Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kızlar merhaba 32+ ve calısan anneler calısabilir raporu aldınız mı bu hafta ya da çalışamaz raporu ? Bir de dün 32+2 günlükken kontrolüm vardı bebeğim dogum pozisyonuna geçmiş kilosu 2010 gram boyu 42 cm dedi. Sizce nasıl ?
Ben 32+2 de.calisabilir aldım. Benim de 1920 gram 42 cm dedi . Gayet normal dedi

Nst de sancı cıkmadı kısa çektiler ama bide hastanede ultrason bozukmuş. Ama dinlenmenin faydası sanırım. İnşallah haftaya kadar bişey olmaz. Haftaya bidaha gel dedi doktor haftaya kendi doktorumla da randevum var zaten.
Her hafta mi giriyosun nst ye inşallah böyle sancısız devam etsin sende bol bol dinlen

Nst de sancı cıkmadı kısa çektiler ama bide hastanede ultrason bozukmuş. Ama dinlenmenin faydası sanırım. İnşallah haftaya kadar bişey olmaz. Haftaya bidaha gel dedi doktor haftaya kendi doktorumla da randevum var zaten.
Her hafta mi giriyosun nst ye inşallah böyle sancısız devam etsin sende bol bol dinlen

Kızlar merhaba 32+ ve calısan anneler calısabilir raporu aldınız mı bu hafta ya da çalışamaz raporu ? Bir de dün 32+2 günlükken kontrolüm vardı bebeğim dogum pozisyonuna geçmiş kilosu 2010 gram boyu 42 cm dedi. Sizce nasıl ?
Kuşum 32+1 de çalışabilir raporu aldım çalışmayı bırakmak istediğim gün gidip çalışamaz raporu alacakmışım. Benimde kafası aşağıdaydı bebeğimin boyu 43 cm kilosu 2100 gr gayet güzel demişti

Kızlar 33+3 üm bugün gün içinde çok yoğun olmayan ama gece yatakta beni çok etkileyen ağrılarım oluyor ya normal mi acaba 🤧 dönemiyorum inliyorum resmen ağrılar giriyor alt karnıma, tuvalete kalktığımda yuruyemiyorum ağrıdan falan. Korkup sabah doktora gideyim diyorum o panikle randevu alıyorum hatta sonra sabah/gun içinde bakıyorum hafiflemiş 🤕 ay yalanci çoban gibi oldum eşime karşı adamın beyni yandı resmen 😁
Ben de yatarken iyiyim sabah kalkınca adeta yenileniyorum sabah o ağrısız halimle işleri yaptıysam iyi sonrasına yorulunca hemen başlıyor kasılmalar ağrılar yat dinlen diye uyarı geliyor😂

İyi cnm zatıf dıe sıtrese sokma kendını 😍😍 yeterkı saglıklı olsunlar
Evet öyle bende biraz zayıfım zaten doktorum çok kilolu doğmasını istemem zorlanirsin diyo erken doğum riskimiz var zaten doktorum 2 buçuk 3 kilo arası doğması bizim için yeterli diyo ama bakalım minnosum bekler inşallah

Kızlar doğuma girerken takıları çıkarıyormuşuz oje var ise silmek lazımmış nedenini bilen tecrübeli olanlarınız yazabilir mi kafama takıldı ve birde benim üzerimde dua var boynumda asılı hiç cikarmamam gerekiyor onu onunle girsem kimse görmeden birşey olur mu
Oje silme sebebi vücutta oksijen satürasyonu düştü mü düşmedi mi onu kontrol etmek için kuzum. Takı da herhangi bir tıbbi müdahale esnasında hastaya zarar vermemesi ve sağlık personellerinin işini engellememesi için çıkarılır. Bence tevekkül edin Allah'a güvenin duanızı edin ve boynunuzdan çıkarın risk almayın derim ♥️

Evet öyle bende biraz zayıfım zaten doktorum çok kilolu doğmasını istemem zorlanirsin diyo erken doğum riskimiz var zaten doktorum 2 buçuk 3 kilo arası doğması bizim için yeterli diyo ama bakalım minnosum bekler inşallah
Allahın izniyle bekler canım sen yeterkı dıkkat et kendıne ne kendını nede bebegı zorla 😍

Ben de yatarken iyiyim sabah kalkınca adeta yenileniyorum sabah o ağrısız halimle işleri yaptıysam iyi sonrasına yorulunca hemen başlıyor kasılmalar ağrılar yat dinlen diye uyarı geliyor😂
Ay bende de tam tersi, uykudan uyanırken yataktan kalkarken can çekişiyorum adeta 😅 sabahları kendimi hiç yenilenmiş hissetmiyorum 😂 idrara sıkışmışsam hele kalkmak için yatakta dönmek, kalkmaya çalışmak ölüm gibi 😅😅😅

Kuşum benim kilomda normalde 52-54 arası bence normal ama hamilelikte üstüne çok ekleyememişim 58 olduk henüz ama bebek 1 hafta önden gidiyormuş. doktora bebek hareketlerinde azalma var dedim yer kalmamış zayıfsın dedi tatlı bir şekilde söyledi aslında ama üzüldüm biraz sana bu konuda hiç bişeyler söyledi mi doktorun. Bu arada bebişin 3 kilo doğar inşallah ne az ne çok en ideali bence 🥰 benimde hedefim bebeğim 3 kilo olana kadar bol bol yemek sonra salıcam biraz

Gayet iyi haftasıyla uyumlu maşallah canım

Bırak dağınık kalsın 🤣
Dur dıer ıkısıde geldı kurs tan ben sabahtan berı boşuna ev topladım anovvvvvv hareketı fazla yapınca kasılmam çok oluyor uzanınca kalkınca setleşme çok var saldım gıttı valla ne yaparsanız yapın dedım 😀😀😀

Kuşum benim kilomda normalde 52-54 arası bence normal ama hamilelikte üstüne çok ekleyememişim 58 olduk henüz ama bebek 1 hafta önden gidiyormuş. doktora bebek hareketlerinde azalma var dedim yer kalmamış zayıfsın dedi tatlı bir şekilde söyledi aslında ama üzüldüm biraz sana bu konuda hiç bişeyler söyledi mi doktorun. Bu arada bebişin 3 kilo doğar inşallah ne az ne çok en ideali bence 🥰 benimde hedefim bebeğim 3 kilo olana kadar bol bol yemek sonra salıcam biraz
Bende 53 ile hamile kaldım şuan 57 kiloyum benim karnım fazla çıkmadı zaten iç karnın grnis olabilir dedi hareketleri ile ilgili bı şey demedi ben dedim bebek zayıf diyo herkes gelişmemiş filan dedim o da asıl kilo son iki ayda alınır zaten dedi çok kilolu doğmasını istemem dedi doğum şekli normal olarak ilerliyor dedi çok kilolu doğarsa zorlanirsin dedi erken doğacak büyük ihtimalle dedi

Canım ben30+5 im. bişzm tatil zaten öğretmenim.Benim tahmini doğum 21 Eylül görünüyor.o belgeyi ben nasıl yapcam.nasıl alcam

X