Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Geçecek kız geçecek sonu güzel olacak bugünde duygusal takılalım bakalım

L luckykus Blue8816 ay ne güzel bakımlı güzel hanımlar. Bende saça takıntılıyım keratin bakımı cila yaptırırım sarı tonlarda kullanıyorum saçı. Bu ay normalde yaptırmam lazım dedim az büyüsün öyle yaptırayım. Ama jel tırnak bıraktım ben tırnaklar biranda kırıldı . İpek kirpik hala cesaret edemeyenlerdenim

Aaa demek doğru.. Benimde sağ duruyor sol döküldü baya
Valla canm o zamanları hiç düşünmemiştim haklsn ne yaparız kii

Ay Irmak seni anlıyorum bende sarı saclym ve şükür ki hamiş kalmadan 15,20 gün önce ombre mi yaptrmıştm yani harika denk geldi 9 ay idare eder inşallah
Artk mor şampuanla iadere edeceksin canm cila yerine
Aa ipek kirpik sigara gibi kızz bağmlışık yapıyor

Ya öyle tabi aslında vardıyalı çalışıyorum 1 gün iş 1 gün izin gibi çoğunlukla üsuüate 3 gün çalıliştığıöda oluyor çalştıgım gün iş yerinde 13 saat kalıyorum pek hareketsiz de değilim ama kafamı koyduğum her masada uyuyorum eve gidince akşam 9 da yatıp 11 kalkıyorum yani iyice sarpa sardı uyku düzenim eskiden 4 saatlik uykuyla günü geçiriyordum

Bende cok uyuyorum canm
Ama her sabah 06:40 da kalkıyorum

Ne şanslısın benimde tam yenileme zamanıydı ombrenin doğru artık mor şampuandan destek beklicem

Kuzum saç boyatma konusunda biraz kararsızım ben aşılama öncesi brezilya fönü yaptırmıştım belki tutar da hamile kalırım diye yapan kişi hamilelikte sana yapmayalım önermiyorum demişti. Biraz araştırmak lazım keratini falan. kalıcı oje de bağımlılık kirpikte valla kopamıyorummmm

Aaaay şimdi anladım canım şimdi hamilelik hormonlar da devreye girdi tamamen düzen şaşmıştır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…