Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    156
İlla ki vardır bildiği, demek sorunsuz gördü, sizin de içiniz rahatsa sık gitmemek daha iyi aslında ama benim olumsuz deneyimlerim olduğu için dayanamam o kadar uzun.

bnm doktor iki haft arayla takip ediyo ilk üç ay bu şekilde dedi sonra ayda bire düşcek heralde

8+0 dan selamlar,

iştahınız nasıl? yemek yiyemiyorum 1 haftadır, sadece kahvaltılık, meyve ve yoğurt. patates haşlıyorum, kuruyemiş tüketiyorum.
mide bulantım olmuyor ama yemek kokusu ağır geliyor. markette et ve tavuk reyonu önünden bile geçmek istemiyorum.
bugün balık aldım. bakalım onu yiyebilecek miyim?

10+6 bnmde. Dr prilam verene kadar çok kötüydüm mide bulantısı iştahsızlık vardı çok şükür iyi geldi bana. Yine çok iştahım yok ama en azından biraz da olsa yiyebiliyorum. Sabahları çeri domates salatalık üzerine zeytinyağ ve nane ile çok seviyorum. peynir zeytin yiyorum. Ev yapımı yoğurt ve hafif yemekler. Et başlarda yiyebiliyordum ama şimdi göresim bile gelmiyor.

ben de 8+2 etten tiksindim et döner takılı oluyor ya bnde ondan tiksindim ama yiyebiliyorm bn pişirmedğm sürece et döner yine yemiyorm yemek pişiremiyorm salça soğan kokusu mide bulantisi yapiyo ama şimdie kadar hiç kusmadim cok şükür bişiler yediğim zaman geçiyo mide bulantisi yemezsem mesela sabah aç karna 10 a kadar falan kahvalti etmiyim bulaniyo midem hemen bi ekmek atiyorm ağzima

Bugün abimle tartıştık o kadar çok bağırdım ki sinirlerim bozuldu ağladım ağladım eve geldim tekrar ağladım bebeğime bir şey olacak diye çarşamba kalp atışı için randevum var nasıl dayanacağım bilmiyorum o güne kadar

Ah canım böyle stresler yaşamamaya dikkat edersen iyi olur istersen bir müddet görüşme görüşmemek imkanın olan kişilerle ilk 3 ay çok önemli Allah yardımcın olsun

Kızzz sen iyi durdun ha bende herşey yolunda sadece kabızlık hat safhada napsam işe yaramıyor

kasik ve karin agrilariniz var mi? benim ince sizi seklinde hic gitmiyor. bir de uyku hali çöktü. hafif bas donmesi o da vertigodsn sanırım. off nasıl geçecek bu 3 ay
Bende belirtiler baya baya gitti . Bende öyle diyordum 11. Haftadayım zamanla azalıyormuş inşallah senin de azalır

Ah canım böyle stresler yaşamamaya dikkat edersen iyi olur istersen bir müddet görüşme görüşmemek imkanın olan kişilerle ilk 3 ay çok önemli Allah yardımcın olsun
Aslında sadece bayramda geliyorlar çocuğu hastane de yatıyor illa oraya çorba yap getir dediler tamam dddim trafikten bir türlü gidemedik 2 saate zor vardık hastaneye vardım beni beklememiş beklemediği gibi içeri giremedik diye bana bağırıyor bir de eşim o stresle arabayı çarptı dün mahvoldum yaa içim içimi yiyor şimdi ben uzaklaştıkça stres sinir bana geliyor

Ben de 10+5’teyim mide bulantıları epey azaldı neredeyse yok diyebilirim hatta şuan iştah öyle bir artmaya başladı ki zaten kilo almıştım kesin bu bayramda daha da aldım eve döndüğümüzde tartılacağım şu 2. Trimester başlasa da biraz yürüyüş falan yapsam hımbıllığımdan rahatsız oldum artık

7+2’yim bugün, zaman geçmiyor sanki. öyle aman aman bir belirtim de yok, açken hafif mide bulantısı oluyor. bir de aşırı iştahsızım ya resmen acıkmıyorum asla. gerçi benim demir eksikliğim var sanırım o da iştahsızlık ve halsizlik yapıyor, doktorum bir daha tahlil istedi bakalım ilaç başlatacak mı hiç istemiyorum aslında kullanmak.

ben de 2.trimesterı dört gözle bekliyorum, hareketsizlik olumsuz etkiliyor beni de. gerçi doktorum pilatese devam edebilirsin dedi (tabii riskli hareketleri eleyerek) ama çevremdeki insanlardan sürekli en basit şeyde bile “ay sen uzanma, aman sen eğilme” lafları duyunca bir acaba mı oluyorum. şu ilk aylar geçsin de gönül rahatlığıyla hareket edeyim istiyorum ben de

Ben de bugün 7+2’yimbenim de belirtiler bitti çarşamba günü randevum var kalp atışı için 5+1 de keseyim gördüm siz duydunuz mu kalp atışını

Korkma canim allahin izniyle hicbisey olmayacak hersey yolunda.. aglamissin bagirmissin bir nevi ofkeni atabilmissin. Bu iyi birsey. Bende carsamba gunu ustrasona gircem. Kaygilanmaktan dolayi geceleri uyuyamiyorum. Bagisikligim dustu hep bir gerginim. Herhalde genelimiz duygulari hadsafhada yasiyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…