Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    156
Aynen oyle canim bende sukur 13 yil sonra oldu neden kaygilaniyim ki diyorum , fakat araadan bikac saat gecince yine kaygilanmaya basliyorum.:) bende kaygili biriyimdir normalde. Aminn allah saglkla kucagimiza almayi nasip eylesin..
Senin yaş kaç ? Benim 43 az tırsıyorum hayırlısı
Topiğimizde en yaşlı hamile benim herhalde

Kızlar inanılmaz migren ağrım başladı. Sabahtan beri yatıyorum kafam çatlayacak, ilaçta içemiyorum ne olur ne olmaz diye. Siz böyle ağrılarda neler yapıyorsunuz

Kızlar inanılmaz migren ağrım başladı. Sabahtan beri yatıyorum kafam çatlayacak, ilaçta içemiyorum ne olur ne olmaz diye. Siz böyle ağrılarda neler yapıyorsunuz
Migren icin ayaklarinizi sicak suya koyabilirsiniz, agrilari rahatlatiyor.

Bol bol su için eğer mideniz bulanmıyorsa,ve kendinizi bir daha susuz bırakmayın açta. Bunlar çok etkiler. Ensesine buz koyanda duydum. Beniöde var ama ben atak halinin geleceğini anladığım zaman parol atıyorum hemen bir tane

benim de var parol içtim uyudum geçmedi, eşime masaj yaptırdım kafama saç diplerime biraz iyi geldi. Tülbent sarmak da işe yarıyor, bir fincan türk kahvesi de yapabilirsiniz. Bol su içinn

Su içmekle ilgili ciddi sorunlarım var neredeyse hiç su içmiyorum

Ben migren Taşı ve buz ile idare ediyorum. Dr parol yazdı ama bir yerde okudum parolun down sendromu na neden olduğunu yazmışlar. Çekindim açıkçası detaylı araştıramadım.

Ben migren Taşı ve buz ile idare ediyorum. Dr parol yazdı ama bir yerde okudum parolun down sendromu na neden olduğunu yazmışlar. Çekindim açıkçası detaylı araştıramadım.
Down sendromu kromozomal bir hastalık canım yani bebek döllenirken olmuşsa başta oluyor sonradan olmaz. Tabi gerekmedikçe ilaçtan ne kadar uzak kalınsa o kadar iyi

ne guzel belirtim yok derken vertigo basladi durduk yere birazda sanki kalbim mormalden hizli atiyor gibi ya da ben oyle hissediyorum.

Migren hastasıyım öyle ki ayın 20 günü bazen daha fazla olabiliyor başım ağrır şiddetli bir şekilde. Hep dua ediyorum hamilelik döneminde tutmasın diye ama 2 kere tuttu sabaha kadar uyuyamadım ağrıdan. O zaman migren taşından haberim yoktu eşime tavsiye etmişler alıp getirdi. Şimdi hissettiğim gibi uyguluyorum artmasın diye. Bu kadar ağrıya rağmen yine de içemiyorum parolu çünkü faydası olmayacak migren için çok hafif kalıyor o yüzden de ne kadar uzak durursak o kadar iyi cnm dediğin gibi.

Senin yaş kaç ? Benim 43 az tırsıyorum hayırlısı
Topiğimizde en yaşlı hamile benim herhalde
Ben 32 yasindayim :) ama 42 yasinda kuzenimin gecen sene oglu oldu. Ustelik 17yil sonra . Mucize:)) ikinciyide doguracak . Yas degil kismet meselesi birazda bence :))insllah sag salim kucagimiza aliriz bebislerimizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…