2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    158
Ben de 35+6 dayım bugün, yarın yeni bir haftaya giriyoruz ve kontrolümüz var. Doktor hep ekim sonu kasım başı dediği için iki gruptaki de mesajları takip etmekten yorgun düştüm🤣 yarın biraz daha net tarih isteyeceğim ama hoş normal doğum düşünüyorum.
Bavulu tamamlayınca ben de ayrıntılı olarak yazacağım kızlar henüz daha girizgah yaptım sayılır çanta liste olarak paylaşacağım birbirimize fikir veririz çoğumuzun ilk doğumu cahiliz.
Ben de yürüyüş olayına çok okeyim bir süredir epey salmıştım dün ellerim Ali Rızanın tombik elleri gibi kapanmayınca aha dedim ödem geliyor, attım kendimi dışarı 30 dk yürüdüm. Ben de sabah 30 akşam 30 şeklinde düşünüyorum
Aynı kaderi paylaşıyoruz hatta ben Eylül grubunu da takip ediyorum 🤣 ama 35+6 olduğundan emin misin?
Belki de canım uygulamada sat’a göre 5 kasım gösteriyor cinsiyet erkek 🙂 bakalım yarın öğrenince söylerim doktor ne kadar bekleyelim diyecek
Sat'a göre 5 kasım olsa benden 1 hafta geri olaman lazım 😅 benim sat 25 ocak. Bugün 35+4üz

SAT a göre Hamilelik+ progrmaı var ya o 24 kasım hesaplıyor ama doktorum 25 kasım hesaplıyor devlet öyle hesaplıyomuş gibi bişey dedi hamilelik + kullanan var mı

süper bir etkinlik olur bence tabi yapabilirmiyiz ben sabah kalk çocugu okula bırak işe geliyorum kendi işim bu arada .akşamda okuldan al çık eve yemek yap oluyor hangi ara yapıcaz. birde yürüyüş normal doğum için daha iyi ben nasıl olsa sezeryan olcam diyom üşeniyorum
Doktor bana baştan beri yürü diyor benim üşengecliğim tavan 😂bugün yarım saat yürüdüm ama eve geldim makarna yedim 3 de 🙈kendimi aç hissediyorum da 😊

Doktor bana baştan beri yürü diyor benim üşengecliğim tavan 😂bugün yarım saat yürüdüm ama eve geldim makarna yedim 3 de 🙈kendimi aç hissediyorum da 😊
Ben de yürüdüm. Bugünlük tamamız 👍🏻 yarın ya nasip 😅

X