2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    158
Kızlaar kontrolden çıktık 34+1 2444 gram olmuşuz . Nstde minnak sancı çıktı bu hafta için normal dedi. 38 dolunca alırız dedi ama bıdığım yatay pozisyonda duruyor en zor pozisyon bu dedi normal olamaz sezeryan içinde çok zordur dedi. Son 4 haftaya girmiş bulunuyoruz heyecan bastıı ♥️♥️♥️

Kızlaar kontrolden çıktık 34+1 2444 gram olmuşuz . Nstde minnak sancı çıktı bu hafta için normal dedi. 38 dolunca alırız dedi ama bıdığım yatay pozisyonda duruyor en zor pozisyon bu dedi normal olamaz sezeryan içinde çok zordur dedi. Son 4 haftaya girmiş bulunuyoruz heyecan bastıı ♥️♥️♥️
Maşallah 🥰 Allah sağlıkla kolaylıkla kavuştursun inşallah 🥰benim bebekte makattan yatay pozisyona geçmişti en son hastaya görcez artık kendisini

Kızlar günaydın bişey sorcam bebeğin hareketlerinde azalma oluyor mu sizde de hiç dün geceye kadar deli danalar gibi koşturan oğlan gitti bugün ara ara gelip vurup gidiyor kontrolümde haftaya merak ettim size bi sorayım dedim
Oluyor canım benim dönmüş önceki kontrolde söyledi doktor . O zamandan beri baya azalma var hatta. Belki senin de dönmüştür

Maşallah maşallah 🥰 siz benden önce doğuracaksınız inşallah kayınvalidem bana erken doğum yaptırmazsa bu gidişle 🤣 32 oldun mu tamamdır diyor en son bana yine sinir krizi geçirtti bu gidişle doğurtacak beni kafaya koydu manyak
Seninkisi sinirden benimkisi heyecandan doğurtacak erkenden 😀 2 güne bir konuşuyoruz her seferinde haftamı büyütüyor . Atıyorum bugün konuştuk dedim 32 hafta olduk. 2 gün sonra diyor ki 33 oldun demi. O kadar heyecanlı ki doğum hemen gelsin istiyor 🥰🤣

Maşallah canm benimde 34 te 2250 idi yakın kilolaları:).
Ee belki döner daha canm

Oluyor canım benim dönmüş önceki kontrolde söyledi doktor . O zamandan beri baya azalma var hatta. Belki senin de dönmüştür
En son dönmüştü aslında ama yatay pozisyonda dönmüş hatta doktor sezeryan bile olsan bir kaç hareketle beyefendiyi döndüreceğiz demişti biraz yatay pozisyonda zor oluyormuş ama ben biraz önce konuştum oğlumla anlattım özür diledim kendisinden barıştık şimdi hareket ediyor 🤣🤣🤣

Seninkisi sinirden benimkisi heyecandan doğurtacak erkenden 😀 2 güne bir konuşuyoruz her seferinde haftamı büyütüyor . Atıyorum bugün konuştuk dedim 32 hafta olduk. 2 gün sonra diyor ki 33 oldun demi. O kadar heyecanlı ki doğum hemen gelsin istiyor 🥰🤣
Ne güzel yaa balla ben bıktım hamilelik falan nasıl geçti bilmiyorum ben böyle bir psikolojisi bozuk insana rast gelmedim gitmiş aldığı battaniyeleri bi takım kıyafeti yıkamış ben hastane için gerekli olanları yıkadım hazırladım diyor dedim krem daha Yaa ne acelesi var 7 ay doldu mu hazırlanır diyor benim hiç mi hevesim yok ben hastane çıkışı bir sürü takım aldım olsun onları da koyarsın kenarına diyor sanki o doğuracak ben değil yastık kapı süsü çikolata yaptırdım dedim görümceme gösterdim ne gerek var bunlara gereksiz masraf diyor bi sizin mi çocuğunuz olacak bazı şeyleri çok abartıyorsunuz gereksiz para harcıyorsunuz diyor hevesle kadın bana hiçbir şey yaptırmıyor en son psikoloğa gittim eşime dedim seni boşayacağım bıktım bu kadını bir kişi susturamıyorsunuz onun psikolojisi bozuk diyor benimkinin de içine etti dedim normalde özgüveni yüksek birisiyimdir ama bu hormonlarla beraber bittim yani Allahım sabır ver diyorum gitmek istemiyorum oldukları yere eşim surat yapıyor görüyorsun yaptıklarını o zaman savun beni diyorum annem hemen hasta oluyor bişey deyince diyor etrafımda ki herkes çalışırsın tek maaş zor kv çocuğa bakar çok hevesli diyorlar geçen birisinin yaramazlık yapan çocuğunu görmüş benim torunum olsa çarpardım ben ona diyor nasıl emanet edeceksin buna yada basıl bi vicdan var hani torun baldan tatlıydı kafayı yedirtecek Bana niyeti bozdu ya erken doğurtacak yada kafayı yedirtecek

Kızlar günaydın bişey sorcam bebeğin hareketlerinde azalma oluyor mu sizde de hiç dün geceye kadar deli danalar gibi koşturan oğlan gitti bugün ara ara gelip vurup gidiyor kontrolümde haftaya merak ettim size bi sorayım dedim
bugun bununla uyandım desem🥹dün geceden beri cok az hissediyorum hem sıklık olarak hem şiddet yok denecek kadar az. cok korktum 34+3 üm kontrolum cuma. inşallah normaldir

bugun bununla uyandım desem🥹dün geceden beri cok az hissediyorum hem sıklık olarak hem şiddet yok denecek kadar az. cok korktum 34+3 üm kontrolum cuma. inşallah normaldir
Ben de böyle uyandım ağlayacaktım nerdeyse eşim sakin ol falan dedi gidelim acile yada kendi doktorumuza ama kızların dediği gibi yeri darlaşıyor artık bence hareketleri sert değil dediğin gibi ama hareket etti sabah kahvaltı yaptım ilk uyandığıma göre daha iyi hareketleri hatta eşim diyor gece ben uyandım bi baktım size diyor oğlan o zaman vuruyordu bende kendi kendime bu böyle vururken nasıl uyuyor ki acaba dedim diyor o öyle deyince rahatladım biraz

X