Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    112
Kızlar Multi vitaminin yanında sizlerde demir ilacı kullanıyor musunuz ve günde kaç adet ? Multi vitamin ve artık sabah akşam demir ilacı reçete etmiş doktorum. İkisininde içeriğinde folik asit var bu şekilde fazla doz almış olucak mışım gibi geliyor.
Ya kızlar hemen hemen herkese doktorları demir takviyesi başlamış. Ben düzenli kan veriyorum sonuca bakıp gerek yok diyor. Hemoglobin 13 çıkıyor benim hep doktor kanın yüksek dedi fazlası kanı yoğunlaştırır dedi. Size test yaparak mı veriyorlar takviyeyi yoksa haftan geldi diye ezbere mi ilaç veriyorlar

Ya kızlar hemen hemen herkese doktorları demir takviyesi başlamış. Ben düzenli kan veriyorum sonuca bakıp gerek yok diyor. Hemoglobin 13 çıkıyor benim hep doktor kanın yüksek dedi fazlası kanı yoğunlaştırır dedi. Size test yaparak mı veriyorlar takviyeyi yoksa haftan geldi diye ezbere mi ilaç veriyorlar
Ben sağlık ocağında düzenli kan veriyorum hemde tiroid yüksek ilaç kullanıyorum kana da bakıyorlar veriyorlar canım genelde ferittine bakıyorlar bence yaa

Şahsen bana verdiği tüö vitaminleri test sonucuna göre verdi . Kimisi günde 2 kez kimisi 1 kez kimisi haftada 3 kez .. al şu vitamini hergün iç demedi her ay test istiyor her seferinde dozaj değişiyor mesela benim

Canım demiri test yapmadan verdi direkt 19. Haftada ve günde iki kez almamı söyledi ve artı Multi vitamin devam. Bende anlamıyorum bı standardı yok galiba kime göre neye göre yapiyolar. Günde iki demir fazla gibi geldi banada 🤔

Ya benim belli ama gidip mavi birşey almıcam ortak kendi zevkime göre alacağım açıkçası cinsiyete göre değil 😀😀
Bende öyle yaptım kız olursa zaten pembe bir şey almam erkek olursada mavi almam ben renkli bi kişiliğimdir aslında 😀 o yüzden gri yada krem düşünüyordum indirim olunca aldım

İyi geceler hanımlar ben 18. Haftaya girdim ne bir hareket ne bir balon patlaması doktor randevusu 13 temmuzda daha merak ediyorum iyi mi değil mi ? aksi bişi olsa belli olur değil mi ? Bir duysam kıpırtı rahatlıycam da. Sizin kendinizi dinleme yönteminiz var mı yoksa daha var mı

Kuzum bende hissetmiyorum ikimiz aynıyız senle sadece iki gündür yoğun bir şekilde vajina bölgeme yakın yerlerde batma hissi oluyor bunu daha önce de yaşıyordum ama bu kadar net ve çok değildi doktora sorduk devlet hastanesi maceramdan sonra oda çok normal kıpırdıyor içerde ilerleyen zamanlarda hissedersin dedi iki gündür de içerde bir nokta da balon patlar gibi his var
O balon patlar hissi daha gelmedi bana ya :KK43: daha da 2 hafta var doktora :KK43:

Evet yaa hastane çıkışları öyle canım iyiymiş yaa benim eşimde beğendin mi evet tamam alalım der ine indirim ne kupon 😀😀😀😀
Civil de çok uykun yaa takımlar iki tane müslin kumaş battaniye aldım ama hevesle başladım artık yavaştan almaya
Hediye de çok gelecek gibi canım çok fazla kıyafet doldurmuycam ben o yüzden… bugün mesela teyzem gitti bişeyler aldı kv nın arkadası bi sürü hediye yapmış daha da gelir yani

X