2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    158
Bide
Günaydın kızlar. Dün idrar tahlili yaptırmıştım 2 değerim referans dışı çıkmış. Birisi lökosit 12 çıkmış, diğeri keton pozitif (++) çıkmış. Doktora ilettim ama ameliyatta sanırım zaten bugün görüşmemiz var. Yine de huzursuz oldum benzer değerler başına gelen var mı? Sabah erken saatte ve aç karnına verdim tahlili onunla mı alakalı acaba ☹️☹️
Benim 2 aydır aynısı çıkıyor senin gibi keton pozitif ++. Doktorun bunun için iki seçenek var ya aç olduğun için bu çıkar yada karbonhidrat açısından zayıf besleniyorsun o yüzden dedi ikiside normal dedi canim

Ay bu bi tarafa toplanip bizim kafa diye sevdiklerimizden mi bahsediyoruz
Bide arkadaşlar nst haftalarimiz geldi bağlanırken çok dikkat edin benim nst yi yukarı bağladılar diye hiç sancım çıkmadı 2 gün önce sonra tecrübeli bir ebe bugün bağladı ve 35 hafta altında göbek deliği yanına bağlanır dedi sonuç olarak düzenli olmasada 100 -60 arası kasılmalarım çıktı hemen ilaca basladik

Aynen öyle vakit geçmiyor. Eşim diyor ki "nasıl iş bu ya 1 aydır 1 ay var" 😅😂😂
Doğru demiş valla yetti canıma sayıyorum sayıyorum 1.5 ay diyo takvim 😅
Korkuyorumm yaaa 😅 ne kadar uzarsa o kdr iyi gibi geliyo bana da
Rahat geçiyosa hamilelik olabilir tabi 🥳 şahsen şu gün geliyorum dese sağlığı açısından da sorun yoksa fırtlatıveririm inan 😃

Kızlar günaydın bişey sorcam bebeğin hareketlerinde azalma oluyor mu sizde de hiç dün geceye kadar deli danalar gibi koşturan oğlan gitti bugün ara ara gelip vurup gidiyor kontrolümde haftaya merak ettim size bi sorayım dedim

Kızlar günaydın bişey sorcam bebeğin hareketlerinde azalma oluyor mu sizde de hiç dün geceye kadar deli danalar gibi koşturan oğlan gitti bugün ara ara gelip vurup gidiyor kontrolümde haftaya merak ettim size bi sorayım dedim
Bende gündüz hareketlerinde azalma hissettim yer kalmadı heralde diye düşündüm
Son haftalarda hareket azalması normal diye okumuştum

Valla hareket ediyor diye rahatsız oluyorum diyorum ama hareket etmese ona da söylenirim neden hareket etmiyor diye 😂 anne karnında mizaçları oluşuyor diye düşünüyorum ben, bebişin sakin huzurlu bir bebiş olacaktır inşallah
Amin güzelim inşallah bende öyle umut ediyorum:))

Son haftalar da hareket azalması normalmiş canm
Kaçıncı haftadaydn

Kafaya taktıkça daha da azalma varmış gibi hissediyorum ben ama arada öyle oluyor a
Kendini hatırlatıp kaybolıuo

Doğru demiş valla yetti canıma sayıyorum sayıyorum 1.5 ay diyo takvim 😅
Rahat geçiyosa hamilelik olabilir tabi 🥳 şahsen şu gün geliyorum dese sağlığı açısından da sorun yoksa fırtlatıveririm inan 😃
Ahahahah ayy aynı kafadayım sağlıklı sorunsuz gelse şimdi doğsun isterim 😂😂
öyle fırlatacak gibi kolay gelsinler inş

Bide arkadaşlar nst haftalarimiz geldi bağlanırken çok dikkat edin benim nst yi yukarı bağladılar diye hiç sancım çıkmadı 2 gün önce sonra tecrübeli bir ebe bugün bağladı ve 35 hafta altında göbek deliği yanına bağlanır dedi sonuç olarak düzenli olmasada 100 -60 arası kasılmalarım çıktı hemen ilaca basladik
O zaman benim devlette çekindiğim nst de yanlış olabilir. Kadın resmen kaburgam bağladı probu. Oysa önceki hafta 40larda düzenli sancılarım vardı. Doktorum bu hafta devlette çekin dedi neredeyse hiç çıkmamıştı. Neyse bu hafta dikkat ediyim bari. Sağ ol uyardığın için 🤗

Bende gündüz hareketlerinde azalma hissettim yer kalmadı heralde diye düşündüm
Son haftalarda hareket azalması normal diye okumuştum
Daha benim bugün 31+4 son haftalara daha var ama azalma var dün karnımın baya büyüdüğünü farkettim biraz da gece moralim bozuk uyumuştum onun etkisi mi acaba dedim

Maşallah maşallah 🥰 siz benden önce doğuracaksınız inşallah kayınvalidem bana erken doğum yaptırmazsa bu gidişle 🤣 32 oldun mu tamamdır diyor en son bana yine sinir krizi geçirtti bu gidişle doğurtacak beni kafaya koydu manyak
Doktorum demişti ki mümkünse doğumunu 2 hafta geç söyle insanlar seni darlamasın 😅 tabi Biz bunu geç öğrendik uygulayamadık. Şimdiden başladılar ne zaman doğum diye.. Kayınvalidem her gün soruyor kaç gün kaldı diye. Sanki ben biliyorum 😅

Doktorum demişti ki mümkünse doğumunu 2 hafta geç söyle insanlar seni darlamasın 😅 tabi Biz bunu geç öğrendik uygulayamadık. Şimdiden başladılar ne zaman doğum diye.. Kayınvalidem her gün soruyor kaç gün kaldı diye. Sanki ben biliyorum 😅
Ayyy kesinlikle bugün ki aklım olsa asla söylemezdim Allah’ın bildiği şeyi biz niye bilmiyoruz diye kavga edecekler nerdeyse

X