Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Canım biz senle aynıyız hafta olarak Kilo olarak birebir ben de kilo almadım sadede bebiş suyu rahim vs ağırlığı o yiyemediğim için malesef alamıyorum bu sıcakta yemek de imkansız

Suan e devlette raporun nasıl görünüyor senin canım ? Bende calısabilir raporu aldım

Canım ben30+5 im. bişzm tatil zaten öğretmenim.Benim tahmini doğum 21 Eylül görünüyor.o belgeyi ben nasıl yapcam.nasıl alcam
Canım ben özel sektörde çalışıyorum memurlarda nasıldır hic bilmiyorum ama eğer aynıysa 32+da izne cıkmaya hak kazanıyorsun. Toplam 16 hafta izinli oluyorsun. Dediğim gibi sizde süreç nasıldır net bilgim yok malesef

Of evet o sıkışıklık hissi çok kötü beni sabaha karşı uyandırıyor yapıp tekrar yapınca rahat uyuyorum

Ağrı nerede oluyor, kaçıncı haftanız?

Anladım bebeğim benim erken doğum riskim yok şimdilik ama bebeğin çok zayıf değil ki kuzum sen herkesi boşver doktor söylerdi eğer gelişmesi geride olsa

Ben aldım geçen hafta çalışamaz raporu

Canım biz senle aynıyız hafta olarak Kilo olarak birebir ben de kilo almadım sadede bebiş suyu rahim vs ağırlığı o yiyemediğim için malesef alamıyorum bu sıcakta yemek de imkansız
Evet bende öyleydim ama bugün bi iştahım açıldı ki sorma ama çok aşırı su içmeye de başladım içim yaniyo sanki çok yemek yeyinve nefes almakta bile zorlanıyorum

Anladım bebeğim benim erken doğum riskim yok şimdilik ama bebeğin çok zayıf değil ki kuzum sen herkesi boşver doktor söylerdi eğer gelişmesi geride olsa
Evet doktoruma da sordum ondan sonra biraz içim rahatladi gibi bakalım sizin kontrolleriniz iki haftada bire düştü mü ne zaman düşüyor iki haftada bire

Kendi doktorum olmadığı için kontrol amaçlı başka bir doktora gözüktüm bugün. Oglusumda sorun yok çok şükür ama sanırım kafası baya aşağıda doktor telaşlandırmak için söylemedi gibi hissettim ultrasonla ilk kez baya karnımın altından tam genital bölgemden baktı kafası burada dedi. Baskı yapıyor ondan ağrı hissediyorum orada da nst de sorun görmedi çokta bir şey söylemedi ama kasılma aralıksız olursa hemen git falan dedi.takipli doktorum olmadığından pek ilgilenmedi gibi geldi nst den anlayan bakabilir mi acaba

Eklentiler

• F664D84F-7497-4187-93F2-3141713FA25C.jpeg
    57 KB · Görüntüleme: 41
Evet doktoruma da sordum ondan sonra biraz içim rahatladi gibi bakalım sizin kontrolleriniz iki haftada bire düştü mü ne zaman düşüyor iki haftada bire
32. Haftadan dan sonra 2 haftada bire düşüyor kuzum ama ben 35 haftama randevu aldım çalışmakta problem yaşarsam raporumu çalışamaz olarak değiştirebilmek için

32. Haftadan dan sonra 2 haftada bire düşüyor kuzum ama ben 35 haftama randevu aldım çalışmakta problem yaşarsam raporumu çalışamaz olarak değiştirebilmek için
Himm anladım bende Allah tan bı şey olmazsa bebeğim de biraz sabırlı olabilirse 34 de tekrar gitmeyi düşünüyorum

Kızlar bebişimin dolabı geldi cumartesi montaj için gelecekler eşyalarının büyük kısmını yıkadım aşırı heyecanlıyım ütüleyip o akşam hemen asmak istiyorum bide sizce hazır ütülerken doğum için valizi hazırlamaya başlayayım mı yoksa 33. Haftadayız henüz erken mi

Bence erken doğum gibi bı şey söz konusu değilse 35 i bekle benimki her an olabilirmis ama hiç bı seyim hazır değil

Başka bişey almıycaksan hazırla koy kenara kafandan gitsin. Daha erken ama bi değişiklik olursa tekrar acarsın valizi nolcak vakumla yapıstırmıyoruz neticed Bu arada valiz hazırlayacaklar ben kızın eşyalarını getirmeye basladım yani eşim getiriyo az az. Hastane cantasına hem kücük düzenleyiciler içine koymusum hem de kilitli poşet içine. Oyle yapın neyin ne oldugu belli. Hemşireye verilecek. Anne pijama/ yedek tulumlar gibi gübi hepsi tek kullanımlık poşetler gibi olmus. Bebegin kıyafeti kirlendi hop bi kilitli poşet cıkarıp giydirirsiniz kirli olanıda kilitleyip kaldırırsınız. Hem temizler yere düstü oraya buraya degdi derdi olmaz hem de kirliler dierlerini kokutmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…