Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    156
Bence çok ara vermiş siz o kadar beklemeyin arada gidin ama demek risk görmemiş her şey yolundaysa

Arkadaslar en son beta degerim 1300lerdeydi. 17 nisana kadar bu betanin 2 kati olarak yukselmesini hesaplayinca. Randevu gunumde 44.000 falan oluyor bu cok fazla deglmi ilginc. Bu beta degeriyle kalp atisi duyulur mu gittigimde??

Bana da 3 hafta sonra gel demişti, bu dönemlerde 3 ya da 4 hafta deniyor galiba genelde, 5 bana da çok geldi

Oy maşallah doktorun risk görmemiş demekki ben normalde hep bir ay sonrasına randevu duydum 5 hafta ilk kez duydum. Ama bu iyi birşey

Canlar Kalp atisi duydugunuzda acaba beta degeriniz kacti? Veya edet gecmesinden kac gun yada hafta sonra duydunuz kalp atisini???

Arkadaslar en son beta degerim 1300lerdeydi. 17 nisana kadar bu betanin 2 kati olarak yukselmesini hesaplayinca. Randevu gunumde 44.000 falan oluyor bu cok fazla deglmi ilginc. Bu beta degeriyle kalp atisi duyulur mu gittigimde??
Beta odaklı gitme artık . Haftan kaç olacak doktora gittiğinde canım. Kişiden kişiye değişir ama 6/8. Haftada kalp atışı duyuluyor

Beta odaklı gitme artık . Haftan kaç olacak doktora gittiğinde canım. Kişiden kişiye değişir ama 6/8. Haftada kalp atışı duyuluyor
Hic bilemiyorum kac hftalik oldgmu.yurtdisindaki doktorlar cok asabi oluyorlar ya bisey sorulmuyor. 7 nisanda 1380 cikmisti. 10 gun sonra gel dedi sadece. Baskada bisey bilemiyorum.bu 4 gun nasil gececek bilemiyorum.ne beynimi susturabiliyorum nede gozlerimi dinlendirebiliyorum .cokk acayip bi haldeyim.

Son adet tarihin neydi canım

Son adet tarihin neydi ? Ben hesaplayayım kaç haftalıksın. Birde yurt dışında uygulama iniyor mu bilmem ama dr. Banu çiftçi diye bir uygulama var indirip herşeyini takip edebilirsin eğer iniyorsa

Merhaba güzel kasım anne adayları bir kaç gündür bayram, telaş, yoğunluk gelen giden derken, aktif olamadım ama takipteyim, görüyorum her mesajınızı, aramıza yeni katılanları .. Geçmiş bayramınız mübarek olsun nasılsınız , nasıl geçiyor minik insanlarla günleriniz
Benim biraz yorucu bu aralar çok duygusalım bayağı da arttı Ama idare ediyoruz bir kaç gün sonra 12 haftalık olucaz 13. Haftada randevum var araya bayram girince 1.5 ay oldu randevu aralığım bayağı merak ediyorum bakalım

Bana da 3 hafta sonra gel demişti, bu dönemlerde 3 ya da 4 hafta deniyor galiba genelde, 5 bana da çok geldi
Biraz rahat bir doktorum var, çok sakin birisi, anlatırken de çok detay vermiyor ana başlıkları söylüyor sadece. Diğer gebeleriyle görüştüm herkes çok memnun o yüzden var bir bildiği diye düşündüm.

Hayırlı uğurlu olsun, en son kaç haftalıkken gitmiştiniz acaba doktora ? Benim doktorum da 5 hafta sonraya verdi randevu çok mu Aralık diye düşünmüştüm.

Hayırlı uğurlu olsun, en son kaç haftalıkken gitmiştiniz acaba doktora ? Benim doktorum da 5 hafta sonraya verdi randevu çok mu Aralık diye düşünmüştüm.
Çok teşekkür ederim sizlerinde hayırlı mübarek olsun 7 de gitmiştim en son şuan 11. Haftanın içindeyim 13. Haftada da kontrol

kasik ve karin agrilariniz var mi? benim ince sizi seklinde hic gitmiyor. bir de uyku hali çöktü. hafif bas donmesi o da vertigodsn sanırım. off nasıl geçecek bu 3 ay

Gözünüz aydın. Ayda bir kontrol dedi Dr bana. Ama ben ayda 2 kez gidiyorum. 1 devlete 1 özele.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…