Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    156

Merhabaa kızlar ben kendimi aralık annesi olacak sanarken kasım çıktım 7,5 haftalığım ilk gebelik biraz tedirginlik var kaygılı bir yapımda var. Bulantım ara ara oluyor ilaç başlanıldı. Kalp atışı duyuldu. Halsizlik çok var uyku hali inanılmaz. Kasık ağrısı ve pembemsi kahverengimsi akıntım hala var. Doktor ilaç vermedi,düşük olmaz dimi (

Keseyi görene kadar emin ol hepimiz aynı yollardan geçtik canım içimi dökmek için bi arkadaşıma ilk söyledim başına gelen her felaketi anlattı sağolsun o günden sonra kimseyi dinlemedim ben de doktorumu dinledim sadece 5+1’de keseyi gördük herkes yolk saçı içi dolu mu bu sefer aklımı böyle karıştırdı doktoru aradım hocam neler diyorlar böyle diye güldü aksi bir durum olsa ben senden neden saklayayım dedim 7+5’de gel kalp atışını dinleyelim dedi geçen kızlara da yazdım bi arkadaşımın mide bulantısı var lekelenmesi var benim yok direk ben sorunlu gebe oldum anneme anlattım ağladım annem de bana çektiysen hiç birisi olmaz dedi öyle yani kimseyi dinleme üzme kendini de her abı bence hamileliğin çok güzelmiş Rabbim isteyen tüm kullarına nasip etsin

Ne zamandır var lekelenme canım devam ederse sen yine de git bence doktoruna

Kaygı korku konusunda bir ben böyleyim herkes hamileliginin tadını çıkarıyor sanıyordum benm gibi olanlarda varmış:) normal yapımda kaygilidir kendimi sakinleştirmeye çalışıyorum bak ne güzel Allah nasip etti diyorm ama bazende ruh halim kötü olabiliyor Allah hakkımızda hayırlısı nasip etsin sağlıkla hayırlısıyla kolaylıkla sağlıklı hayırlı evlatlarımıza kavuşmayı nasip etsin canimm

İnşallah olmaz canım ama artarsa sen yine de baktır ihmal etme
Çok teşekkür ederim salı günü kontrolüm var kalp atışını tekrardan dinlemek istedi doktor eve gelince aklıma geldi acsba dedim neden beni ikinci kez çağırdı Bişey mi gördü diyemedi diye ama işte eve gelince akşıma gelince soramadım

ben de kaygili yapidayim hatta oyle ki vertigom tekrar ortaya cikti hamilelik mi tetikledi kaygilar mi tetikledi pozisyonel vertigo var basimi ceviremiyorum bir yere. bunu saymazsam hamilelik belirtilerim yok gibi ara ara hafif karin ve kasik agrim disinda ama su vertigo beni mahvediyor

Evet zaten şu ara birazcık hareket etsem bile sıradan çinko karbon pil gibiyim anında koltuğa devriliyorum kendimi spor yaparken hayal edemiyorum ve ev falan süpürünce zorlanıyorum sanırım karnım ağrıyor biraz adet sancısı gibi ondan dolayı da zorlamıyorum

Ben de bugün 7+2’yimbenim de belirtiler bitti çarşamba günü randevum var kalp atışı için 5+1 de keseyim gördüm siz duydunuz mu kalp atışını
randevu günü gelmiş bir şey kalmamış ne güzelkalp atışını da duyar bebeği de görürsünüz inşallah. ben arife günü gitmiştim ilk kontrolüme 6+4, keseyi de o gün gördük, kalp atışını da duyduk

İnşallah ister istemez tedirginim yaa burda ki bütün arkadaşlar gibi bazen muhabbet ediyorum bebek falan diye seve seve salavat getirerek o zaman ara ara sol da batma oluyor o zaman herşeyi unutuyorum

Aynen oyle canim bende sukur 13 yil sonra oldu neden kaygilaniyim ki diyorum , fakat araadan bikac saat gecince yine kaygilanmaya basliyorum.:) bende kaygili biriyimdir normalde. Aminn allah saglkla kucagimiza almayi nasip eylesin..

Ya benimde hic belirtim yok :)) cok ama cok az arada igne batmasi gbi bisey oluyor rahmimde o kdar.istahim gayet yerinde. Bir arkdasim erkek olcak belki o yuzdn miden bulanmio diyo :))

Bende de bazen sabah uyandığımda çokkk az mide bulantısı oluyor onun dışında çok şükür hiç bir sıkıntım yok. Kızlar peki sizin de göğüs ucunuzda renk değişimi bordodan mora doğru bir koyulaşma oldu mu? Vallahi benim renk değişimi başladı sanki 7+4üm salı randevum var benim de inşallah kalp atışı duyacağız

Geçmiş olsun canm inşallah normale doner

Benim göğüslerim belirgin bir şekilde büyüdü

Ya benimde hic belirtim yok :)) cok ama cok az arada igne batmasi gbi bisey oluyor rahmimde o kdar.istahim gayet yerinde. Bir arkdasim erkek olcak belki o yuzdn miden bulanmio diyo :))
Genelde kız olan arkadaşımlarının mide bulantısı 10 11 haftadan sonra oluyor erkeklerde daha erken oluyor bence

normalde olmasi gerekiyor yaziyor heryerde. hatta ilk hamilelik belirtilerinden biri. ama bende hic olmadi hatta bu yuzden bi sure hamile olmadigimi dusunmustum 9. haftamdayim hala da koyulasmadi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…