2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
Aynı uygulamadan bahsediyoruz sanırım hem dıştan hem gerekirse içten de müdahele ediyorlarmış bu arada ultrasonla sürekli bakıyorlar monitöre bağlısın falan ki bi sıkıntı olursa dediğin gibi hemen sezaryane alıyorlar.
Aynen canım aynı uygulama. İnşallah hiç gerek kalmadan dönerler de biz de gönlümüze göre doğum yapabiliriz😍
Ben biraz endişeli bir insanım hiç böyle bir karar vermek istemiyorum çünkü kesin bana bırakacak doktorlar biliyorum

kızlar hastanede dağıtmak için çikolata bakıyorum ama karar veremedim ya yaptırıp memnun kalanlar nerde yaptırdınız tadına bakmadan karar vermek çok zor madlen çikolata istiyorum
Selam yavrum hacışerif var onun güzel

Eklentiler

• 1000037447.jpg
    1000037447.jpg
    93,1 KB · Görüntüleme: 13
Günaydın kızlarr 35.haftaya merhaba dedim bende:))
Cok mide yanması yaşıyorum bu aralar yaa rennie gaviscon da pek işe yaramaz oldu
Bende sırt ve diz ağrısı mide yanması çok yok şükür bende yemeği azalttım sanırım biraz istemsiz ama kötü mü yapıyorum bilmem

Yok ben direkt sezaryen olmak istediğimi söyledim tarihi belirledik. Normali hiç düşünmedim kendimi psikolojik ve fiziksel olarak hazırlamadım ona 🤐

Bu arada ödemle ilgili konuşulmuştu. uygulamada söyle bir bilgi var belki işe yarar çok şükür bende ödem yok ama sanırım son iki üç hafta oluyor

Hamilelik döneminde ödemden tamamen kurtulmak mümkün değildir. Ancak alınacak bazı önlemlerle bu ödemi bir miktar azaltabilirsiniz. Günlük düzenli olarak egzersiz yapmak, uzun süre oturmaktan ve ayakta kalmaktan kaçınmak, gün içinde ayaklarınızı yukarı kaldırarak dolaşıma yardımcı olmak ve yatarken sol tarafınıza dönmek bu önlemlerden bazılarıdır.
Ben sezeryandan korkuyorum ya ameliyat bana pek cazip gelmiyor ama tabi normal olmazsa sezeryan olacak rabbim hakkimizda hayırlısını versin sağlıklı bir şekilde bebeklerimizi kucagimiza almayı nasip etsin canım

Bende sırt ve diz ağrısı mide yanması çok yok şükür bende yemeği azalttım sanırım biraz istemsiz ama kötü mü yapıyorum bilmem
Benim mide yanmam yemekle de ilgili değil canm, yemesem dahi yanıyor
Bende de sende ki ağrılardan yok şükür

Sağol canım bakayım oraya ben de o zaman vereyim sipariş
Tmm canm bak bak😍

X