli oturarak masa başı olduğundan bende zorlanmıyorum işin açığı.arabayla alıp bırakıyorlar o yüzden gittiği yere kadar gidicem umarım 37 ye kadar giderim

Ben karpal tünelden korkuyorum. Annemde çıktı 3 yıl önce iki elinden de amelliyat oldu elleri tutmuyor yaşı daha genç sayılır 47 ya geçmezse ya kalırsa korkusu var 😔 bir de 3 yaşında oğlum var onu taşıyamıyorum tencere bile tutamıyorum geceleri uyuyamıyorum ağrımdan 5-10 dk içinde koluma kadar uyuşuyorum en azından kendime yetebilseydim 😅 yalnız anneyim ben yardım edenim yok eşim gececi sabah öğlen uyuyor akşam derse girip işe gidiyor😔
Maden suyu da iyi geliyor aklında olsun

Tamam canım bana da söyler misin Bilgi aldığında bende sağdan soldan duyumla biliyorum.bende söylerim sana ..Birde ben işe geri döneceğim o yüzden de ihtiyacım var açıkçası sonuna kadar gitmeye.ama sağlığımız umarım el verir çok kilo almazsak iyi gideriz gibi de ben şimdiden 8 kilo aldım 23.haftamda
Ayy bende çok kilo aldım senin gibi 8 kilo 25. Hafta ama gebelik şekerim çıktı suan diyete girdim ve hemen fark etti zaten ben çok çabuk zayıflayan biriyim korkuyorum zayıflarımda bebek gelişmez diye kızımda da diyet yapıyordum şekerden dolayı ve hep geriden gelmişti 2800 civarı doğdu sonra 2,5 kadar düşmüştü
Aynen ben 1 ay daha geçsin net öğrenmeye çalışıp yazarım sana canm

Bende ücretsiz uzatma yapmazlar kolaylık sağlarız saatlerde dedi de.benim sürekli oturarak masa başı olduğundan bende zorlanmıyorum işin açığı.arabayla alıp bırakıyorlar o yüzden gittiği yere kadar gidicem umarım 37 ye kadar giderim
Aynen inş canm bu devirde ücretsiz izne çıkmak da kolay değil 1 maaş kiraya gidiyor neredeyse zaten tel kişiyle de olmuyor o yüzden dayandığımız yere kadar dayanacağız

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-24-11-13-51-30_1c337646f29875672b5a61192b9010f9.jpg
    Screenshot_2024-07-24-11-13-51-30_1c337646f29875672b5a61192b9010f9.jpg
    64,3 KB · Görüntüleme: 45
Fotograf cekmek için falan sunu begendim söyle isimli bir sey yaptırmak istiyorum ama bunun dışında 2 set de hastanede giyer diye daha sade şık birseyler almam lazım
güzel yavrum ben müslin iismli baktım birde ama kararsıızım bakalımm

Ekim 1 32. Hafta itibari ile başlıyor o zamana kadar devam edicem mecburen iş yerinden asla bırakmıyorlar toplam 16 hafta rapor veriyorlarmış sgk dan öyle bilgi almışlar doğum parasını alayım zaten bu işe dönmeyeceğim geri ağustosta rapor alsan bile doğum parası alabiliyor musun
dr şuan normal rapor veriyor.erken doğum riski vs. yazıyor.Bunun 16 hafta ile alakası yok
geçenlerde bende kasılma olunca heyet raporu verdi 20 gün. tekrar kasılma olursa hastaneye yatırırım dedi şükür olmadı ama artık zorlanıyorum.benim doğum izni de 17 eylül.Sanırım duramıcam okadar belki bi 20 gün daha alırım

X