2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
Kizlar midem boğazıma kdr yanıyor ne iyi gelir yaşayan var mi iki hqftadir böyle ya aci yemiişim gibi boğazlarima kadar ateş çikariyorum resmen çok rahatsız ediyor beni napicam şaştim neden şaştim ya yardımlarinizi bekliyorum

Dün bende turşu ve acı yedim aynı şeyi yaşadım süt ve salatalık sadece bastırıyor

Bana suyu bile buzlu içmek iyi geliyor açıkçası benimde boğazım içim yanıyor sürekli

Bana ilgisiz geldi açıkcası doktorun eğer başka gidebileceğin doktorlar varsa onlarıda dene derim çünkü bi arkadaşta demiş doktorla bağ çok önemli bence

Kızlar çok özür diliyorum ama çok kafama takıldı uyuşmazlık da var bu akıntı normal mi sizce bu renk 3 4 gündür var

Eklentiler

• IMG_20240708_155745.jpg
    57,4 KB · Görüntüleme: 86
Ben kendim de yay burcuyum genel olarak aileye çok düşkünüm ben evlendim evime eşime de çok düşkünüm Oğluşum da büyük ihtimalle yay burcu olacak bu duyduklarıma çok sevindim ama çocuklara ilk eğitim ailede başladığı için ne kadar güzel bir bağ kurulursa özellikle anne ile eğitim o kadar güzel oluyor bence inşallah bizde sen gibi oğlanlarımızla o güçlü bağı kurarız

Kızlar tetenoz sormadı banyo yapılır mı yaa Adana dayım cehennem bura aşı oldum da ki di aklıma geldi keşke duş alıp gitseydim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…