Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    156
Sabah dr kontrolum var 8+2 yim bayram araya girdi ve kalp atisimiz bayramdan sonraya yani bu sabaha kaldi bu yuzden bayramda bile kimseye bisi soyleyemedim ultrasonda bir hafta geriden gidiyoruz gec dollenme fln diyo ama yinede hep stres icindeyim haliyle beklenen bir bebis degildi supriz oldu ve ucuncu gebeligim ama duydugumda yine ayni heycanla karsiladim kacinci cocuk olursa olsun yine hep ayni korkular oluyor basindan beri deger dusuk basladigi icin hep icimde bisiler aksi gidicek korkusu var ama artik bu stres beni yordu ve bian once kalbini dinlemek hersey yolunda gibi k3limeler duymak istiyorum ama aksi bi durumada kendimi hazirladim hersey bizim icin yeterki belirsizlik bitsin hala uyumadim ve uyuyabilecegimi sanmiyorum benim icin en dogrusunu allah bilir diyorum guzel anneler heimiz icin guzel bir hafta basi olsun insallah

Bende 8 haftadayım ucuncu numara bu aynı şey bende de oldu ama şimdilik ise bazen unutuyorum hamıle olduğumu bazı günler mıde bulantısı oluyor gecıyor bazende sankı hamıle değilmişim gibi gelıyor rutin hayatıma devam edıyorum aynı işler yapıyorum haftada iki gün çalışıyorum eve gel yemek bulaşik camaşir çocukların ödevi ınanki cok yogun gecıyor günlerim Allah saglıklı cocuklar nasıp etsın bıze işalah
Kalp atışından sonra soylersın herkese bende soylememiştim stres yapma Allah büyük nasipte varsa o çocuk illa olur yoksada ne yaparsan yap olmaz o yüzden içini rahat tut senlık bişey yok hamılesın vicudunu dınle uyumak ıstersen uyu yemek yemek istemiyorsan yeme sadece kendını dınle zaten 3 numara tecrüben var sağlıkla nasıp etsın sana rabbım

Migren taşı bende de var ama migren tutunca fayda etmiyor. Yastığıma nane yağı damlatıyorum , alnıma şakaklarıma nane yağı sürüyorum o da rahatlatıyor biraz da olsa umarım hamilelik döneminde tutmaz canım <3

Bulantı için ilaç kullanan var mı kızlar? Bebekle çok zor olmaya başladı artık ilaç isticem ama yan etkileri neler kullandığıma değer mi merak ediyorum?

Bulantı için ilaç kullanan var mı kızlar? Bebekle çok zor olmaya başladı artık ilaç isticem ama yan etkileri neler kullandığıma değer mi merak ediyorum?
Ben prilam kullanıyorum bir gece bir öğlen ama doktor gece iki tane alıp günde dört defaya kadar kullanabilirsin dedi. Beni bulantı çok zorlamıştı günde dört defaya kadar çıkmıştım. Sadece uykuyu çok yapıyor onun dışında bir yan etki görmedim :)

Bende 9+5 im banada 12. Haftalarda verebilirsin demişti doktorum
Belirti varmi .. Bende mide bulantısı sabah ve akşam bir kere oluyor iştahım az onun dışında bir belirti yok
Ben ilaç kullanmama rağmen sürekli midem kötü , halsizlik ve uyku oluyor :)

Günaydın hanımlar 11+2 den selamlar. Ben de çarşamba günü devlete kontrole gideceğim. Umarım herşey yolundadır. Coraspin kullanan varmı Dr ne zamana kadar kullanılacak dedi sizlere?

Prilam kullanıyorum ben de faydasını gördüm. Yalnız bıraktım denemek için bugün 2. Günüm. Belki bitmiştir diye düşünüyorum bi bakacağım duruma göre devam ediyorsa bulantım alırım yine.

Kızlar bulantı hapını çok aşırı bulantı olduğu icnmi kullanıyorsunuz yada az bir bulantı olsada kullaniyormusnuz

Kızlar benim düşük riskim var 3 ay önce kaybım vardı özelde dra gidiyordum kürtaj vs tahlil derken 13 bin ödemiştim 2 3 gitmede. Neyse geçen hafta gittim 950 tl baktı sadece lekelenme var diye düşük riski pazartesi gel rapor yazacam dedi. Neyse gittim altı üstü rapor gene 950 istiyor neymiş 10 günü geçmiş bende almadım sıra bu kadar para nasıl saçayım yaptığı hiç bir şey yok en fazla ultrasonda bakıyor tm iyi bir dr ama söylediğim halde ödemen lazım dedi bende almadım oradan haksız mıyım her hafta 1000 tl verilir mi rapor yazacak diye kızlar lütfen yorum yapar mısınız

Kontrol olarak geçmiyor mu ? Resmi tatil girdi araya para almaması lazımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…