2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
Ne güzel yaa balla ben bıktım hamilelik falan nasıl geçti bilmiyorum ben böyle bir psikolojisi bozuk insana rast gelmedim gitmiş aldığı battaniyeleri bi takım kıyafeti yıkamış ben hastane için gerekli olanları yıkadım hazırladım diyor dedim krem daha Yaa ne acelesi var 7 ay doldu mu hazırlanır diyor benim hiç mi hevesim yok ben hastane çıkışı bir sürü takım aldım olsun onları da koyarsın kenarına diyor sanki o doğuracak ben değil yastık kapı süsü çikolata yaptırdım dedim görümceme gösterdim ne gerek var bunlara gereksiz masraf diyor bi sizin mi çocuğunuz olacak bazı şeyleri çok abartıyorsunuz gereksiz para harcıyorsunuz diyor hevesle kadın bana hiçbir şey yaptırmıyor en son psikoloğa gittim eşime dedim seni boşayacağım bıktım bu kadını bir kişi susturamıyorsunuz onun psikolojisi bozuk diyor benimkinin de içine etti dedim normalde özgüveni yüksek birisiyimdir ama bu hormonlarla beraber bittim yani Allahım sabır ver diyorum gitmek istemiyorum oldukları yere eşim surat yapıyor görüyorsun yaptıklarını o zaman savun beni diyorum annem hemen hasta oluyor bişey deyince diyor etrafımda ki herkes çalışırsın tek maaş zor kv çocuğa bakar çok hevesli diyorlar geçen birisinin yaramazlık yapan çocuğunu görmüş benim torunum olsa çarpardım ben ona diyor nasıl emanet edeceksin buna yada basıl bi vicdan var hani torun baldan tatlıydı kafayı yedirtecek Bana niyeti bozdu ya erken doğurtacak yada kafayı yedirtecek
Aman aman kv nin yetiştirdiği çocuk ta psikolojisi bozuk olur .imkanın varsa kendi çocuğuna kendin bak kendin büyüt en güzeli böylr gerçekten . Ben şanslıyım allahtan . Bak bende Kapı süsü falan attım hiç öyle şeyler demediler . Zaten bir senin mi çocuğun oluyor ne demek . He vala inan şu grupta kaç kişiyiz ama eve tabir benim çocuğum oluyor. Allahım ilk kez çocuğum olacak tabi lise heyecanlanacağız ne saçma düşünceler . Görümcen de bakardı senin hatırlıyorum. Evlenip çocuğu olunca görcem ben onu . İnsan en iyisi en güzeli olsun herşeyi tam olsun istiyor

Evet yaa arası çok açılırsa cesaret edemem diye düşündüm ki 3çocuk istiyorum heralde kreş anaokulu zamanları patlatırım nasip olursa 😃 artık 40larımda rahat etmek istiyorum
Şimdi kaç yaşındasın evet mantıklı bir yerde söylediğin

Maşallah maşallah 🥰 siz benden önce doğuracaksınız inşallah kayınvalidem bana erken doğum yaptırmazsa bu gidişle 🤣 32 oldun mu tamamdır diyor en son bana yine sinir krizi geçirtti bu gidişle doğurtacak beni kafaya koydu manyak
kendi 7 aylık mı doğurmuş 32 de neymiş 2 kilo bile zor oluyorlar 32deyken
Ne güzel yaa balla ben bıktım hamilelik falan nasıl geçti bilmiyorum ben böyle bir psikolojisi bozuk insana rast gelmedim gitmiş aldığı battaniyeleri bi takım kıyafeti yıkamış ben hastane için gerekli olanları yıkadım hazırladım diyor dedim krem daha Yaa ne acelesi var 7 ay doldu mu hazırlanır diyor benim hiç mi hevesim yok ben hastane çıkışı bir sürü takım aldım olsun onları da koyarsın kenarına diyor sanki o doğuracak ben değil yastık kapı süsü çikolata yaptırdım dedim görümceme gösterdim ne gerek var bunlara gereksiz masraf diyor bi sizin mi çocuğunuz olacak bazı şeyleri çok abartıyorsunuz gereksiz para harcıyorsunuz diyor hevesle kadın bana hiçbir şey yaptırmıyor en son psikoloğa gittim eşime dedim seni boşayacağım bıktım bu kadını bir kişi susturamıyorsunuz onun psikolojisi bozuk diyor benimkinin de içine etti dedim normalde özgüveni yüksek birisiyimdir ama bu hormonlarla beraber bittim yani Allahım sabır ver diyorum gitmek istemiyorum oldukları yere eşim surat yapıyor görüyorsun yaptıklarını o zaman savun beni diyorum annem hemen hasta oluyor bişey deyince diyor etrafımda ki herkes çalışırsın tek maaş zor kv çocuğa bakar çok hevesli diyorlar geçen birisinin yaramazlık yapan çocuğunu görmüş benim torunum olsa çarpardım ben ona diyor nasıl emanet edeceksin buna yada basıl bi vicdan var hani torun baldan tatlıydı kafayı yedirtecek Bana niyeti bozdu ya erken doğurtacak yada kafayı yedirtecek
peygamber sabrı varmış sende sana yapılan bana yapılsa Allahın kulu götüremez beni onların yanına

