Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
ben de 52 ile hamile kaldım şu an 57yim. bir türlü kilo almıyorum ve bebek de 10 gün geriden gelince kendimi baya kötü hissediyordum. ben yemediğim için mi kilo almıyor diye. ama yalnız değilmişim sevindim benim kilomla alakalı değil demek ki. yarın 32+2de kontrole gideceğim kaç kilo oldu aşırı merak ediyorum

Benimde sürekli 9 10 gün geriden geliyor bence bizle alakası yok.Bende senin gibi hiç Kilo almadım.Son haftalar bebek yakalar diye düşünüyorum

Benimde sürekli 9 10 gün geriden geliyor bence bizle alakası yok.Bende senin gibi hiç Kilo almadım.Son haftalar bebek yakalar diye düşünüyorum
ay inşallah ya. valla artık kendim için değil bebeğim için yemek yiyorum gibi oldu. aslında ben de son haftalarda yakalar diye düşünüyorum ama erken doğum riskim olduğu için korkuyorum. sanki bir an önce büyüse rahatlıcam

Valla canım ben ne yapsam da zorla yiyemiyorum günlük süt yoğurt muz protein vs alıyorum ama yemek az yiyorum 3 kg doğsa yeterli

Peki böyle geriden geliyo ama mesela nst ye baslama tarihi falan ertelenmiyor degil mi hamile kaldiginiz zamani baz aliyor doktor

Peki böyle geriden geliyo ama mesela nst ye baslama tarihi falan ertelenmiyor degil mi hamile kaldiginiz zamani baz aliyor doktor
Canım doktorum 2 haftaya kadar bile normal diyor ondan bende pek üstünde durmuyorum.Yengem sürekli 3 hafta gerideydi 3300 doğdu son haftalar yakaladı aşka sorun olmasın da.Ama bizim beslemmemizle alakalı değil bence.Domtorum Afrika'daki kadınlar öyle olsa 1 kg doğurur du dedi ben ikna oldum

Evet evet ben de hep geriden gelen bebeklerin son zamanda yakaladigini duydum erken doğum olmadigi surece bence atağa geçiyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…