Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kızlar bebek deterjanı olarak minoris alan varmı Kokusu varmı acaba merak ettim.Green clean için yorumlarda koku var diyorlar vazgeçtim ondan geçen burda biri koku yok demişti
Canım temiz içerikli ise olan kokular genelde lavanta yağı vs şeklinde oluyor yani sentetik koku olmuyor o da çok çabuk uçup gidiyor kalıcı bir kokuya rastlamadım, bu dediğin markalarda temiz bildiğim kadarıyla

İşte bu dediklerim sancı açılma olmadan direk suyu geldi. Mesela benim sancılarım başlarsa ben direk duşa girerim kalabildiğim kadar alırım öylr hastaneye giderim. Ama suyum gelse önce hemen hastaneye giderim
Benim suyum geldi hemen hastaneye gittim açılmam da 1 cm di 2 saat geçmesine rağmen sancı hissetmiyordum doktor suni sancı istiyorsan verelim dene normal doğurmayı derken çabuk ameliyata alın beni çocuğun suyu bitti diye kriz geçirmekten çok dinlememiştim bi arkadaşımın üç gebeliğinde de suyu gelmiş 8 saat sonunda normal doğurmuş üçünü de. Sakin olan süreci yönetir ben yönetemedim

Canım 24 saat vantilatör çalışıyo benim ev giriş kat etrafında da hep yüksek binalar var hiç esmiyo deli olcam
Benim de giriş kat bu sene fena bir sıcak var normalde yazın buz gibi olurdu evim esmese bile ihtiyaç hissetmezdim bu sene tövbe estagfirullah gibi bişey oldu ya. Az önce bayılıcam sandım nefes alamadım

Benim de giriş kat bu sene fena bir sıcak var normalde yazın buz gibi olurdu evim esmese bile ihtiyaç hissetmezdim bu sene tövbe estagfirullah gibi bişey oldu ya. Az önce bayılıcam sandım nefes alamadım
Hamılelıkten cnm asırı bunaltıcı gelıyor bıze ben ıkı senedır böyleyim patlama durumu oluyor tek uyumak ıstıyorum oda olmuyor küçük oğlan daha bırden ayıramıyorum da

Mahvolduk mahvolduk
Allah yardımcımız olsun
Hamılelıkten cnm asırı bunaltıcı gelıyor bıze ben ıkı senedır böyleyim patlama durumu oluyor tek uyumak ıstıyorum oda olmuyor küçük oğlan daha bırden ayıramıyorum da
Benim kızım da Ağustos doğumlu ama ben bu kadar fena olmadım onda resmen evden çıkamıyorum, yarın doktor kontrolüm var taksiyle giderim herhalde

Kızlar doğuma girerken takıları çıkarıyormuşuz oje var ise silmek lazımmış nedenini bilen tecrübeli olanlarınız yazabilir mi kafama takıldı ve birde benim üzerimde dua var boynumda asılı hiç cikarmamam gerekiyor onu onunle girsem kimse görmeden birşey olur mu

Allah yardımcımız olsun

Benim kızım da Ağustos doğumlu ama ben bu kadar fena olmadım onda resmen evden çıkamıyorum, yarın doktor kontrolüm var taksiyle giderim herhalde
Ben gündüz balkona bile çıkmıyorum ev dışardan daha iyi valla az kaldı dayancaz napalım

Cnm ojeyı bılmıyorum ama takının evet çıkması gerek o ankı durum ne gosterır bılınmez

Çok doğru tespit canım aynısı biliyor musun doktor suyumu patlatacakken hocam susuz yaşayabilir mi diye sordum oda onun suya ihtiyacı yok artık hiç merak etme dedi onu duyunca sakinleşmiştim

Selam kızlaar. Ben doğurdum. Salı günü nst de sancım çıktı düzenli ve yüksekti doktorum yatış verdi araştırma hastanesine yattım zaten serkulaj olmuştum dün gece dikişimi açtılar sabahta açılmam olduğu için acil sezeryan diyip ameliyat oldum. Bebeğim 1365 gram boyuda 36 cm sabah 10.22 de doğdu. Ama sütüm yok sabahtan beri ellede sağdım pompaylada 1 damladan fazla çıkmıyor çocuğa götürdük ama ağzına anca değiyordur midesine gitmez ki küveze aldılar zaten. Doktor biraz biriktir getir dedi. Süt arttıcı çaylar varmış internete baktım ama istediğim şeyi göremedim siz hiç kullandınız mı süt arttırıcı çay damla bişey. Sütünü bekliyoruz bişey vermedik çocuğa dedi canım sıkıldı. İnşallah iyi oluruz bebeğimle burdan çıkarız dualarınızı bekliyorum

Gecmiş olsun cnm inşallah en kısa zamanda sende kuzum da toparlanırsınız duam senınle kaç haftallık doğdu canım süt arttırıcı çay var rezene ondan al ve valensın bestlak damlası var süt arttırmak için kullan kuzum inşallah bır an önce toparlanırsınız

kızlar ben böyle bir sıcak görmedim ya hamileyim diye mi yoksa gerçekten anormal bir şey mi var anlamadım 30 yıldır böyle bir sıcağı ilk kez görüyorum sanki. 2 gündür sıcaktan uyuyamıyorum başım çatlıyor ağrıdan. parol içsem sorun olur mu? baş ağrısında ilaç alıyor musunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…