Ay kızlar valla ben de pes etmek üzereyim artık hem bir an önce gelsin yeto diyorum hem de yaklaştıkça tırsıyorum 😂 kasık ağrısı falan hikayeymiş benimki kanala erken mi iniyor napıyor anlamadım 1 haftadır öyle bir çatı kemiği ağrısı çekiyorum sünnet çocuğu gibi yürüyorum. Yataktan kalkarken bacak aramın acısından mahvoldum. Dün itibariyle de bel ağrısı başladı hoplatıyor valla belim ayrıldı sandım 😂 Oğlum sağ olsun anasına bir gram acımıyor. Nst de sancı çıkmamıştı ama bence bu gidişimde çıkacak sancı bu değilse nedir yani

Aman aman kv nin yetiştirdiği çocuk ta psikolojisi bozuk olur .imkanın varsa kendi çocuğuna kendin bak kendin büyüt en güzeli böylr gerçekten . Ben şanslıyım allahtan . Bak bende Kapı süsü falan attım hiç öyle şeyler demediler . Zaten bir senin mi çocuğun oluyor ne demek . He vala inan şu grupta kaç kişiyiz ama eve tabir benim çocuğum oluyor. Allahım ilk kez çocuğum olacak tabi lise heyecanlanacağız ne saçma düşünceler . Görümcen de bakardı senin hatırlıyorum. Evlenip çocuğu olunca görcem ben onu . İnsan en iyisi en güzeli olsun herşeyi tam olsun istiyor
Aynen öyle hepimizin ilk defa çocuğu oluyor hep en güzeli olsun istiyoruz kendim bakarım çocuğuma o döver çocuğu ben ona güvenmiyorum asla bi evlensin görümcem el kapısına varsın görcem ben onu

Bu arada merakımdan devlette ki doktora geldim 😀şansıma hoca da çok iyi çıktı 32 haftalık dedi doğum pozisyonunda dedi 1800 gram 42 cm olmuş herşeyi gayet iyi hareket ediyor ya annesi niye korktun dedi 😀nst ye bağladı beni ağrı falan çıkmadı ama sertleşmeyi sordum bol su iç dedi ağır kaldırma en önemlisi yorma kendini dedi

kendi 7 aylık mı doğurmuş 32 de neymiş 2 kilo bile zor oluyorlar 32deyken

peygamber sabrı varmış sende sana yapılan bana yapılsa Allahın kulu götüremez beni onların yanına
Eşime dün gece söyledim bu yapılanlardan sonra bir kere daha gidelim dersen burdan direk adliyeye giderim ben haberin olsun dedim eşim söz verdi bakalım
1800 gram olmuş 32 haftalık

Ay okudukça sinirim bozuluyor hepsine kuruluyorum az önce bana da az önce dedi ki lohusa sendromu falan hikaye girmicen hiç o işlere yalan o uydurma dedi bende 6 tane doğurdum girdim mi hiç girmedim dedi. Bende siz iş yapmaktan bebek mi doğurdunuz anlamamışsınız dedim evet eve geldim cam sildim sana da öyle yapalım dedi. Bende ne istiyon tarlayı mı sürüyüm davarları mı çıkarıyım otlatmaya dedim 😂 yok diyo çamaşır falan yıkarsın.
Dedim ki sana iş yaptırana yazıklar olsun normal doğumda rahimde tabak kadar yara olurmuş 2 senede düzelirmiş . Bana diyo ki ben olsa hissederdim 😂 güleyim mi ağlayım mıı hormonlarım bozuk anlamıyorum. Her aldığım şeye dediler ki görümceninkilere bak öyle al öyle al bi geldi hepsi sandık lekesi bide üstüne erkek çocuğu bi ayakkabı bile aldırmadılar onda var onda var diye hepsi lacivert 😂 niye heves kırıyorlar anlamıyorum en baştada kadının halinden kadın anlamalı çok üzülüyorum kendi yaşayamadıkları başkasıda yaşamasın psikolojisi çok acı verici. Bu mal almak yada dinlenmek her şey olabilir. Ben şimdi bi arkadaşım hamile kalsa dünyayı önüne sererim sanah akşam yanında olurum çünkü hamilelik neymiş öğrendim.
Velhasıl kafa şişirdim, işin eninde sonunda tek düşündüğüm küçük hanımefendiyi mutlu etmek . -bide biz karşı karşıya oturuyoruz bu arada- o yüzden kimseyi takmayalım kendimize bebişimize ve eşimize odaklanalım. Günün sonunda yalnızca biz kalacağız.

Ben geçenlerde bursa acıbademe gittim doktorum sizinle anlaşmalı merak ettiklerim var diye. Bana doğum katını odaları gezdirdiler. Hem ebeler hem de yenidoğan hemşireleriyle görüştüm. Bez bile koymanıza gerek yok dedi bebek hemşiresi bana. Meme ucu kreminden bebek kıyafetlerine kadar her şey var burda siz kendinize eşya koyun bol bol çok terleyeceksiniz dedi. Ben de açıkçası taşınır gibi eşya hazırlamaktan vazgeçtim. Doğduğunda hastane giydirsin ertesi gün fotoğraf çekimi için kıyafet koyacağım.
Merhaba Acıbadem’de doğum ücreti ne kadar acaba

X