2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
Hangi marka almıştın canım kremi bende öyle düşünüyorum genede alıyım diye ama insanlar o kadar çok şey diyor ki kafam karışıyor
Bende atlet alıyım o zaman ya

O zaman doktorumun dediği gibi gidiyim sizde de çatı muaynesi yapilcagini söyledi mi

Hangi marka almıştın canım kremi bende öyle düşünüyorum genede alıyım diye ama insanlar o kadar çok şey diyor ki kafam karışıyor
Bende atlet alıyım o zaman ya
Lansinoh aldım canım 40 ml olanından neden atlet aldım emzirme sütyeni alsam üstüne yine atlet giycem en iyisi hepsi tek bir şey de toplanmış bişey almak daha mantıklı geldi

Benim doktorum 30dan itibaren 2 haftada bir gel dedi
Merhaba , peki özelde gittiğiniz de haftada 1 ya da 2 hafta da 1 her seferinde muayene ücreti alıyor mu?
son haftalar çok masraflı olur her gördüğünde para isterse. Benim özelde ki doktorumun muayene ücreti 1600 her hafta vermek zorlar bizi ama bakalım alternatif üretmek lazım.

Birini alıp diğerini 10 gün içinde olduğundan kontrol muayenesi sayıp para almıyorlar genelde sizin hangi hastane

Lansinoh aldım canım 40 ml olanından neden atlet aldım emzirme sütyeni alsam üstüne yine atlet giycem en iyisi hepsi tek bir şey de toplanmış bişey almak daha mantıklı geldi
En mantıklısıni yapmışsın canım bende sordum bı kaç arkadaşıma biri sütyen dedi biri atlet bilmeyince insan kafası karışıyor ama sen netlestirdin sağolasın
Kremide eczaneden alıyım ya
Bebeklerin gelme zamanına az kaldı

34. Hafta itabir ile bebek hareketlerinde ciddi azalma hisseden var mı
Of ben mi kafaya taktım abartıyor muyum anlamıyorum

30 da gtmiştim en son çarşamba günü 32de gidicem 14 gün oluyor sordum kontrol oluyor 15 gün olmadan ücret ödemiceksiniz dediler. Özel hastane değil ama muayenehaneye gidiyorum ben ozel hastanelerde 10 gün oluyor sanırım genelde kontrol süresi. önceki gebeliğimde gittiğim doktor 36 dan sonra her hafta cagırmıştı nstye bağlıyprdu bu doktora sordum biz hep 2 haftada bir alıyoruz her haftaya gerek yok dedi. 40tan sonra 3 günde birmiş inş oralara kadar gitmez

Ben yaz kış atlet giymediğim için sadece sütyen aldım lcwden ince bir sünger de var uçları da belli etmez cok rahat cok hoşuma gtti 2 tane almıştım bir tane daha alıcam

O zaman doktorumun dediği gibi gidiyim sizde de çatı muaynesi yapilcagini söyledi mi
Yok ben direkt sezaryen olmak istediğimi söyledim tarihi belirledik. Normali hiç düşünmedim kendimi psikolojik ve fiziksel olarak hazırlamadım ona

Bu arada ödemle ilgili konuşulmuştu. uygulamada söyle bir bilgi var belki işe yarar çok şükür bende ödem yok ama sanırım son iki üç hafta oluyor

Hamilelik döneminde ödemden tamamen kurtulmak mümkün değildir. Ancak alınacak bazı önlemlerle bu ödemi bir miktar azaltabilirsiniz. Günlük düzenli olarak egzersiz yapmak, uzun süre oturmaktan ve ayakta kalmaktan kaçınmak, gün içinde ayaklarınızı yukarı kaldırarak dolaşıma yardımcı olmak ve yatarken sol tarafınıza dönmek bu önlemlerden bazılarıdır.

Cok geçmiş olsun canm benim
Aynen su cok önemli...

Ben 34 ten snra 2 hafta snra gel dedi canm
Smdi 36 dan snra da her hafta kontrol olacakmış
Bol su içmelisn yavrum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…