Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    156
Olabilir bendede akıntı çoğaldı 33+4 haftalık doktor yanma ve kaşıntı var mı diye sordu enfeksiyon belirtisi diye randevun uzak tarihse bir git bakalım bende cuma. Gidicem tekrar test isticem kafam rahat etsin

Bende de oldu ve test verdim enfeksiyon çıktı 5 yün ilaç kullanmak zorunda kaldım istersen bir doktora git ilerlemeden müdahale edilsin
Yarın hem dahiliye hem kadın doğum randevum var söyleyeceğim bakalım ne çıkacak çok teşekkürler cevabınız için 🙏

Ya kızlar benim annem 28-29 unda doğurma bir hafta yokum tatile çıkıcam kızlarla dedi 😂😂 ilk doğumumda annem iyi değildi evi gdim temizliym dedi bende halledilir onlar boşver şimdi dedim sonra ksrdeşimle tartışma çıktı gittiler annem ağlayarak çıktı neymiş ben onu kovmuşum evime de sokmamışım 🤷 bu sefer doğurunca gelmicekmiş haftalar sonra gelirmiş gibi gibi gibii
Kıyamam ya senin de üst üste gelmiş. Anne ayrı eşin ayrı. Eşinde çok destek değilmiş yukarda yazmışsın. Sabır diliyorum gerçekten . Eşin desteği çok önemli ki senin bir tane daha oğlun var. Ama annen de tuhafmış ha doğurma ne demek sanki senin elinde 😀

Kıyamam ya senin de üst üste gelmiş. Anne ayrı eşin ayrı. Eşinde çok destek değilmiş yukarda yazmışsın. Sabır diliyorum gerçekten . Eşin desteği çok önemli ki senin bir tane daha oğlun var. Ama annen de tuhafmış ha doğurma ne demek sanki senin elinde 😀
Eşim yine elinden geleni yapıyor da yine de hiçbir zaman ondan önce gelmiyorum sorun orda. Ben hamileyim o spora yazıldı neymiş kendini beğenmiyormuş bi doğursaydım azcık sezeryan dikişim iyileşseydi ondan sonra başlasaydın olmuyor muydu ki🤷

Selam kızlar,
Gebelik şekeri olanlar,
Bu sürede hiç çikolata tatlı yediniz mi ?
Çok canım çekiyor ama agzıma sürmüyorum korkudan 😑

Selam kızlar,
Gebelik şekeri olanlar,
Bu sürede hiç çikolata tatlı yediniz mi ?
Çok canım çekiyor ama agzıma sürmüyorum korkudan 😑
1 aydır hiç yemedim ve son 2-3 gündür o kadar canım istiyor ki anlatamam sana🥲
Benim doktorum cheesecake yiyebilirsin demişti 2 kez cheesecake yedim.
Yarın kontrolüm var bebeğin kilosu ve benim suyum normal sınırlara yaklaşmışsa belki çıkışta limonlu cheesecake yerim yine 🥲
Yalnız bende bundan dertliymiş görür görmez yazdım😂

1 aydır hiç yemedim ve son 2-3 gündür o kadar canım istiyor ki anlatamam sana🥲
Benim doktorum cheesecake yiyebilirsin demişti 2 kez cheesecake yedim.
Yarın kontrolüm var bebeğin kilosu ve benim suyum normal sınırlara yaklaşmışsa belki çıkışta limonlu cheesecake yerim yine 🥲
Yalnız bende bundan dertliymiş görür görmez yazdım😂
Cheescake de şeker yokmu ki,
Ay ben sürekli tatlı şeylere yöneliyordum şeker çıkmadan önce,
Şimdi de o kadar özledim ki burnumda tütüyor,
Çok korkuyorum hamilelikten sonra geçmezse diye,
Yada hamilelikten önce acaba şekerim varmıydı diye kafamda kuruyorum,
Bizim bebek haftasına göre biraz zayıf,
Şimdi baktım önceden annede şeker varsa olabiliyomuş falan şu internete 2 bişey baktımmı bütün psikolojim bozuluyor 🥹

X