Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Kızlar günaydın bu göğüs ucu gümüş kapak olayı cidden gerekli oluyormu sizce almalı mıyım ? Deneyimi olanlar yada bilenler var mı ? Siz aldınız mı

Ben de bebeğimin mobilyasını aldim erken mi oldu bilmiyorum dolabını ve beşiğini aldik dün gelmesi bi ayı buluyor diye bilgi verdiler ama . Onun dışında 6-7parça zıbın uzul kol aldim 0-3 ay bi tulum aldim emzik biberon vs alt silme pamuğu bir de organizerleri aldim

Kızlar günaydın bu göğüs ucu gümüş kapak olayı cidden gerekli oluyormu sizce almalı mıyım ? Deneyimi olanlar yada bilenler var mı ? Siz aldınız mı
Herkeste gögüs ucu yarası olmuyor ben iki bebegimde de yasamadım mesela o yüzden hiç ihtiyac olmadı o tarz seyler. Yara olmasın diye önlem olarak sürekli mi kullanıyorlar acaba emzirme sonrası

Herkeste gögüs ucu yarası olmuyor ben iki bebegimde de yasamadım mesela o yüzden hiç ihtiyac olmadı o tarz seyler. Yara olmasın diye önlem olarak sürekli mi kullanıyorlar acaba emzirme sonrası
Önlem olarak da koyan var sanırım tabi tecrübeliler daha iyi bilir ama

Ağırlaşmadan yapmak mantıklı bence keşke benimki de gelse de silsem yerleştirsem erken bile olsa kafadan atıyorsun

Sanirim öyle bunda da vardir bi hayır hemen vereşim dedik bi an ve verdik siz sipariş verdnz mi
Ben oda yapmak istedim sipariş verdik ama biraz sıkıntılı bir yerden aldım sanırım sonradan farkettim, geç gelecek büyük ihtimal, umarım hasarla vs uğraşmam.daha bir kaç ay gelmez bence.

onun dışında basic zıbınlarını- 12 aya kadar -aldım, biberon setini, emzik, mini yatağını, Müslin battaniyelerini , tarak ve tırnak setlerini, 1-2 beden bez, (3-4 beden farklı marka alacağım ) çoklu alt silme pamuk ve ıslak mendillerini,ağız mendillerini, banyo setini, havlusunu, ateş ölçer ve oda ısısı ölçer vs aldım.

şimdi göğüs ucu için kendime bişeyler almam lazım, emzirme yastığı vs onlara bakıyorum.hastane çıkış setlerini , benim pijamalarımı ve anne bebek çantasına bakıyorum.Sıraya onları koydum.

Ama eksik bitmiyor ya, liste sürekli uzuyor sanki.iş yerine internetten sıpariş veriyorum geliyor kendim gezemem zaten, kıyafet anlamında daha çok bişi almadım ama bu gerekli gereç kısımları bitsin en sona bıraktım onları.

İlk bebeğim bende hiç bebek eşyası yoktu, Allah herkese maddi güç versin valla ne diyim zor hepsini alabilmek bu devirde

Yok şeker yüklemesi mutlaka yaptıracağım. Aşı, şeker yüklemesi falan bunlara karşı biri değilim. Sadece daha detaylı bilgi almak istediğim için sormak istedim. Doktorumda uzun uzun bunun üzerine konuşamamıştık. 26. haftamda yaptıracağım :)

Bende mobilyayı yaptırıyorum canım bugün giidp renk seçeceğim hiçte erken değil aynı 1 aya geliyormuş belki aksilik olur birşey olur erkenden hazır olsun da . Bende aynı kafadayım

Gerçekten öyle maddi olarakta zor bir süreç hele ilkse . Hepimize güç kuvvet versin rabbim . Ama iyi yapmışsın gittikçe ağırlaşıyoruz şu internet dışında gezip alınması gerekenler için en uygun zaman bşr ay sonra yürüyemeyeceğiz gezemeyeceğiz

Erken değil canmm iyi yapmşssn benim eksiğim kalmadı gibi bişey herşeyi aldm
Kapı süsü yastığı haric

Odayı falan alınca, araba puset onlara girişmedik.onları biraz sona bıraktık gibi oldu ama hepsini tek seferde yapamıyorum aylara yayıyoruz mecburen

Benimde ilk bebeğim olacak liste yapıyorum ama eksik bitmiyor gerçekten alınacakları hep favoriye attım sitelerde indirime girdikçe başladım almaya ama öyle son ayda almayla olacak gibi değil ay ay almak lazım sıkışmasın birde son ay indirimsiz almaktansa yavaş yavaş aylara yaymak mantıklı çünkü Bi anda 50 100 bini bulmak zor olur

Kızlar merhaba 75 Gr lik şeker yüklemesi yaptım

Açlık 78
1.saat 203
2.saat 143 çıkmış değerlerim çok yüksek mi bebeğime bir şey olucak diye çok korkuyorum

Evet bu saydıklarımı da aylara yayarak aldım mesela yine 2 ay içinde de diğerlerini tamamlarım diye düşünüyorum .bazı kalemler pahalı ufak bişi bile olsa.yada indirimde görürsem hemen sipariş veriyorum.o şekilde tik ata ata gidiyoruz listede.önce gereçleri halletmek istedim o yüzden kıyafeti her türlü çözerim gibi geldi sonrasında da

Evet en doğrusunu yapmışsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…