2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
Aynen öyle bencede senin bebiş kız benim doktorumda ben sormasam tahminini bile söylemiyordu ben sorunca kız olduğunu düşünüyorum dedi kesin net görmeden söylemek istemiyorlar yanlışlık olur diye ama 16 da kesin organı oluşmuş oluyor net olunca söylüyorlar
Bir de ben en başından beri kız hissediyorum diyorum eşime falan çevremde ki herkes erkek diyor şimdi de 10. Hafta da 12’de 13’de öğrenemeyince de hee biz zaten kız diyorduk diyorlar 😀doktora da 10. Hafta da pembe şal örtmüşüm 13. Hafta da pembe tunik giydim doktor diyor napyn sen beni mi manifestliyorsun yok hocam evrene mesaj diyorum bende 😀

Ya bende Kağan Kocatepeden dinledim şimdi ortalama 30 40 mm çıkar diyor ama burda gördüğüm çok aklımı karıştırdı🙄 tek bebekte ölçmüyorlarmış genelde İkizde ölçülüyormuş o yüzden senin talep etmen gerekiyor.
Bu gittiğimde bir söylicek canım. Alttanmı bakması gerekiyor onu ölçmek için karından da ölçebiliyormu

Karından bakılıyor ama vajinal daha net gösteriyor o yüzden vajinal baktı doktorum 28. Haftaya kadar vajinal muayenede sorun yok için rahat olsun
bu zamana kadar hep vajinal baktı artık bebek büyüdü karından bakar diyodumda bunu istersem yine vajinal olcak yani ondan sordum 😅

Söyledik genetik test yanılmaz biz tahminde bulunuyoruz dedi ama benim kafam karıştı tabi, genetik testte aracı olan kişiyi aradım o da belki karışıklık olmuştur bi kontrol edelim dedi, bakti karışıklık yok yüzde 99 böyledir dedi ama tekrar gittiğinizde yine öyle denirse tekrar kan isteme talebinde bulunurum dedi, kafam karıştı epeyce ama genetik test doğrudur diye düşünüyorum
Ahaaa benimde bak şimdi kafama soru işareti düştü. Doktordan baştan beri kız dedi test erkek çıktı. Ama kaç kez gittik organı göremedik yakın tekrar randvu var yine göremezsek 🤣 bende senin yoldan gideceğim😂😂

Herkes cinsiyet öğrendi biz hala öğrenemedik 😊 sizlerin mesajları okuyunca heyecanlanıyorum. 14+4 üz bugün doktor erkeğe benziyor dedi, bağdaş kurmuştu net göremedi. Bıcak saplanır gibi ağrılarda normalmiş, yaşarsanız korkmayın canlar.
Canım bu bıçak saplanır gibi olması vajinada mı? Kasıkta mı

bu zamana kadar hep vajinal baktı artık bebek büyüdü karından bakar diyodumda bunu istersem yine vajinal olcak yani ondan sordum 😅
Bana da 8. Haftaya kadar filan vajinal bakıldı lekelenme olduğu için ondan sonra karından baktı. Bebeğe karnından rahim ağzına vajinal bakar ama bebeğe alttan bakınca çok iyi görünmüyor artık poposunu gördük biz sadece beni tepiklemekle meşguldü😬

mantıklı canım yavas yavas almak. ayy isim de belli degil ki daha. ona göre yaptırıcam ben de kapı süsü vs. canım bi de bizim tayın cıktı tasınma aşamasındayım maddi yönden biraz zorlandık şuan istesem de alamam biraz toparlanmamız lazım. sonra da ablalarım annem vs yardımcı olurlar oyle alırım🥰
Benim belli canm Öykü🌸🥰 aa taşınma aşaması tabi maddi olarak zorlar insanı canm
Olsun evşar bereketinle gelir aileler de yardm eder halleriz inşallah eksikleri🥰

Bir de ben en başından beri kız hissediyorum diyorum eşime falan çevremde ki herkes erkek diyor şimdi de 10. Hafta da 12’de 13’de öğrenemeyince de hee biz zaten kız diyorduk diyorlar 😀doktora da 10. Hafta da pembe şal örtmüşüm 13. Hafta da pembe tunik giydim doktor diyor napyn sen beni mi manifestliyorsun yok hocam evrene mesaj diyorum bende 😀
Hahahaa alemsin kızz:)) doktora şal bile örmüş bak bak🌸🤩

Bana da 8. Haftaya kadar filan vajinal bakıldı lekelenme olduğu için ondan sonra karından baktı. Bebeğe karnından rahim ağzına vajinal bakar ama bebeğe alttan bakınca çok iyi görünmüyor artık poposunu gördük biz sadece beni tepiklemekle meşguldü😬
Aa büyüdüğü için demekki😍 benim 8. Haftada kendisü dedi stresliydim net şekilde gör için rahat etsğn diyip alttan baktı. 10. Hafta iğneler yüzünden karnımda oluşan ödemden karından bebeğin kalp atışını göremedik ufak bi kalp kriziyle alttan bakmak zorunda kaldı. 12. Haftada da cinsüyeti sordum illa karından görünmez bu hafta alttan görebilirim ama seni rahatsız etmiyim dedi. Bişey olmaz bu zamana kadar hep baktınız zaten diyip baktırdım😂 15 tede rahim ağzı için bakar artık birdaua karına döneriz heralde😂😂😂

X