Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Kız ırmak bende 35 yaşında ve boğa burcuyum keyfine düşkün🤣
Yani seni anlayabiliyorum ama inşallah bu günler de geçecek şekerim
Tmm canm doktora git baksn bakalım öyle başlarsn
Hergün bir olmuyor insan aldırmaaaa:))
Geçecek kız geçecek sonu güzel olacak 😂♥️ bugünde duygusal takılalım bakalım 😂💜

L luckykus Blue8816 Blue8816 ay ne güzel bakımlı güzel hanımlar. Bende saça takıntılıyım keratin bakımı cila yaptırırım sarı tonlarda kullanıyorum saçı. Bu ay normalde yaptırmam lazım dedim az büyüsün öyle yaptırayım. Ama jel tırnak bıraktım ben tırnaklar biranda kırıldı . İpek kirpik hala cesaret edemeyenlerdenim 🫣🫣

Öyle öyle doğru diyor kalıcı oje de bile daha kırılgan hale geldi tırnaklarım hormondan hep. Benim şu an sol gözün kirpikleri taş gibi sağ döküldü tuhaf yani hormonlardan 😅 bunalırsan sürekli döküldüğü için gelme çok dökülecek demişti benim de kafama şey takılıyor 2 saat sürüyor kirpik nasıl sırt üstü yatıcam ilerleyen aylarda
Aaa demek doğru.. Benimde sağ duruyor sol döküldü baya😂
Valla canm o zamanları hiç düşünmemiştim haklsn ne yaparız kii🥲😁

L luckykus Blue8816 Blue8816 ay ne güzel bakımlı güzel hanımlar. Bende saça takıntılıyım keratin bakımı cila yaptırırım sarı tonlarda kullanıyorum saçı. Bu ay normalde yaptırmam lazım dedim az büyüsün öyle yaptırayım. Ama jel tırnak bıraktım ben tırnaklar biranda kırıldı . İpek kirpik hala cesaret edemeyenlerdenim 🫣🫣
Ay Irmak seni anlıyorum bende sarı saclym ve şükür ki hamiş kalmadan 15,20 gün önce ombre mi yaptrmıştm yani harika denk geldi😂💃 9 ay idare eder inşallah
Artk mor şampuanla iadere edeceksin canm cila yerine
Aa ipek kirpik sigara gibi kızz bağmlışık yapıyor

Benim çok yattığım zaman başım ağrır, halsizlik çöker, baş dönmesi gibi. Kiiii çok uyumak iyi değil canım biraz hareket et yürü evde dolaş ne bileyim o da etkiliyor olabilir su iç bol bol. Gece uyumamak zaten kötü düzensizlik oluşturur
Ya öyle tabi aslında vardıyalı çalışıyorum 1 gün iş 1 gün izin gibi çoğunlukla üsuüate 3 gün çalıliştığıöda oluyor çalştıgım gün iş yerinde 13 saat kalıyorum pek hareketsiz de değilim ama kafamı koyduğum her masada uyuyorum eve gidince akşam 9 da yatıp 11 kalkıyorum yani iyice sarpa sardı uyku düzenim eskiden 4 saatlik uykuyla günü geçiriyordum

Ya öyle tabi aslında vardıyalı çalışıyorum 1 gün iş 1 gün izin gibi çoğunlukla üsuüate 3 gün çalıliştığıöda oluyor çalştıgım gün iş yerinde 13 saat kalıyorum pek hareketsiz de değilim ama kafamı koyduğum her masada uyuyorum eve gidince akşam 9 da yatıp 11 kalkıyorum yani iyice sarpa sardı uyku düzenim eskiden 4 saatlik uykuyla günü geçiriyordum
Bende cok uyuyorum canm
Ama her sabah 06:40 da kalkıyorum

Ay Irmak seni anlıyorum bende sarı saclym ve şükür ki hamiş kalmadan 15,20 gün önce ombre mi yaptrmıştm yani harika denk geldi😂💃 9 ay idare eder inşallah
Artk mor şampuanla iadere edeceksin canm cila yerine
Aa ipek kirpik sigara gibi kızz bağmlışık yapıyor
Ne şanslısın benimde tam yenileme zamanıydı ombrenin 🥹 doğru artık mor şampuandan destek beklicem 🥰

Kuzum saç boyatma konusunda biraz kararsızım ben aşılama öncesi brezilya fönü yaptırmıştım belki tutar da hamile kalırım diye yapan kişi hamilelikte sana yapmayalım önermiyorum demişti. Biraz araştırmak lazım keratini falan. kalıcı oje de bağımlılık kirpikte valla kopamıyorummmm 🥹🥹🥹🤧

Aaaay şimdi anladım canım şimdi hamilelik hormonlar da devreye girdi tamamen düzen şaşmıştır

X