2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
İnsana şey düşündürüyor demi bu sancı değilse sancı nasıl bşr şey. Geçen bana da bir saplandı sancı Allahım dedim doğuyor galiba. Meğer yalancı kasılmaymış. Kendi kendime diyorum ki bunalr yalancı ise gerçeğinde yandık 🥰🤣
Bugün gittiğim doktor normal doğum pozisyonunda dedi bende cesaretim yok hocam dedim oda deneriz diyor prenses yaptırıyoruz biz burda diyor ama eşimin de arkadaşının eşi normal doğumda sıkıntılar yaşamış hala bebekle hastaneye gidip geliyorlar diye asla istemiyor sezeryan ol ben sana bakarım deyip duruyor

Cesaretine hayran kaldım 32 yaşındayım ilk gebelik . Allahım dua olarak algılamasın ama 2. Düşünür müyüm bilmiyorum 🤣 kız çok korkuyorum 🤣🤣
Yaa biz kalabalık büyüdük çocuklarımda öyle olsun istedim. Tek büyüsem istemezdim mesela 😂 ama vakitle şekilleniyo işte benim oğlum çok kolay bi yenidoğandı şuanda da uyumlu bir bebek cesaret ondan geliyo yoksa benimle alakası yok 😅

İnsana şey düşündürüyor demi bu sancı değilse sancı nasıl bşr şey. Geçen bana da bir saplandı sancı Allahım dedim doğuyor galiba. Meğer yalancı kasılmaymış. Kendi kendime diyorum ki bunalr yalancı ise gerçeğinde yandık 🥰🤣
Ben anneme sordum hatırlıyor musun sancı böyle bir şey mi diye benim karnımda hiç ağrı olmadı suni sancı hep belime ve genital bölgeme vurdu dedi tamam dedim şimdi oldu 😂 Doktoruma da sordum ben nasıl ayırt edeceğim dedim bana dedi ki düzen lazım. Şiddetinin bir önemi yok doğum başladığında çok hafif de gelebilir sancı bizim için tek önemi düzenli aralıklarla gelmesi dedi filmlerdeki gibi bağıra çağıra gelmeyeceksin rahat ol dedi 😂

kızlar ben hala hareket hissetmiyordum acile geldim nst cekildi. kötü degil ama tam istedigimiz gibi de degil denildi yatışım yapıldı nst takibi yapılacak dua edin normale donsun😢
Kuzum iyisinizdir umarım haberdar et bizi Rabbim şafi isminin hürmetine şifa versin

kızlar ben hala hareket hissetmiyordum acile geldim nst cekildi. kötü degil ama tam istedigimiz gibi de degil denildi yatışım yapıldı nst takibi yapılacak dua edin normale donsun😢
Güzel haberle dönersin inşallah ya Allah yardımcın olsun 🙏🏻

Canım geçmiş olsun bebeğin kalp atışında mı sorun görüldü yoksa sancılarında mı bizleri haberdar et mutlaka

Allah tezden şifa versin inşallah bir an önce normale döner

Kızlar bu sabah kalkınca bebişin pozisyonu biraz değişikti. Şuanda da ayaklarını her zaman olduğu yerde hissedemiyor gibiyim. Tekrar makat gelişe dönmüş olabilir mi sizce 🤔 33+5 iz bugün. Bu haftalarda dönüyorlar mı sık sık

Kızlar bu sabah kalkınca bebişin pozisyonu biraz değişikti. Şuanda da ayaklarını her zaman olduğu yerde hissedemiyor gibiyim. Tekrar makat gelişe dönmüş olabilir mi sizce 🤔 33+5 iz bugün. Bu haftalarda dönüyorlar mı sık sık
Bazen sağdan sola soldan sağa da dönebiliyorlar canım. Belki öyle olmuştur

Kızlar yakın zamanda kontrole gidecek olan var mı ?
Benim için birşey sormasını rica edicem de…

X