Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Irmak biz seninle aynı gün doğurcaz yavrum galiba İkimizin sat aynı, cinsiyet aynı, ben de 23+3 üm önden gidiyor bebiş. Cumartesi olacak kontrolüm. Şu an kaç oldu bilmiyorum boyu kilosu ama bir önceki kontrolde yazmıştın ordaki boy ve kiloları da aynıydı Benim ve eşimin boylar uzun değil normal ama galiba uzun olcak bizimki de

selam canım bende 23+2 yim bugün kontrolüm vardı 30 cm 625 gr dedi

Hadi bakalım aynı gün güzel haberler alalım ikimizde . Kız ailede başka birine çekmiştir belki uzun olsun boşver oğluşlar sende cumartesi mutlaka yaz bakalım senin paşa ne kadar olmuş

süper canım benimde bugünde 23+2 şeker yüklemesine gerek yok dedi ilk gebeliğimde de yaptırmamıştım doktor ne derse o benim doktorum normal gördü sonuçlarımı inş sonuna kadar iyi gideriz

Bence kendini kısıtlama kuzum çok tatlı falan yrmiyosan meyve yemeye devam et ben karpuzu çok severim yiyemiyorum midem bu sıralar ekşime yapıyor ya
Tatliyla hamilelikten beri aram yok zaten
İnşallah kimsede çıkmaz şekerde rahat rahat geçiririz su 17 18 haftayı ya

maşallah canım 8 kilo çok iyi ben ilkinde 13-15 almıştım şimdi 23+2 deyiz 6 kilo aldım doktor ortalamada dedi daha alırsın dedi bu zamandan sonra bebek alıcak kilo olur dedi ama biraz dikkat edicem biraz sabitlemem lazım bu aralar çok kaçamak yaptım akşamları dondurma tatlı sıcak diye havalar koyverdim

Benimde bugün 23+2 peşinizdeyim cinsiyette aynı hadi bakam peş peşe atam oğlanları sadece uzun değil şuanki kilo boy bilmiyorum ağustosun ilk haftası şeker testine gideceğim inşallah.Ne yiyip içip oğlanları önden götürüyonuz

Valla benim doktor şeker testi yaptırmıyor bana bu kontrolde bebişi görünce fikri değişir mi bilmiyorum 59 kiloyla hamile kaldım 24. Haftam 63 kilo oldum. 4 kiloya bile dondurma yeme dikkat et bebek alır zaten kilo deyip duruyor Bebiş için değil sıcaktan dondurmadan başka bir şey yiyemiyorum ki adeta ruhum alev aldı Benim için öncelik sağlıklı olması boy kilo çok takıldığım bir şey değil ama doktora sordum genelde genetik etkiler senin yediklerin sadece sana da kilo yapabilir önemli olan vitamin alması ve bol su dedi. Ben prematüre doğmuşum 47 cm 1,950. Eşim 1 hafta geç gelmiş 55 cm 3,900. İnşallah ikimizin ortalaması olur

bende 58 ile hamile kaldım şuan 64 üm ama çıkıyor gittikçe 4 kiloyu duyduktan sonra diyete giriyorum an itibari ile

süper canım benimde bugünde 23+2 şeker yüklemesine gerek yok dedi ilk gebeliğimde de yaptırmamıştım doktor ne derse o benim doktorum normal gördü sonuçlarımı inş sonuna kadar iyi gideriz
Amin inşalalh canım benim aynen doktor ne derse o benim içinde gerek yok diyorsa yoktur

Hadi bakalım hemen aramızdasın bakalım doğumlar nasıl olacak paşalar son ana kadar bekleyecek mi şeker testi de güzel geçer gider hiç takılma . Yeme içme de ben ciddi ciddi dikkat ediyorum ya şaka gibi ama hayatımın en düzenli yemek yeme dönemindeyim daha önce böyle düzenli olsaydım ne kilolar verirdim ha

Doğumdan sonra tabi biraz toparlanınca başka bir ürolojiye gözükeceğim inşallah gerek kalmaz bizim burda ayriyetten ultrasona bakan uzman doktor şehir dışından geldiği için belirli günlerde geliyor
Benide sonraki zamana attılar. Kadın doğum baktı böbrekte genişleme olmuş sağ tarafına yatma dedi canım

Sorma. İlk gebelikte çok iyiyd i senin De iyi 13-15 çok değil
bunda çok hamurişi yedim ama dikkat edeceğim artık bende mecbur sonra vermek çok zor oluyor emzirme döneminde de insan çok kilo alaıyor

Kızlar bebiş hareket durumları nasıl ? kaçıncı haftalarda ne alemde? Ben 22 deyim hala belli belirsiz bazen bişi var gibi de yok gibidee…şurda 24 e de bişi kalmadı tam hissetme olmadı hala

Kuzum inan hamilelikten önce de hiç tatlı yiyen bi insan değildim şimdi hiç yemiyorum aramıyorum bile üç aylık açlık kan şekeri bugün 80 geldi gayet iyi dedi doktor canım

Kızlar bebiş hareket durumları nasıl ? kaçıncı haftalarda ne alemde? Ben 22 deyim hala belli belirsiz bazen bişi var gibi de yok gibidee…şurda 24 e de bişi kalmadı tam hissetme olmadı hala
Biz seninle aynıyız canım ben hissediyorum son 2 günüdür baya sağlam tekmeler yiyorum ben dün iş yerinde bişeye sıkıldım ağladım karnımın bi kısmına geldi toplandı böyle onu bile hissetim orası taş gibi oldu

Bende geçen hafta bi ara var gibiydi bu hafta yine tık yok düzenli değil sanki , hiç tatlı falan da yemiyorum ya diyorum ondan mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…