Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Evet canım oldum, kabullendim sanırım, biraz ağrım var. Sen nasılsın?
Benim de var biraz ağrı ve biraz da kanama. Cok normalmiş o kadarı. Bı de bana kontrol sonrası parça falan kalma ihtimali olabiliyor eğer kaldıysa tekrar olursun dedi o biraz acayibime gitti. Ama dediğin gibi kabulleniyor insan

Genel anestezi ile oldum. Bayram sonrası kontrol. Hakkımızda hayırlısı.

Canım inşallah güzel haberlerle gelirsin Hakkında en hayırlısı kolaylıkla olsun inşallah

Canm bana atar mısın evet bende yaptırdım eşimle de acaba aynı mı onu merak ettim bende düşüklerden dolayı yaptırmıştım üstüste olunca
Canım bizim sonucumuzda problem yoktur diye yazı geldi . Öyle belge tarzı . Detaylı olarak direk doktora düştü bende almadım açıkçası problem yok denilince. Ben araştırma hastahanesinde genetik bölümüne eşli kromozom testi ve trombofolin paneli testi verdim öyle hatırlıyorum yani

Acaba ne kadar süre sonra gebelik deneyebiliriz.
Canım bana 1 kez adet olduktan sonra tekrar deneyebilirsin demişlerdi, 2 kez adet olup tekrar hamile kalmıştım ama o da düşük oldu, sonra 6 ay bekledim genetik testlerim falan sonuçlandı bu arada, sonra yine hamile kaldım inşallah bunun akıbeti güzel olur Bu arada benim kürtajın hemen peşine olan da düşük oldu ama o çok karambole oldu, aşırı yol gitmek ve birçok iş yapmak zorunda kalmıştım o dönem, onlar da etkili olmuştur. Yani dr unuz muhtemelen 1 adet dönemi geçirdikten sonra yeniden çocuk sahibi olabilirsiniz diyecektir.

Bizde aynı araştırma 2019 da üni hastanesi trombofoli ve kromozom yaptık acaba aynı mıdiye merak ettim dur eve gidip bakim eşli kromozom testi miymiş bizim de o temizdi şükür birkaç gende heterezihot vardı onun için de iğne kullanıyorum

Ben Burdur 'da yaşıyorum ailem Diyarbakır'da benim doktorum direkt gidemezsin dedi öyle olunca bugun annem geldi

Acaba ne kadar süre sonra gebelik deneyebiliriz.
Canım benim doktorum beta-hcg sıfırlandıktan sonra denemeye başla demişti. İşlemden 30 gün sonra yumurtlama gördüm 45 gün sonra ilk adetimi oldum. Sonra hamile kaldım. Ama her doktor farklı yönlendiriyor kimisi 3 ay bekletiyor rahim toparlansın diye kimisi 1 adet bekle diyor. Doktoruna danış canım. En uygun süreyi doktorun söyler

Bizde aynı üniversite araştırmada yaptırdık. eşinizden de kan aldılarsa eşli kromozomdur . Zaten genetik test yaptırdıysanız düşüklerden dolayı kesin eşli kromozomdur . Çünkü eşe de bakılması lazım. Yinede bakın eve geçince

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…