2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    158
Aynı kaderi paylaşıyoruz hatta ben Eylül grubunu da takip ediyorum 🤣 ama 35+6 olduğundan emin misin?

Sat'a göre 5 kasım olsa benden 1 hafta geri olaman lazım 😅 benim sat 25 ocak. Bugün 35+4üz
Ay evet iyi dikkat ettiniz 35. Haftam bitiyor diye düşünürken yanlış yazmışım 34+6 yım 😁

Selamlarr ☺️

• Kapaklı Kare Kutu
48 Adet Çikolata : 830 TL

• Kapaklı Dikdörtgen Kutu
72 Adet Çikolata : 1100 TL

• Mıknatıslı Kare Kutu
70 Adet Çikolata : 1020 TL

• Kurdeleli Dikdörtgen Kutu
100 Adet Çikolata 1,350 TL

• Yuvarlak Metal Kutu
130 Adet Çikolata 1,680 TL

150 Adet Çikolata : 1,900 TL

200 Adet Çikolata : 2,450 TL

• Çikolata Adet Fiyatı 11 TL

• Çikolata Markamız Mabel 🍫

• Ödemeler Havale / EFT / Fast ve Western Union İle Yapılmaktadır.

• Kargoya Teslim Süremiz 15 Gündür.

• cikolata.atölyesi ve renkliiiatolye iki sayfada bize aittir .

Mutlu Günler Dileriz 🌻

Normalde böyle örnekler var

Eklentiler

• IMG_2766.png
    IMG_2766.png
    446,3 KB · Görüntüleme: 15
Normalde benim de 2 hafta vardı ama hesapladım ki o 2 hafta 15 tatile denk geliyor. Boşu boşuna çalışmış olacağım. O yüzden 2 hafta erken ayrıldım izne.
Kaç rapor verdiniz acaba? Ben de bugün dilekçemi verdim aynı sebeple. Ama tekrar doktor raporu istediler memden. 32den sonra çalışır raporu almıştım 34de ayrılmak için tekrar Dr raporu istediler

Eklentiler

• IMG_3285.png
    IMG_3285.png
    492,3 KB · Görüntüleme: 11
Kaç rapor verdiniz acaba? Ben de bugün dilekçemi verdim aynı sebeple. Ama tekrar doktor raporu istediler memden. 32den sonra çalışır raporu almıştım 34de ayrılmak için tekrar Dr raporu istediler
Evet ben de 2 tane verdim. 1i 32den sonra 37ye kadar çalışabilir. Diğeri de izne ayrıldığım zaman doktora gidip iş göremezlik raporu aldım. Dilekçe ile idareye teslim ettim

Arkadaşlar geçen sağ tarafta sertleşme diye konu açmıştım kasilmami değil mi diye bugün o sertleşme yüzünden nst ye bağlandım ve sancım çıktı Serum takıldı günde 6 tane nidicard 2 tanede adalat kullanicam suanda 32+4 oldum

Arkadaşlar geçen sağ tarafta sertleşme diye konu açmıştım kasilmami değil mi diye bugün o sertleşme yüzünden nst ye bağlandım ve sancım çıktı Serum takıldı günde 6 tane nidicard 2 tanede adalat kullanicam suanda 32+4 oldum
Aa bu sancıların tehlikesi erken doğum mu oluyor o yüzden mi ilaca başlanıyor hemen

X