2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
Valla benim de olmadı olmadı tam normalde regl olmam gereken günlerde kanamam lekelenmem oldu, tam bitmesi gereken günde de bitti. Bu 3-4 aylar arası vücudun bi kafası karışıyor heralde 😄
Vücudumuz çok garip işte müthiş bir sistemle çalışıyor. Arada kafası da karışabilir artık o kadarı normal karşılayalım :KK70:

Kızlar ben yine midemi üşüttüm ve grip oldum ya. Hayatımda asla kolay kolay hasta olmam ama bu hamilelikte neredeyse son zamanlarda hep hastayım. Böyle zamanlarda ne yiyip içip kolay toparlıyorsunuz siz?

Ben 12 de gittim kız olduğunu düşünüyorum net değil dedi 14 de gittim yine aynısını dedi 16 da gittiğimde kızınız geliyor dedi 😂😂
Yaa ne güzel benim doktorum emin olmadığı için asla söylemiyor çıtlatmıyor bile 😀ama büyük ihtimalle kız erkek olsa pipiyi gösterir dedi sadece tüyo bunu verdi

Yaa ne güzel benim doktorum emin olmadığı için asla söylemiyor çıtlatmıyor bile 😀ama büyük ihtimalle kız erkek olsa pipiyi gösterir dedi sadece tüyo bunu verdi
Aynen öyle bencede senin bebiş kız benim doktorumda ben sormasam tahminini bile söylemiyordu ben sorunca kız olduğunu düşünüyorum dedi kesin net görmeden söylemek istemiyorlar yanlışlık olur diye ama 16 da kesin organı oluşmuş oluyor net olunca söylüyorlar

Hayırlı olsun. Bu grupta 3. Ye hamile olanların ilkinde cinsiyet neyse devamında hep aynı cinsiyet olmuş heralde 😊
Genetik test sonucum erkek dedi, bugün 15 haftaligim, gittiğim Dr üniversite hastanesinde prof, genetik test sonucumu bilmiyordu ve kız dedi, genetik test yanılmaz ama bize yanlış mı bildirdiler acaba diye düşünmedim değil

Ah kızlar bir şok da bizden 🥹 12.haftada doktorum kızınız geliyor burdan dönmez demişti. Halası babaannesi kızımız oluyor diye hediyeler almıştı ama bugün öğrendik ki oğluşumuz olacakmış. Çok tuhaf hissediyorum o kadar alışmışım ki kız fikrine erkek annesi nasıl olurum diye düşünüyorum 😅

Ah kızlar bir şok da bizden 🥹 12.haftada doktorum kızınız geliyor burdan dönmez demişti. Halası babaannesi kızımız oluyor diye hediyeler almıştı ama bugün öğrendik ki oğluşumuz olacakmış. Çok tuhaf hissediyorum o kadar alışmışım ki kız fikrine erkek annesi nasıl olurum diye düşünüyorum 😅
Haha bir tane daha benden geldi alışıyorsun alışıyorsun sonra oğluşum diye sevmeye başlıyorsun 😂😂

prof a söylediniz mi sonrasında
Söyledik genetik test yanılmaz biz tahminde bulunuyoruz dedi ama benim kafam karıştı tabi, genetik testte aracı olan kişiyi aradım o da belki karışıklık olmuştur bi kontrol edelim dedi, bakti karışıklık yok yüzde 99 böyledir dedi ama tekrar gittiğinizde yine öyle denirse tekrar kan isteme talebinde bulunurum dedi, kafam karıştı epeyce ama genetik test doğrudur diye düşünüyorum

ay ne bileyim ya eşim de alma diyor son ay toplu alırız diyor bir kez daha muayene olup oyle yapacağım galiba 😌yaaa senin kızın kısmeti bol olacak galiba 😍😍🥰🥰🥰
Valla canm seveni cok şükür ki:) ama bende bir kere daha muayene olup alacağm valla:))
Toplu da alınmıyor herşey ben de ay ay alıyorum
Yastık kapı süsü fln beğendim mesela daha yaptıramadm bu eminsiZlikten🤣🤣

Valla canm seveni cok şükür ki:) ama bende bir kere daha muayene olup alacağm valla:))
Toplu da alınmıyor herşey ben de ay ay alıyorum
Yastık kapı süsü fln beğendim mesela daha yaptıramadm bu eminsiZlikten🤣🤣
mantıklı canım yavas yavas almak. ayy isim de belli degil ki daha. ona göre yaptırıcam ben de kapı süsü vs. canım bi de bizim tayın cıktı tasınma aşamasındayım maddi yönden biraz zorlandık şuan istesem de alamam biraz toparlanmamız lazım. sonra da ablalarım annem vs yardımcı olurlar oyle alırım🥰

X