2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
Bende başından beri kız hissediyordum hatta kocama meraklanmaya gerek yok canım bebeğimiz kesin kız demişliğim var oda kız çıkınca çok şaşırdı nasıl bu kadar emindin diye hatta ben haftada bir kalbini duymayınca tedirgin oluyordum arada devlet hastanesine gidiyordum her seferinde cinsiyet sormayı unutuyordum kalbi atınca aklımdaki herşey uçuyordu sen devlet hastanesinde öğrendin kız olduğunu bana söylemedin kesin diyor hahah 😂😂😂
Bence anneler hisseder ama bilmiyorum artık 😀bende kaç kere doktora sorduk tüyo bile vermedi ama erkek olanlara erkek diyormuş direk 😀

Kızlar şu Instagramdaki teorilere göre cinsiyet söyleyenler hakkında ne düşünüyorsunuz ?denk geldiniz mi hiç

Kızlar şu Instagramdaki teorilere göre cinsiyet söyleyenler hakkında ne düşünüyorsunuz ?denk geldiniz mi hiç
Adım adım annelik emel e yorum yaptırdım usg yi bana kız dedi o hafta doktora gittik erkek dedi☺️ben tabi o kadar güveniyordum ki emele bir kaç gün öyle gezdim hatta kız bebek kıyafeti baktım sonra Dr erkek diyince fos diye indim garip oldum sonra toparlandım şok geçirdim herhalde o an 😂

Adım adım annelik emel e yorum yaptırdım usg yi bana kız dedi o hafta doktora gittik erkek dedi☺️ben tabi o kadar güveniyordum ki emele bir kaç gün öyle gezdim hatta kız bebek kıyafeti baktım sonra Dr erkek diyince fos diye indim garip oldum sonra toparlandım şok geçirdim herhalde o an 😂
Cinsiyet tahminci abla mı öyle bir sayfa vardı da ona da bizim arkadaş atmış oda kız demiş 15 gün sonra erkek olduğunu öğrendi 😀ama genelde başka arkadaşları bildi diyor dedim senin oğlan demek kendini bildirmek istememiş

Bu arada bu 2’li tarama kaç günde çıkıyor kızlar bugün erkenden uyandım sürekli rüyalar görüyorum inşallah kötü bir şey çıkmaz 🥲🥲🥲

AA benim ki kalp atımını duydu bundan sonra 4 haftada bir dedi ama hiç 4 hafta beklemedim ben de 2 haftada bir gittim 😁😁
Ya çevremde çok kişiyle aynı doktora gidiyoruz onlara seninki gibi yapmış ama benim önceden kayıplarım vardı heralde beni ondan sık çağırdı 🥲

☺️devamlı karşıma çıkıyor.Merak etmeye de başlamıştım hani 😂

X