Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Bırı benı kurtarsın isyan edecem adam boyuna bakmadan evı darma dagın ettı bezlerın feleği sastı erkek bebeler gerçekten çok yaramaz

Eklentiler

• 1000010947.jpg
    133,5 KB · Görüntüleme: 68
38. Haftadayım bugün karnım daha da bir büyüdü çok geriliyor, çatlaklar yukarı doğru çıkacak diye korkuyorum, yağlı pehlivan gibi geziyorum evde bu sıcakta

Düzelmiştir herşey inşallah biraz daha sabretmeleri gerek minnoslarin
Nst de sancı cıkmadı kısa çektiler ama bide hastanede ultrason bozukmuş. Ama dinlenmenin faydası sanırım. İnşallah haftaya kadar bişey olmaz. Haftaya bidaha gel dedi doktor haftaya kendi doktorumla da randevum var zaten.

Oh iyi sevındım cnm bol bol dınlen

38. Haftadayım bugün karnım daha da bir büyüdü çok geriliyor, çatlaklar yukarı doğru çıkacak diye korkuyorum, yağlı pehlivan gibi geziyorum evde bu sıcakta
Penguen gıbı yuyüş başladı desene az kalmış cnm az daha dayan

Kızlar merhaba 32+ ve calısan anneler calısabilir raporu aldınız mı bu hafta ya da çalışamaz raporu ? Bir de dün 32+2 günlükken kontrolüm vardı bebeğim dogum pozisyonuna geçmiş kilosu 2010 gram boyu 42 cm dedi. Sizce nasıl ?

Canım bol bol su iç . Çalismiyorsan da bol bol uzan. Ben calisiyorum hep ayaktayim eve gelince de ütü yemek çamaşır ancak akşam uyumak icin yatinca uzaniyorum ama çok su iciyorum oradan kurtariyorum
Canım selam. Sende sanırım 32+ dasın bu hafta. Rapor aldın mı ne yaptın ? Özelden yazdım ama burdanda yazayım dedim görmezsin belki diye

Kızlar 33+3 üm bugün gün içinde çok yoğun olmayan ama gece yatakta beni çok etkileyen ağrılarım oluyor ya normal mi acaba dönemiyorum inliyorum resmen ağrılar giriyor alt karnıma, tuvalete kalktığımda yuruyemiyorum ağrıdan falan. Korkup sabah doktora gideyim diyorum o panikle randevu alıyorum hatta sonra sabah/gun içinde bakıyorum hafiflemiş ay yalanci çoban gibi oldum eşime karşı adamın beyni yandı resmen

Yalancı sancı cekıyorsun cnm vicut kendını doğuma hazırlıyor kendını yorma dıkkat et

Doktorunuza danışsanız, belki vitamin takviyesi verir. Belki yalancı kasılmalardır

Iyı cnm doğum zamanına kadar kılo alır da

Yalancı sancı cekıyorsun cnm vicut kendını doğuma hazırlıyor kendını yorma dıkkat et
Sadece gece olunca yalanci sancı mı değil mi anlayamadım canım. Yani böyle hareket ettikçe ağrılar saplanıyor gibi daha çok bilemedim o yüzden Salı günü randevum var nst ne diyecek bakalım vajinamda yoğun ağrı hissediyorum aynı zamanda. Yalanci sancı böyle mi oluyor?
Doktorunuza danışsanız, belki vitamin takviyesi verir. Belki yalancı kasılmalardır
Daha önce bahsetmiştim düzenli magnezyum kullanmamı söyledi. Rahim büyüyor normal dedi bir de işte. Ama bu sefer ağırlaşmamin da etkisiyle daha yoğun hissediyorum işte

Tabı cnm bebegın kılosu derken sende akıyorsun kan hacmı göğüsler rahım buyumesı derken agrılar normal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…