Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Parol içebildiğimiz tek ilaç zaten ama eğer elinde nane yağı varsa nane yağı ile alnına şakaklarına masaj yapmanı tavsiye ederim çoğu zaman ilaç içmeme gerek kalmadan geçiriyor ağrımı

Hayırlı olsuuuun
Rabbim tez zamanda sizi birbirinize kavuştursun, sütünü arttırsın
Süt için en çok su için diyorlar aslında ama hiç araştırmadım havalar da sıcak ya normalin üstünde çıkmaya çalış inşaallah

Geçmiş olsun canım kimyon çayı süt arttırıcı özelliği varmış birde bestlak damla var kullanmadım ama kullananlar memnunmus

Parol içebildiğimiz tek ilaç zaten ama eğer elinde nane yağı varsa nane yağı ile alnına şakaklarına masaj yapmanı tavsiye ederim çoğu zaman ilaç içmeme gerek kalmadan geçiriyor ağrımı
yok maalesef nane yağı. parol içtim canım ama bakalım etki edecek mi

Çok geçmiş olsun canım dualarım bebişinle ve seninle. Eğitim araştırmada mı yatıyosunuz evim çok yakın seahtaysan

Koltukta çok rahat bi pozisyon yakaladım ilk defa öyle güzel uykuya dalıyodum ki eşim dürttü gece uyuyamazmışım. Ayyy öyle bi çemkirdim ki bi daha asla uyandıramaz çok korktu adamcağız
Hamile kadın uyandırılır mı hiç Zaten bölük pörçük uyuyoruz gece kaç defa kalktığımızı bilmiyoruz. İyi çemkireydin kız bidaha uyandırmasın

GEçmiş olsun bebeğin için moralini yüksek tut damlalar işe yarıyomuş onu bi dene mutlaka vazgeçme sağım yapmaktan gelecektir inşallah en kısa sürede kavuşursunuz

Ge
Geçmiş olsun canım, tez zamanda bebişine kavuşursun inşallah bunu da deneyebilirsin

Eklentiler

• 20240718_012131.jpg
    73,2 KB · Görüntüleme: 52
29+6 da doğdu

Acaba benimki nasıl olacak yaa

Sag salim en kısa zamanda kavustursun allah. Ne zamana cıkar küvozden bişey dediler mi

Acil durumlarda kesmek zorunda kalabiliyorlar özellikle yuzukte ödem cs olabiliyor. Oje de sanırım parmaktan oksimetre cihazı falan takılıyor ya onu yanıltıyor. Takılarda da dogumda aşırı bür ödem olabiliyor sezeryanda zaten şişiyoruz mümkün değil yuzuk bilezik cıkmaz parmaktan. Ayrıca acil bir durum olursa müdahaleside muhafazasıda zor olur

Canım gözün aydın , sağlıkla kucağına al inşallah , çayları bilmiyorum ama stres ve yorgunlukta etkiler stres yapmamaya çalış dinlen su iç inşallah gelir sütün bence erken olduğu için gelmemesi normal gelir Allahın izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…