2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
elele olanı aldık bizde.
ben beğendim.

Benim doktorum önceden çalıştığım hastanenin doktoru bu çevreninde en iyi doktoru çalışma şekillerini falan biliyorum çalıştığım birimde yakını yatmıştı ordanda tanıyorum o yüzden seçmiştim ve iyi ki seçmişim ne sorarsam cevap veriyorum açıklamalar yapıyo muayene süresi benim sorularımla uzuyor merakım gitsin diye uğraşıyo rahat biri beni hiç bir zaman strese sokacak bir şeyi olmadı bu arada banada her gittiğimde son adet tarihimi soruyo aslında sistemde gördüğünü biliyorum belkide benim gebeliği ne kadar takip ettiğimi öğrenmek için soruyodur diye düşünüyorum muayene ücreti 2 ayda bir zamlanıyo en son 860 tl ödedim tahliller için ayrı ödeme yapıyoruz

Hanımlar biraz garip bi soru olacak ama bi şey sormak istiyorum bebek ağlama sesi duyunca sizinde göğüsleriniz sızlıyo mu benim ilk gebeliğim ve bir aydır bebek ağlama sesi duyunca yada ağlayan bebel görünce göğüslerim sızlıyo

Bu o kadar güzel bişeydir ki eminim. Benim olmuyor ama inşallah doğum yaptığımız zaman da verimli emzirebilmek sütümüzün olması için ağladığında mutlaka emzirmeliymişiz. Süt çok salgılanırmış bebek ağladığında. Ben yenidoğan bebek ağlama sesi duyunca ağlıyorum otomatik olarak videolarda denk geldikçe yani çevremde hiç bebek yok

Kızlar 21. Haftadan herkese selamlarSizlere sormak istediğim bir şey var. Babynest anne yanı, emzirme yastığı puset minderi ve puset örtüsünü alan var mı? Alan arkadaşlarımız öneride bulunabilir mi acaba
Çok seçenek var. İnstagramda fiyatlar biraz pahalı ama kaliteli de duruyor

Canımsın amin inşallah .

Çok haklısınInşanlar kendi içlerinde bile aynı sorunu yaşarken başkalarına acımasız olabiliyorlar 31yasında 14sene evli 3erkek çocuklu bir anne olarak bile gurur duyuyorum kendimle dediğin gibi hadsizin cevabı tak hazır artık.

Yaa ben benimle ilgilensin otursun demiyorum ama en azından ölçüm yaparken bak bebek bu kadarlık olmuş hareket ediyor desin bebeği bi göstersin reçete ilaç falan yazıyor bana da ama benim kilo almama taktı kafayı boyum 170 kilom 75 le hamile kaldım şimdi 80 oldum aslında hiç göstermiyorum kilo aldığımı dalan ama direk diyetisyene git sebebi ne eee çok kilo almışsın şeker yüklemesi yapacağız dedi saten bi stresle varıyoruz oraya acaba bişey diyecek mi diye mesela insan sormaz mı hareketlerini hissediyor musun falan diye özel hastane burası bilerek 11’de gittik hafta sonu bomboştu yani bekleyen falan yoktu istese gösterir bakardı hemen ama zahmet etmedi

Selam canm bende öyle bişey olmuyor
elele nova 3ü birarada olanı aldık.otomatik sallanıyor bluetooth müzik çalabiliyorsun
Hmm anladım tatlm tamam☺sağlıkla kullanın inşallah

Bizim burda Avrupada yaşayan insan çok sürekli onlar geldi mi gittimi banane yada sanane bana bebeğim ile ilgili bilgi ver bak arkadaşın birisi yorum da yazmış kordon kanına kadar kız ben çocuğumu zor görüyorum özlüyorum zaten merak ediyorum her seferinde sen tedavi ile mi hamile kalmıştın diyor tedavi için gittim ama ilk tedavi başarısız oldu diğer ayda benim psikolojim bozuldu yapamıycam beni galiba derken minik mucizem geldi her seferinde bana bunu soruyor bizim ilçede çalışmış hangi ilçeden geliyordun sen diyor yani daha çok saçma sapan sorular çocuk dışında herşeyi konuştuk

Belirtilerin aynı benimkiler gibiydi ama öğrenemen birde buradaki konuşmalarımız falan kız dye geçiriyordum hayırlısı olsun arkadaşım rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin
Aminnn inşallah öğrendim canım oturdum ağladım senin bende artık bi cinsiyetin var eşim niye ağlıyorsun diyor mutluluktan dedim mucizem öyle bir zaman da geldi ki bana çok şükrettim çok dua ettim çok tövbe ettim hiç farketmez cinsiyeti dedi sağlıklı Erdemli Salih bir evlat olsun inşallah

Baya bi ilgisiz bence hiçte öyle yoğun değil canım inan kapının önü bomboştu eşimle sevindik hatta bize rahat rahat bakar diye nerde son adet tarihiniz neydi yok nerden geliyorsunuz cinsiyeti söylüyor evde ki beneğin cinsiyeti ne diyor cinsiyet erkek diyor kayınvaliden yaşıyor mu diyor napcan sen bunları ki benim ilk çocuğum Bana şeker yüklemesi yapalım dedi neden diye sordum fazla kilo almışsın dedi

Keşke son adet tarihim olsa sorduğu sorular inan çocuk dışında her soru var çocuk hareketlerini merak ediyoruz bana hiç sormadı bile şu an 19 haftalığız çocuğun hareketlerini hissediyor musun diye sağlık ocağında bi doktorum var inan kafın doğumlumdan bin kay iyi herşeyimi sorar tek tek Buda reçete yazıyor vitaminleri soruyor ama bunların hepsi beş dakika

Bende 65 le hamile kaldım dün tartıldım 70 olmuşum 21.haftadayım nasıl 5kg çok kilo oluyor diyetisyen falan ne alaka sacmalamış ya

Bak söyliyim benim 1aralık yay oğlum var 6 yaşında canım annem aşkım annem güzel annem ellerine sağlık annem çok cana yakın anneye düşen bi evladım var yay erkeği kesinlikle anneci oluyor babasıyla benim arama bile giriyor bazen kıskançlıktan en büyük oğlum oğlak,3.oglum büyük ihtimalle akrep olacak akrep oğlu olan var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…