Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    166
Şimdiden tebrik ederim :21: Kesinlikle geç olsun güç olmasın, bazen şakaya vurarak, bazen gayet ciddi bir şekilde tavır gösterilmesi gereken bir konu varsa gösterilmesinden yanayım. Bizim kaldırabildiğimiz her şeyi başkaları da kaldırabilir. :)
Sağol arkadaşım dediklerine tamamen katılıyorum 🥰💃🏻🌼

Ayy aynı şeyler işte ya 😀 pandemide işsiz kalınca onların yanına yerleştik 3 sene o kadar şey yaşadım ki eşimin hiç haberi yok söylesem dediğin gibi objektif olamayabilir çünkü sonuça annesi. Bi şekilde idare edicez napalım🤷‍♀️
Oyy ben yine şanslıymışım, biz ailelerden farklı şehirde yaşıyoruz neyse ki 😂 Rabbim bize sabır karşıdakilere de empati duyarlılık falan artık neyi eksikse ondan versin 😂

Bu güzelmiş canım sabahlık uzun beğendim
Canım evde şuan kullanıyorum sabahlığı çok kullanışlı şimdi ikinci doğumda da bunu koyarım ilk orda özellikle koyu pijama takımı istemişti hemşireler mesela doğumdan hemen sonra aklınızda olsun beyazdan kullanışlı oluyor

Canım evde şuan kullanıyorum sabahlığı çok kullanışlı şimdi ikinci doğumda da bunu koyarım ilk orda özellikle koyu pijama takımı istemişti hemşireler mesela doğumdan hemen sonra aklınızda olsun beyazdan kullanışlı oluyor
Ya öyle mi dediler. Ben beyaz sabahlikli gecelik takımı ve bebe mavisi pijama takimı koycaktım depend kullanacagim birsey olmaz diye düşünmüştüm

Oyy ben yine şanslıymışım, biz ailelerden farklı şehirde yaşıyoruz neyse ki 😂 Rabbim bize sabır karşıdakilere de empati duyarlılık falan artık neyi eksikse ondan versin 😂
Sağol canım keşke biz de farklı şehirlerde olsaydık. Neyse ki doğumdan 10 gün sonra tatile gidiyolarmış😄

Kızlar eşim bugün şaşırttı beni yürüyüş yapıyorduk ebebeğe girdik hep istiyordum park yatak borçlardan almak istemiyordu şuan için çünkü eltim sepet beşik vermişti onu kullanırız diyordu bi süre ve bugün bunu aldık bir anda 🤗 2-3 sene kullansam yeter bana

Eklentiler

• Screenshot_20240701-185808.jpg
    Screenshot_20240701-185808.jpg
    54,5 KB · Görüntüleme: 55
Kızlar tecrübelerinize dayanarak size bir şey sormak istiyorum yarın şeker yüklemem var gazoz formunu önerdi doktor aldım buz dolabına koysam soğuk içsem bir sıkıntı olur mu

Ya öyle mi dediler. Ben beyaz sabahlikli gecelik takımı ve bebe mavisi pijama takimı koycaktım depend kullanacagim birsey olmaz diye düşünmüştüm
Canım bende de vardı depend ama benim hastanede doğumun hemen öncesi bebeğin ve senin kıyafetini istiyorlardı , bende de süslü bir beyaz takım vardı onu söyledim önce beyaz olmasa iyi olur başta leke değebilir dediler laciverti verdim, 1-2 gün gerçekten çok yoğun kanamam oldu beyazla rahat edemezdim

Ya bende açık renk istiyodum ama bu kanama mevzusu yüzünden vazgeçtim :KK43:
Ben bunu aldim kizlar artıştan. Ekstra bir tane elbise gecelik aldım tek sabahliksiz daha rahat oluyormuş elbise diye. Onun dışında evde alt üst takimlarim vardı zaten onlardan koyacağım bir de. Depend yeterli oluyor diyorlar genelde. Zaten doğumdan çıkar çıkmaz beyazı giymeyiz biraz daha toparlanıp fotoğraf çekilecek moda girdiğimiz de giyeriz diye düşünüyorum 😁

Eklentiler

• IMG_4624.png
    IMG_4624.png
    264,7 KB · Görüntüleme: 58
  • IMG_4625.png
    IMG_4625.png
    284,1 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_4626.png
    IMG_4626.png
    341,3 KB · Görüntüleme: 52
Bazen senin kocanın gerçekten öküz mü yoksa troll mü olduğunu anlayamıyorum. Yani kocan falan kusura bakma ama canımı çok sıkıyor 😅
Tam bir öküz kız o yüzüne bıle dıyprum dün hatta inekler neden mutsuz dedım neden dedı eşleri senın gıbı öküz dedım güldü bizim ki biraz degişik 🤣🤣🤣

Kızlar tecrübelerinize dayanarak size bir şey sormak istiyorum yarın şeker yüklemem var gazoz formunu önerdi doktor aldım buz dolabına koysam soğuk içsem bir sıkıntı olur mu
Hiiiç sıkıntı olmaz kuzum aksine çok iyi olur. Bana sağlık ocağındaki ebe özellikle öyle yapmamı söyledi. Ben de öyle yaptım açıkçası mis gibi aktı gitti gayet güzeldi tadı soğukken 🤗

X