Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kızlar hamilelikte koltuk altı kararması normal mi ya? Buğday tenliyim hamilelik öncesi de kararmam vardı ama şimdi baktimda baya kapkara olmuş sinirim bozuldu

Suyun gelmiş miydi

Kızlar hamilelikte koltuk altı kararması normal mi ya? Buğday tenliyim hamilelik öncesi de kararmam vardı ama şimdi baktimda baya kapkara olmuş sinirim bozuldu
Bende de öyle oldu jiletten olduğunu düşündüm ama baya karardı genital de aynı şekilde göğüslerimde. Ama koltuk altı aşırı belli ve fazla

39. Haftayı geçen iki kişide de böyle oldu
Benim kuzenimde 39. Haftada şeker olduğu için suni sancıyla doğurtmaya çalıştılar iki gün boyunca sancı aldı ama açılmadı mecburi sezeryan oldu. Doktor da onayladı hatta daha gelmek istemiyodu diye

Ben beyaz tenliyim benim de karardı genital bile kararmış uzun zaman sonra ilk defa aynayla görebildim kendisini

Buna ben de bakıyorum da hala karar veremedim memnun musunuz? Deri kalitesi nasıl zamanla deforme olur mu?
Ben kullanmadım bebek cantası olarak aldıgımdan ama baya iyi geldi gözüme hem sırt cantası olanı hemde daha kücük olanı aldım tam set. - Parenthood Bundle Buz Grisi - Bebek Bakım Çantası - Organizer - Emzik Çantası Alt açma falan da vardı ısı korumalı biberon kılıfı vardı. 1100 gibi bişeye almıstım ozaman
Gunluk kullanımda bebek cantası gibi durmuyo normal kendi cantalarımıza benziyo.

Bu ay sonu randevum var cesaretlenirsem sorucam doktoruma ama utanırım gibi gibi inşallah çocuklarımıza şifa olacak foşur foşur güzel sütlerimizin geleceğinin işaretidir bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…