2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    158
Ben de aynı durumdayım bugün gece hiç kalkmadıysam 4 kere kalktım dönerken bile çişim geliyor çocukta gece sanki su kaydırağında ordan oraya yuvarlanıyor sabahlar olmasın oğlum bize bugün dedim 😀yataktan da aşırı yorgun halsiz kalkıyorum
Hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz desene 🫣😔

4 hafta kaldıysa yine iyiii.. gerçekten hamilelik sandığımdan daha zormuş herhangi ciddi bir sıkıntı yaşamama rağmen çok şükür. Sırt ağrımdan ağlıcaktım bugün nerdeyse.. ve her gece uyamıyorum sonra zor uyuyorum eklemlerim ağrıyor senin gibi bu şikayetlerimizi azaltan ne varsa onları yapcaz mecbur
Şu 3 4 gündür sıkıntı yaşıyorum bende ondan önce çok şükür hiç sıkıntım olmadı normal hayatıma devam ettim ama artık devam edemiyorum 34+4 üm 36 ya kadar çalışırım diyordum ama çalışamicam gibi
Bu haftayı tamamlayınca düşüncem çalışıp çalışmamayı

Ay ben dün pazar hava güzel diye haydi yürüyelim dedim eşime . Yok anam yok benden geçmiş ki ben aktif spor yapan biriydim 😀. İlk bulduğum kafeye zor attım kendimi 🤣
aaaa bu benn cumartesi denize gittik pazarda çocugu oyuncaklara götürdük ben tospa gibi arkadan arkadan yüreyemiyorum ayoll noldu bana 33.haftada bu kadar olur mu

Ben düşünmüyorum,doktorum sezeryan diyor, çünkü ikinci doğumum, ilki sezeryan idi,bunda da doktor cumartesi günü 39 a gir alayım dedi ondan dolayı 6 hafta kalmış oluyor
benimkide 38,5 da alırız dedi canım 2.benimde yok almasın kendi gelsin öyle olsun istedim ama abilmiyorum artık baya zorlanmaya başladım 33+1 oldum

Kızlar şimdi yarın bana eşlik etmek isteyen var mı
Sağlıklı beslenme ve yürüyüş şeklinde gideceğim İnş
Yürüyüşe üşeniyorum o yüzden yanıma arkadaşlar arıyorum 😍motive edersek birbirimizi götürürüz diye düşünüyorum 😊
süper bir etkinlik olur bence tabi yapabilirmiyiz ben sabah kalk çocugu okula bırak işe geliyorum kendi işim bu arada .akşamda okuldan al çık eve yemek yap oluyor hangi ara yapıcaz. birde yürüyüş normal doğum için daha iyi ben nasıl olsa sezeryan olcam diyom üşeniyorum

Ben de dün hazırlamaya başladım, hemşireye verilecekler çantasına bez,alt açma örtüsü, kısa kollu zıbın, tulum, bir de uzun kollu zıbın ve tayt pamuklu hırka olarak 2 kombin hazırladım hemşire hangisini uygun görürse onu giydirir diye düşündüm. Yedek olarak 2hastane çıkışı takımı daha, fotoğraf çekimi için takım. Kendime de 1 gecelik ve sabahlık, 2 pijama takımı,terlik, fotoğraf çekimi için sabahlık gecelik terlik taç. Bakım çantasına bez, alt açma örtüsü, ıslak mendil koydum. Hala daha tamamlayabilmiş değilim ama böyle bir girizgah yaptım hazırlığa. Unuttuğum varsa buradan okuyup eklerim 😌
walla canım unuttuğun yok fazla fazla kıyafet almışsın bence.

süper bir etkinlik olur bence tabi yapabilirmiyiz ben sabah kalk çocugu okula bırak işe geliyorum kendi işim bu arada .akşamda okuldan al çık eve yemek yap oluyor hangi ara yapıcaz. birde yürüyüş normal doğum için daha iyi ben nasıl olsa sezeryan olcam diyom üşeniyorum
Senin zaten aktif bir hayatın varmış canım. Ben de bugün ayrıldım izne. O yüzden hiç olmazsa yarım saat çıkarım yürüyüşe. Normal olur inşallah doğumum

X